Poofi - zkušenost,co vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pennya
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 6 inzerátů 03.10.18 19:16
Poofi - zkušenost,co vybrat?

Ahoj, vyhrála jsem poukaz 500kč na nákup v Poofi. Mimi bude na cestě a vůbec nevím co zde vybrat. Zdá se mi že to mají dražší než jinde tak jestli si vybrat jen nějakou blbost za tu pětistovku - kousátko, plenky, nebo doplatit a vzít něco dražšího.(zas lepší koupit něco kvalitnějšího za - ve výsledku- stejnou cenu jako někde jinde levnějšího). Líbí se mi kojící, nebo stabilizační polštář to by člověk aspon mohl využít že. Nebo zavinovačku, ale ta je zas jen na chvíli..

Reakce:
Pennya
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 6 inzerátů 03.10.18 19:20
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >