Popáleniny 25 % těla, rok a půl starý chlapeček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 18:56
Popáleniny 25% těla,rok a půl starý chlapeček

Ahoj, ani nevím, zda se chci na něco zeptat, nebo se jen vypsat… Před chvíli jsme se vrátili z nemocnice. Dneska manžel a švagr s jeho ženou hlídali našeho 1,5rocniho syna. A převrhl na sebe 1litrovou termosku s čerstvým čajem. Je na JIP na Vinohradech.Pry s ním budu moci být cca za tři, teď jen spí…Okamžitě jsem přiběhla, svlékla,chladila.Za chvíli dorazila sanitka. Má 25% tela-pres ocicko, spodní ret, krk, bok, jedná ručička včetně dlaně. Jen tu ted brečím. Nejdriv jsem zachovala klid, a ted se se sesypala.Pry má zatím 2a, ale že to stejně ještě pracuje a neznamená, že se to nemůže zhoršit. byla to má noční můra. A teď nevim co mam dělat. Pry bude na Vinohradech minimálně měsíc.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 18:58

To je mi moc líto :hug:

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 14.01.17 19:00

Moc mě mrzí, co se malému přihodilo! Nicméně, já bych na tvém místě myslela pozitivně… Děti jsou strašně silné a jsou to velcí bojovníci! Navíc, má ještě veeelký kus života před sebou. A doktoři, ti dnes umí divy! Já si myslím, že ikdyž to nebude hned, tak za pár týdnů až měsíců to bude opět krásný chlapeček. Věřím tomu a vy doma musíte také! :-) Hodně sil.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 14.01.17 19:01

Je mi to moc líto…buďte silná i když to je těžké, malý vás bude potřebovat… přeji malému hodně moc zdravicka

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 14.01.17 19:01

Je mi to moc líto…buďte silná i když to je těžké, malý vás bude potřebovat… přeji malému hodně moc zdravicka

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 14.01.17 19:02
@Anonymní píše:
Ahoj, ani nevím, zda se chci na něco zeptat, nebo se jen vypsat… Před chvíli jsme se vrátili z nemocnice. Dneska manžel a švagr s jeho ženou hlídali našeho 1,5rocniho syna. A převrhl na sebe 1litrovou termosku s čerstvým čajem. Je na JIP na Vinohradech.Pry s ním budu moci být cca za tři, teď jen spí…Okamžitě jsem přiběhla, svlékla,chladila.Za chvíli dorazila sanitka. Má 25% tela-pres ocicko, spodní ret, krk, bok, jedná ručička včetně dlaně. Jen tu ted brečím. Nejdriv jsem zachovala klid, a ted se se sesypala.Pry má zatím 2a, ale že to stejně ještě pracuje a neznamená, že se to nemůže zhoršit. byla to má noční můra. A teď nevim co mam dělat. Pry bude na Vinohradech minimálně měsíc.

moc držím palce, aby byl malý v pořádku..

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 14.01.17 19:02

Co delat? Byt tu pro nej. TO JE MI FAKT LITO.BUDU VAM MOC DRZET PALCE.

Příspěvek upraven 14.01.17 v 19:03

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 19:03

Děkuju, já tomu moc věřím. Jsem teď jak lev v kleci, že nejsem s ním. Ale děti to prý víc rozruší, když vidí maminku…Chtějí vzít a tak… Ach jo.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 14.01.17 19:03

:hug: držím palecky a uvidis bude to už lepší a lepší.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15477 příspěvků 14.01.17 19:05

Ach jo, to je opravdu nocni mura. Posilam moc sily Tobe a synkovi :(

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 14.01.17 19:08

To je mi strasne lito. Bobek maly. Snaz se myslet pozitivne, deti jsou velci bojovnici. A hlavne, kuze ma vetsi schopnost regenerace. Hodne sily, Tobe i cele Tve rodine

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 14.01.17 19:08
M
@Anonymní píše:
Ahoj, ani nevím, zda se chci na něco zeptat, nebo se jen vypsat… Před chvíli jsme se vrátili z nemocnice. Dneska manžel a švagr s jeho ženou hlídali našeho 1,5rocniho syna. A převrhl na sebe 1litrovou termosku s čerstvým čajem. Je na JIP na Vinohradech.Pry s ním budu moci být cca za tři, teď jen spí…Okamžitě jsem přiběhla, svlékla,chladila.Za chvíli dorazila sanitka. Má 25% tela-pres ocicko, spodní ret, krk, bok, jedná ručička včetně dlaně. Jen tu ted brečím. Nejdriv jsem zachovala klid, a ted se se sesypala.Pry má zatím 2a, ale že to stejně ještě pracuje a neznamená, že se to nemůže zhoršit. byla to má noční můra. A teď nevim co mam dělat. Pry bude na Vinohradech minimálně měsíc.

Moc na tebe a na malého myslim. Buď statecna, bude lip uvidíš. Musíš tomu věřit.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 14.01.17 19:15

Tohle je opravdu noční můra každého rodiče :( Drž se! :hug:

Russet
Extra třída :D 11628 příspěvků 14.01.17 19:18

Ségře se to stalo, když „hlídala“ vlastní dceru. Měla míñ procent, ale na noze dost ošklivé. Zůstala jí památka jen na ruce a hrudníku. Sama na to pamatuju do dneška a vše horké je hodně vysoko.
Ať je malému brzo líp!

Laya
Kelišová 6487 příspěvků 14.01.17 19:19

Buď statečná, naší malé se stalo něco podobného i když ne v takovémhle rozsahu, když jí byl rok a půl zvrhla na sebe čerstvě zalité kafe, měla to hlavně na ruce a bříšku, nejhorší nakonec bylo zápěstí, volala jsem sanitku a tenkrát mi řekli že jestli máme auto máme dojet sami, cesta byla strašná, celou cestu řvala, a to to máme do Vinohradské 10 minut. Chtěli si jí v nemocnici nechat ale nějak jsem je ukecala a jezdili jsme jen na převazy, něco jí na to dali aby se to nepřilepilo. Teď jí bude osm a skoro to na ní není znát jen na tom zápěstí to měla dost do hloubky a chybí jí tam pigment tak když se opálí tak je to vidět.
Držím palce ať je to bez komplikací.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >