Poplatky v FN Motol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anci.kolarova
Povídálka 38 příspěvků 18.10.18 16:47
Poplatky v FN Motol

Zdravím,
v pondělí 22.10 jdu na prvotrimestralni screening do Motola.
Mate zkušenosti s poplatky v Motole?

• pohlaví miminka
  • fotka z Utz

Apod. At vim s čím počítat

Reakce:

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18572 příspěvků 18.10.18 17:04

http://www.fnmotol.cz/…ve-fn-motol/

Zkai
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 43 inzerátů 18.10.18 21:31

Už jsem Ti to psala jednou asi před měsícem v jiné, obdobné Tvé diskuzi, fotka 100,– Kč, info o pohlaví se neplatí snad nikde, pokud se neobjednáš extra jen kvůli tomu.

Anci.kolarova
Povídálka 38 příspěvků 18.10.18 22:04

@Zkai
No na stránkách maji ze 303 Kč zjištění pohlaví
A kamarádka fotku platila víc nedávno, proto se pták znovu

Zkai
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 43 inzerátů 18.10.18 22:37
@Anci.kolarova píše:
@Zkai
No na stránkách maji ze 303 Kč zjištění pohlaví
A kamarádka fotku platila víc nedávno, proto se pták znovu

Podívala jsem se tedy, ať nelžu, když už. Je tam uvedeno „Určení pohlaví plodu ultrazvukem na žádost rodičů“ což chápu jako žádanku na ultrazvuk jako samoplátce, pokud je utz v rámci screeningu, je zahrnut ve vyšetření. Mimoto na 1. screeningu spíš nic moc vidět nebude, taky jsem se těšila… A hned pod tím v ceníku je položka „Vyžádaný snímek z ultrazvukového vyšetření plodu“ s uvedenou částkou 100,–. Ta se neplatí v ordinaci, ale na pokladně. Tak doufám, že neúčtují poplatky dle ksichtu.
Jsem přesvědčena, že za info o pohlaví, se neplatí, ani mne to nenapadlo, ze by mělo, to bych čučela.. Nikde prachy nechtěli a když už bylo zřetelno, tak mi byla informace o něm skoro vnucována na každém pracovišti :D
Kamarádka možná měla nějakou extra fotku, ale to ani nevím jestli dělají. Se mnou se tam fakt moc nepárali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >