Poovulační bolesti nebo těhotenství?

2.6.20 13:18

Poovulační bolesti nebo těhotenství?

Čaute dámy :) jsem už ze svého těla jelen. Cyklus 25-27 dní. Poslední MS skončila 17.5., ovulace potvrzena testem, bt, hlenem i cipkem 13 DC. Spermie jsme samozřejmě dodali. Od 2DPO až do dnes (8DPO) něco jako PMS, ale slabší, podrážděnost, bolest prsou, mravenceni a tlak v břiše kolem pupiku, pálení žáhy, žaludek na vodě a cokoliv namahaveho pro mě bylo utrpení. Dneska jako když utne, břicho cítím pořád, jen min a v prsou mě nárazově víc dloubne, ale je mi Teda podstatně líp. Pálení žáhy i lehká nevolnost zmizela. Bt se od ovu pohybuje cca 36,8, průběžně klesá tak o 0,06 a pak zase vzroste. A teď k otázce: co to sakra je? Mám za sebou několik cyklů snažení se, ale takhle mi Teda opravdu nikdy nebylo ani okolo MS. Na test je ještě brzo, já vím. Ale napadlo mě, jestli máte některá s něčím takovým zkušenost s vysvětlením?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13989
2.6.20 13:23

Dle mého se moc pozoruješ. A hlavně pálení žáhy aj. ani ne týden po ovulaci to fakt nejde. Hoď se do klidu zahoď testy a teploměry a bude ti líp. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3700
2.6.20 13:25

Lidske telo nevyspitatelne. Moc se pozorujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 13:36

Pozoruju, uznávám :D jen je mi divný, když mi nikdy nic není a najednou jsem jak kdyby mě přejel tank. Otázka se samozřejmě týká všech možných vysvětlení, ne jen možnýho těhotenství, ale i zdravotních problémů atd..právě proto, že vím že je na všechny tyhle věci brzo :lol:. V diskuzích jsou všechny možný příspěvky a příběhy, tak zkouším jestli někdo nezažil něco podobnýho. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
2.6.20 13:38

Vysvětlení neexistuje :nevim:
Každé tělo je jiné a dokonce každý cyklus může být jiný (u jedné ženy). Jednou bolí prsa, po druhý ne, někdy je špatná nálada, jindy ne…opravdu se moc pozoruješ, jestli tě čekání drásá, udělej si test. Pokud jsou to rané příznaky těhotenství, tak už máš v krvi a moči HCG a test ti to ukáže. V opačném případě je to sugesce nebo PMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13989
2.6.20 14:10
@Krysacek132 píše:
Pozoruju, uznávám :D jen je mi divný, když mi nikdy nic není a najednou jsem jak kdyby mě přejel tank. Otázka se samozřejmě týká všech možných vysvětlení, ne jen možnýho těhotenství, ale i zdravotních problémů atd..právě proto, že vím že je na všechny tyhle věci brzo :lol:. V diskuzích jsou všechny možný příspěvky a příběhy, tak zkouším jestli někdo nezažil něco podobnýho. :roll:

No, jakmile se přestaneš chránit, a začneš přemýšlet o tom, že bys mohla být těhotná, tak se to většinou tak stane. Že najednou vyskočí milion příznaků.

Ano, můžeš být těhotná, ale nebo taky můžeš být jen unavená. Nějakou virózu cokoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
2.6.20 14:21

@Krysacek132 podle mě je tohle klasický PMS a tvoje vsugerované příznaky. Příznaky způsobuje hcg a to v těle 8dpo v těle obsažené prostě není. Takže se hoď do klidu a nesmíš nad tím takhle přemýšlet. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama