Poporodní kalhotky a vložky

18.4.07 22:04

Poporodní kalhotky a vložky

Jaké kalhotky a jaké vložky jsou nejlepší a nejpohodlnější po porodu?
Prosím o konkrétní značku nebo zkušenost - samozřejmě je jasné, že nejsou vhodná silonová tanga a tampony 8)
Děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

750
18.4.07 22:11

Ahoj,

já jsem byla moc spokojená s kalhotkami od Chicca.Byly síťované a pružné,fakt super. Pak dělají ještě jeden druh z netkaného materiálu a ty určitě nekupuj, nepruží a nejsou pohodlné. Vložky jsem měla z lékárny SAMU,ale víc mě vyhovovaly ty co měli v porodnici - klasika síťované. Nabrala jsem si jich zásobu i domů, měly mnohem lepší savost než ty SAMU.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.07 23:30

Porodní vložky z lékárny (modro-bílý obal) spokojenost,jednorázové kalhotky chicco dobré, lepší byly síťované s nohavičkou značku si nepamatuji.stačily 3ks na 5 dní do porodnice.Doma jsem už nepoužívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
19.4.07 10:21

Poporodní vložky Samu - bílo modrý obal, síťované kalhotky zn. Tena , suprový, vypadají takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7364
19.4.07 10:51

já jsem si koupila sítovaný ve zdravotnických potřebách (kalhotky), byly super, byla jsem štastná, že nemusim mít normální. A vložky bud porodnický z lékárny nebo Moneta (vyrábí Hartmann a je to stejný jak z lékárny). dej si pozor, abys kdyžtak v lékárně koupila největší velikost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.07 12:42

Amynko,
a obojí se dá koupit normálně v Lékárně nebo spíš ve Zdravotních potřebách? :D
Minulý týden jsem šla do lékárny pro Maliník a koukali na mě jak na blázna :? Nakonec jsem ho sehnala v jiné lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.07 13:23

Ahojky,
můžu vřele doporučit kalhotky od Chicca, jsou fakt výborné…osobně jsem je vyzkoušela před pár dny 18.4. po porodu (mě stačilo jedno balení - pouze pro pobyt v porodnici) :D Vložky jsem koupila v lékárně. Řekla jsem, že chci porodnické vložky a paní mi prodala od Hartmanna. Ty jsem používala také jen v porodnici - jsou hezky měkkoučké a po šití se na nich lépe sedí… :? Doma už jsem pak naběla na normální vložky.
Ahojky.
Evelinečka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
1.5.07 19:54

Já měla kalhotky i vložky ze zdravotních potřeb a spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.07 01:57

**A co kalhotky Molipants?
http://www.lekarna.cz/…s-vel-2-3ks/

A porodnické vložky Senta (výrobce LOHMANN & RAUSCHER GMBH)?
Znáte někdo? :D
http://www.lekarna.cz/…ta-fix-20ks/** 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
2.5.07 10:54

Jen pozor na správné velikosti. Já měla jednorázové kalhoty (značku nevím, ale je jich 5 v krabičce a mívají je v obchodech pro dětičky) a ty byly OK. Pak mi manžel koupil nějakou neznámou značku v lékárně a ty mi byly velké (vzhledem k tomu, jak jsem se po císaři posunovala po posteli, to bylo fakt praktické :D
) …a trhaly se. Byly v balení po 2 a cena snad vyšší než u těch prvních.

Ale moje rada je - v nemocnici Ti vložky dají a pak si kup podle toho, jak budeš krvácet a jak se budeš cítit a jakou budeš mít případnou jizvu a tak. Já měla doma zásobu obřích vložek Samu a ještě nějaké jiné značky, několik balíků, a nemohla jsem se dočkat něčeho aspoň trochu normálního…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
2.5.07 11:08
Raketka.com píše: Amynko,
a obojí se dá koupit normálně v Lékárně nebo spíš ve Zdravotních potřebách? :D
Minulý týden jsem šla do lékárny pro Maliník a koukali na mě jak na blázna :? Nakonec jsem ho sehnala v jiné lékárně.

Obojí v lékárně. Maliník jsem já nesehnala, dá se málo sehnat, sehnala mi ho až emmi mamča někde u nich v obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.07 22:16

**Majdi
ne v každé porodnici ti vložky dají 8)
Rozhodně nemíním dělat zásobu (ničeho), ale jeden balík na začátek si určitě pořídit musím :wink:

A ty síťované kalhotky, co byly OK, byly s nohavičkou nebo jako normální kalhotky?** 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.07 11:45

Tak jsem objevila, že i ty kalhotky od Chicca se dělají několikery různé … takže zas nevím, co koupit :cry:

1)

http://www.internetlekarna.cz/…ke-4ks-66584-[id-8003670101345].html

2)

http://www.internetlekarna.cz/…ve-4ks-61492-[id-8003670101338].html

3)

http://www.lekarna.cz/…azove-3-4ks/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
8.5.07 12:14

Ahoj, já jsem po porodu žádné poporodní kalhotky neměla a byla jsem ok, používala jsem klasické bavlněné. Vložky jsem používala ty jejich (buničina v síťce), ale pak mi začli tahat za stehy. Doma jsem měla Always :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.07 22:52

Ahojda, já jsem nějaké síťované kalhotky měla, ale protože mně dělaly zle (měla jsem červené fleky),tak jsem přešla na svoje bavlněné do pasu.
Vložky jsem používala ty obyčejné nemocniční, byly příjemnější na stehy. (takové ty s igelitem nepoužívám kvůli elergii).

Záleží to ale na tobě, radím ty síťované vyzkoušet před porodem, doktorům je to stejně jedno, jenom pokud budeš hodně krvácet, tak si pak užiješ s praním (vaniš ale vypere vše!) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama