Reklama

Poporodní atopický ekzém - zmizel vám časem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luccifera
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 10.08.18 16:45
Poporodní atopický ekzem - zmizel vám časem?

Zdravím,

po porodu se mi rozjel nehezký AE, což zažilo hodně maminek, které v dětství trpěly AE, stejně jako já. Kortikoidy nejsou dlouhodobé řešení. Zajímá mě tedy, pokud byl spouštěč porod, odezněly vám časem samy projevy? Nebo s tím už půjdu do hrobu :)?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 13278 příspěvků 10.08.18 17:02

Ne a je to čím dál horší.

luccifera
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 10.08.18 17:12

@Hadumi neeeeee :,( :,( :,(

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 10.08.18 17:51

Jsem devět měsíců po porodu a je to čím dál tím horší. Sice už ho nemám v takovém množství po těle,ale těch pár míst stojí za to. A pořád se to nelepší. Vy,které to máte stejně,kojíte? Já už přemýšlím,jestli to nemůže být tím..

luccifera
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 10.08.18 18:15

@Aduš8 kojila jsem tech 9 mesicu, ale ja ho mela pak hlavne na prsach a to uzfakt neslo :roll:

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 13278 příspěvků 10.08.18 20:21

Jo, kojím. Ale rozjel si mi po prvním porodu a byl po kojení stejný. Jinak po porodu druhého dítěte mi zmizel na týden (celou tu dobu jsem byla v porodnici), doma se zase objevil, nepřišla jsem na to, co bylo v porodce jinak. Pak mi zmizel teď na jaře na měsíc, to jsem se dlouhodobě snažila vyhýbat všemožné chemii. Pak jsem na návštěvě musela použít šampon garnier a od té doby je to zase v řiti.

Pavlina.Vesela
Kecalka 127 příspěvků 10.08.18 23:46

Rok a půl po porodu a mám stále. Když mi bylo cca 10 let „zmizel“ a o 14 let později po porodu se objevil. A dal mi vyžrat těch 14 let klidu. Nejhorší jsou dlaně a mezi prsty na rukách. Nejhorší co bylo, když jsem přišla do styku s kosmetikou Hipp při koupání dcery. :? Mažu kortikoidy, třeba dva dny po sobě cca jednou za měsíc a změnila jsem kosmetiku malý. Jinak by mě to sežralo. Můj spouštěč je alergie ale nikdo neví na co. A když omezím, jakože úplně vyškrtnu, sladkosti tak se to držet na uzdě. Cca půl roku zpět jsem nemohla mezi lidi aby si nemysleli že mám snad lepru.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 11.08.18 05:48

@Pavlina.Vesela mám to úplně stejně,s tím rozdílem,že mi nikdy nezmizel. Jako dítě jsem ho měl klasický v záhybech a na ploskách nohou. V pubertě se mi pak přestěhoval na dlaně a prsty. Alergií mám prokázanou spoustu,jenže když beru tablety,není to lepší. A je pravda,že nejvíc rozdrážděné to mám,když koupu malého,používám Penathen. Ale vadí mi asi jen ten sprcháč. Chystám se koupit ten Sensitive,jestli to nebude lepší. :nevim: jediné,co mi řekla doktorka,že hodně ekzematiků má alergii na glycerin..jenže ten obsahuje snad všechno.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama