Poovulacni vytok/hlen prosím o radu

Anonymní
16.10.19 17:10

Poovulacni vytok/hlen prosím o radu

Ahoj, prosím o normální radu.. 12.10 jsem si dělala ovulační test který byl jasně pozitivní - druhá čárka silnější než testovací a večer v ten den jsem měla i ovulační bolesti a veder test slabší a druhý den test negativní podle toho usuzuji že jsem měla na 100% ovulaci toho 12.10 a dnes mám poovulační hlen nebo výtok.. ( na kalhotkách bílí hnus) vím že je poovulacni jen mě zajímá zda i po 4dnech po ovulaci se může objevit takhle pozdě nebo by se objevil hned po ovulaci takže se ptám jestli je normální že se poovulacni hlen objeví po 4dnech od ovulace a další otázka je zda i po tomto poovulacnim hlenu je stále možnost že mohu být těhotná? Děkuji vám za normální odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29263
16.10.19 17:15
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o normální radu.. 12.10 jsem si dělala ovulační test který byl jasně pozitivní - druhá čárka silnější než testovací a večer v ten den jsem měla i ovulační bolesti a veder test slabší a druhý den test negativní podle toho usuzuji že jsem měla na 100% ovulaci toho 12.10 a dnes mám poovulační hlen nebo výtok.. ( na kalhotkách bílí hnus) vím že je poovulacni jen mě zajímá zda i po 4dnech po ovulaci se může objevit takhle pozdě nebo by se objevil hned po ovulaci takže se ptám jestli je normální že se poovulacni hlen objeví po 4dnech od ovulace a další otázka je zda i po tomto poovulacnim hlenu je stále možnost že mohu být těhotná? Děkuji vám za normální odpovědi.

Tak počkej, jestli ti přijde MS a pak testuj. Teď tu nikdo nenapíše, že jsi těhotná. Ač si to dle přehnaného pozorování asi přeješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5125
16.10.19 17:37

Ja bych rekla ze ovulace probehla az pozdeji 14/10 nebo klidne az 15teho..ono ten pozitivni test ti ukaze ze se ovulace blizi a mela by dojit do 12-48 hodin, ja mela minuly cyklus taky ovulku az po 56 hodinach od pozitivniho ouv testu. Tehotenstvi ti to neovlivni,..maximalne podpori spermie aby dosli tam kam maji v tyto dny ;)
preji hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat