Poporodní deprese - psycholožka Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 19:57
poporodní deprese -psycholožka Plzeň

Dobrý den,
nevíte prosím o nějaké psycholožce v Plzni, ke které bych mohla chodit s poporodní depresí? Nemáte zkušenosti s nějakou, která má citlivý přístup a je empatická? Ideálne VZP.
Děkuji mnohokrát za rady. :*

Reakce:
Jahudka82
Závislačka 2862 příspěvků 2 inzeráty 29.06.19 22:13

Lenka Fromlova (s prehlaskou na o), poliklinika Bory - Cechova ul., vedle Purkynaku

Strawcherry
Nováček 5 příspěvků 29.06.19 22:37
@Jahudka82 píše:
Lenka Fromlova (s prehlaskou na o), poliklinika Bory - Cechova ul., vedle Purkynaku

Děkuji Vám :palec:

Jahudka82
Závislačka 2862 příspěvků 2 inzeráty 30.06.19 14:54

@Strawcherry Nejste anonymní… Neni zac, ja k ni chodim uz delsi dobu, ale jestli na vas leze deprese, tak mozna zkusit psychiatra, treba by vam někoho doporucila, vetsinou spolupracují nebo aspon maji urcite kontakty - psycholog nesmi psat antidepresiva aj.leky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 19:44
@Jahudka82 píše:
@Strawcherry Nejste anonymní… Neni zac, ja k ni chodim uz delsi dobu, ale jestli na vas leze deprese, tak mozna zkusit psychiatra, treba by vam někoho doporucila, vetsinou spolupracují nebo aspon maji urcite kontakty - psycholog nesmi psat antidepresiva aj.leky.

psychiatričku už mám. jen jsem hledala někoho s kým bych to mohla více probrat :wink:

Jahudka82
Závislačka 2862 příspěvků 2 inzeráty 01.07.19 20:13
@Anonymní píše:
psychiatričku už mám. jen jsem hledala někoho s kým bych to mohla více probrat :wink:

Tak to jo, chces poslat do sz kontakt? Najdes ji na netu urcite, napr. Známý lékař, ma i mobil. Akorat nevim jestli ted nema dovolenou bo mi tel. nebrala. Jednou jsem musela schůzku na posledni chvili zrusit a nemela s tim problem, chodim tam i s malou, když nemám hlídání a taky to neni prekazkou. Tak hlavne ať je ti líp a mozna by i tva psychiatricka o nekom vedela. Vice prip.do sz:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 14:06
@Strawcherry píše:
Děkuji Vám :palec:

zkusila jsem volat, ale bylo to hluché :(. možná jsem narazila na špatné číslo, nebo má tu dovču. mohla bys mi prosím poslat číslo? asi také nebudu mít pokaždé hlídání… koukala jsem, že je to páté patro, dá se tam jít s kočárkem? :D děkuji Ti! :slight_smile:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 14:08
@Jahudka82 píše:
Tak to jo, chces poslat do sz kontakt? Najdes ji na netu urcite, napr. Známý lékař, ma i mobil. Akorat nevim jestli ted nema dovolenou bo mi tel. nebrala. Jednou jsem musela schůzku na posledni chvili zrusit a nemela s tim problem, chodim tam i s malou, když nemám hlídání a taky to neni prekazkou. Tak hlavne ať je ti líp a mozna by i tva psychiatricka o nekom vedela. Vice prip.do sz:)

ps: moje psychiatrička mi právě doporučila jednu psycholožku, ale úplně mi nevyhovuje. myslím, že to neni správné, když se jí nedokážu pořádně otevřít a do každé další návštěvy se musí m nutit :oops:

Jahudka82
Závislačka 2862 příspěvků 2 inzeráty 04.07.19 09:53
@Anonymní píše:
ps: moje psychiatrička mi právě doporučila jednu psycholožku, ale úplně mi nevyhovuje. myslím, že to neni správné, když se jí nedokážu pořádně otevřít a do každé další návštěvy se musí m nutit :oops:

Aha, nojo, to je blby, tam je to o duvere hodně. Lenka mi byla sympaticka od zacatku, ale tim jak me zve tak po 2-3 mesicich, mi prijde, ze to moc nikam nevede, keca se s ni dobre, je asi tak stara jako ja, mozna mladsi takze je to jak kdyz jdes na kafe s kamaradkou, mala tam radi a leze vsude a vubec ji to nevadi, ale chci se s ni domluvit ze bych chodila treba 1× mes., aby to melo nejake vysledky. A zaridit si na to hlidani, bo je to urcite i tim ze na to neni klid… Napis mi kdyztak do sz, k jake te psycholozce chodis, at to tu neventilujeme veřejně uz víc:) Ja ti pak ještě neco napisu co tu nechci resit.

Jahudka82
Závislačka 2862 příspěvků 2 inzeráty 04.07.19 10:00
@Anonymní píše:
zkusila jsem volat, ale bylo to hluché :(. možná jsem narazila na špatné číslo, nebo má tu dovču. mohla bys mi prosím poslat číslo? asi také nebudu mít pokaždé hlídání… koukala jsem, že je to páté patro, dá se tam jít s kočárkem? :D děkuji Ti! :slight_smile:

Napis mi sz, at mi to nesmazou, volalas na pevnou nebo mobil? Je tam vytah, velkej:) :palec:

Váš příspěvek
Reklama