Poporodní kalhotky- zkušenosti

Anonymní
30.12.20 16:45

Poporodní kalhotky-chyba?

Zdravím dámy. Prosím vás, mám takovej dementní dotaz. Šla jsem si koupit poporodní kalhotky, nechtěla jsem ty smecka z DM, a na rady mamin zde jsem si koupila MoliCare fixpants, ale premium, nějak jsem si neuvědomila, že by to nemělo bejt to, co jsem chtěla. Myslela jsem, že jsou sitovany ale nejsou. Jsou pružný, všechno ok, píšou že i prodysny, ale já nevím jestli ten styl je to správný po porodu :zed: stály mě přes 200 stovky a teď když si balím tašku, a odskrtavam seznam zjistím tohle… Já jsem vytocena, myslela jsem, že mám vše.. Tak co holky, můžou být, nebo jsou k ničemu :? :nevim: jo a vkládám anonymně, poněvadž se stydím za svou debilitu 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
232
30.12.20 16:49

Ja si teda myslím že klidně být můžou. Já jsem třeba po porodu žádné takovéhle kalhotky nepoužívala. Měla jsem normální kalhotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12852
30.12.20 16:49

Me ty sitovane nevyhovovaly, kolem stehen me rezaly :?… byla jsem stastna za obycejne bavlnene. Koupila jsem si na sestinedeli pohodlne bombardaky u vietnamcu, ktere me nikde nerezaly, presto vlozky drzely na svem miste. To bylo pohodlicko :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
30.12.20 16:50

Ty jsou v pohodě. Lepší, než síťované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069

Na to, jak budes po porodu krvacet a kolik jich denne spotrebujes, by ti uplne ty smecka z DM stacily ;) jako tyhle asi dobry, ja mela klasiku ty sitovany. Taky jsem pak jeste mela nekolik velkych cernych bombardaku a do nich tluste vlozky, ale to az treba druhy, treti den

Příspěvek upraven 30.12.20 v 16:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486

Tyhle jsem neměla, ale vypadají líp jak ty co jsem měla já… :zed: O těchhle jsem nevěděla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
30.12.20 16:55

Tyto jsem mela po obou porodech a jsou super. Vubec nemej obavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
30.12.20 16:55

Já jsem tyhle měla a udělala se mi na zádech a na zadku tak velká opruzenina že jsem ji léčila ještě skoro dva měsíce potom. Doktorka mi řekla že je to z toho že je to umělotina a nejsou dost prodyšné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
30.12.20 17:03

Ty síťované mi nevyhovovaly, i když se hodně doporučuji, tyhle vypadají naprosto fajn! Hlavně nohavickove budou super, mně vyhovovaly víc než klasika a líp mi držely vložku než ty síťované, v těch nějak chtěla furt cestovat. Takže mi nakonec do porodnice partner vezl tyhle pružné nohavickove nesitovane a vložky s lepícím páskem a bylo mi mnohem líp! 🙂 Ty cestovatelky bez lepiciho pásku, co dávaly v porodnici sice dobrý, ale cestovaly při chuzy a já musela po císaři hodně chodit, abych se dala brzy do kupy. Podle mě si vybrala fakt dobře! Určitě si je vem s sebou :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
30.12.20 17:06

Tyhle jsem mela po obou porodech a vse naprosto v poradku, nemas se ceho obavat, normalne je sbal s sebou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51910
30.12.20 17:16

Měla jsem tyhle, i ty z DM, fungovalo to ovboje normálně, vložku to drželo, zapařená jsem nebyla. Měnila jsem každou chvíli a často je prala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
30.12.20 17:23

Já měla do porodnice síťované ze zdravotnických potřeb za pár korun a krom toho, že jsou prodyšné, tak mi vyhovovalo, že jsem je prostě hned vyhodila, když to někde proteklo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 17:37

Jee tak dobře! Já myslela, že jsem sáhla úplně mimo.. Ty z dm jsem nechtěla po spoustě nehezkych recenzí. Obyc bombardaky mám taky, ale po prvním porodu jsem žádné jednorazovky neměla a při každé kontrole mě dr buzeroval, že zítra už v jednorazovkach, tak chci bejt připravena, aspoň na první dny, třeba nebudu krvácet tolik a budu pak moci být v mých vlastních. Já jsem hlavně ráda, že nemusím už letět pro jiný. Děkuju ženy :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
9355
30.12.20 18:06

Kdyby ti nesedly, tak sitovane maji v lekarne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.12.20 18:07
@Anonymní píše:
Zdravím dámy. Prosím vás, mám takovej dementní dotaz. Šla jsem si koupit poporodní kalhotky, nechtěla jsem ty smecka z DM, a na rady mamin zde jsem si koupila MoliCare fixpants, ale premium, nějak jsem si neuvědomila, že by to nemělo bejt to, co jsem chtěla. Myslela jsem, že jsou sitovany ale nejsou. Jsou pružný, všechno ok, píšou že i prodysny, ale já nevím jestli ten styl je to správný po porodu :zed: stály mě přes 200 stovky a teď když si balím tašku, a odskrtavam seznam zjistím tohle… Já jsem vytocena, myslela jsem, že mám vše.. Tak co holky, můžou být, nebo jsou k ničemu :? :nevim: jo a vkládám anonymně, poněvadž se stydím za svou debilitu 8)

Měla jsem podobné po císaři. Nikde nemačkají. Dají se vyprat. Ty síťovaný bych nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat