Poplatek za rozhlas - nezaplacená složenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 18:48
Poplatek za rozhlas nezaplacena slozenka

Nezaplatila jsem poplatek za tv a rozhlas slozenku uz 3 krat, uplne jsem to zazdila, kam zavolat

Reakce:
Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 01.02.19 18:51

Tak víš, kam jsi to platila předtím,ne? Tak to pošli tam.

ontar
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 01.02.19 19:13

Já to u televize také neplatím pravidelně…oni se pak cca 1× za rok ozvou a pak to doplatím naráz…ale nesmíš na to po té výzvě zapomenout, nebo to dají advokátům k vymáhání a pak je to o dost dražší…

mokuty
Kecalka 104 příspěvků 01.02.19 19:17
@ontar píše:
Já to u televize také neplatím pravidelně…oni se pak cca 1× za rok ozvou a pak to doplatím naráz…ale nesmíš na to po té výzvě zapomenout, nebo to dají advokátům k vymáhání a pak je to o dost dražší…

Takze kdyz to zaplatim pristi mesic najednou nic se nestane?

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 01.02.19 19:18

@mokuty ne, nestane

mokuty
Kecalka 104 příspěvků 01.02.19 19:21
@Monchichik píše:
@mokuty ne, nestane

Dekuju a jeste pros,za jalk dlouho se ozyvaji

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 01.02.19 19:23

@mokuty No to nevím, já to mám v Sipu, takže vím, že mi to odejde každý měsíc, mně se nikdo neozývá :D . Ale jestli to příští měsíc celé dorovnáš, tak by neměl být žádný problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >