Poporodní míry dětí kuřaček

15.10.20 21:24

Poporodní míry dětí kuřaček

Ahoj, chtěla bych se zeptat mamin, které v těhotenství kouřily.. jaké poporodní míry měly vaše děti (cm, kg)? A počet vykouřených cigaret za den? Zajímá mne jen toto, rozhodně nechci rozpoutat žádnou ohromnou hádku kuřáci vs. nekuřáci.. předem díky za odpovědi! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
455
15.10.20 21:28
@Elizabeth90 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat mamin, které v těhotenství kouřily.. jaké poporodní míry měly vaše děti (cm, kg)? A počet vykouřených cigaret za den? Zajímá mne jen toto, rozhodně nechci rozpoutat žádnou ohromnou hádku kuřáci vs. nekuřáci.. předem díky za odpovědi! :*

Takže chceš jen návod jak v těhotenství kouřit aby dítě mělo průměrnou porodní váhu a míru? Nebo proč takovej blbej dotaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 21:35

8.nejslabsich slimek denne, 2,9, 49 cm, 38+4… apgar 10-10-10, placenta dobra. Diteti budou 3, v zivote ani rymu… a vis co? Jestli si za neco nadavam tak je to tahle moje kardinalni volovina, prvni rok jsem strachy skoro nespala, furt oci na monitoru dechu ( nelituju se, rikala jsem si jaka krava jsem a co jsem to udelala)… kdybych neco v zivote mohla zmenit, bude to tohle… takze rozmyslej, jestli ti za to cely zivot ve strachu, zes to podelala ty bude stat…

• Citovat
  • Nahlásit
27696
15.10.20 21:35

Nehul a tohle tě nemusí vůbec zajímat. Nechápu, proč je důležitá poporodní hmotnost. Ty své dítě při kouření krmíš vším tím sajrajtem a zaděláváš mu problémy do budoucna. Může se ti narodit 3.5 kilové mimino, ale to ti nezaručí, že bude zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4844
15.10.20 21:43

Jestli ti stojí za to, že ti dítě může umřít na SIDS (který je u matek kuřaček daleko vyšší) tak směle dotoho. Kam se hrabe nižší porodní hmotnost… To je prostě hnus, všechno co vdechnes, jde k tvému dítěti, a je fuk jestli to je jedno cigáro denně, nebo celá krabička. Po porodu mu rovnou zapal, bude zvyklý. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
15.10.20 21:47

Nechápu jak uvažují takové matky. Kouření v těhotenství, nebo jak tu byla diskuze běhání v těhotenství. Ohrožují život a zdraví dítěte, nechápu to :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7826
15.10.20 21:53

Umíš anglicky? Mrkni na toto video https://youtu.be/7uGvkG0QR5g .. kamarádka kouřila celé těhotenství, maleho porodila v 7. měsíci, musel dostat transfúzi, byl malý..další kamarádka kouřila a porodila zdravou holčičku, akorát je teď „pouze“ anemická.
Vím, že to není úplně na to na co ses ptala, nicméně třeba délka je v tomto případě lehce zanedbatelný parametr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
15.10.20 21:58

Sobecké když si matka ani v těhotenství neodepře cigarety. Nenarozené miminko které se tomu hnusu nemůže bránit. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
15.10.20 22:09

@Elizabeth90 opravdu ti stačí, když ti pár tobě podobných sobců napíše, že měly jejich děti průměrnou porodní váhu k tomu, abys dál hulila těhotná :poblion:?
Opravdu jsi takový sobec, že každý šluk posíláš miminku do dělohy a ještě si pro takové chování hledáš omluvu? Co na to říká třeba tvoje máma, nebo otec miminka??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
15.10.20 22:11
@Elizabeth90 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat mamin, které v těhotenství kouřily.. jaké poporodní míry měly vaše děti (cm, kg)? A počet vykouřených cigaret za den? Zajímá mne jen toto, rozhodně nechci rozpoutat žádnou ohromnou hádku kuřáci vs. nekuřáci.. předem díky za odpovědi! :*
:zed: :zed: :zed: proč?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
15.10.20 22:12

@Elizabeth90 neznám žádné maminy, které by v těhotenství kouřily :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
15.10.20 22:15

No tak poporodni vaha by nebyla to, co by me tas az tak zajimalo. Ale treba vyssi riziko malignit v detskem veku, to uz je jine kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
15.10.20 22:22
@Badboda píše:
Nechápu jak uvažují takové matky. Kouření v těhotenství, nebo jak tu byla diskuze běhání v těhotenství. Ohrožují život a zdraví dítěte, nechápu to :zed:

Pokud člověk běhal aktivně před tehotenstvim, může běhat i při těhotenství v rámci možností bez nějakého většího rizika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
15.10.20 22:24

Kuřáků znám málo, těhotné kuřácký žádné. Jak vidíš i tady, je to považováno za sockovství nejvyššího kalibru :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:25

Anonymně, nestojím o lynč.
Kouřila jsem cca 4-6 superslimek denně, řešila jsem to i s doktorkou, jakožto silný kuřák, a bylo mi řečeno, co nejslabší a co nejméně, ale že dokáže pochopit, že nejde přestat ze dne na den…
Dítě váha 3,5 kg, 49 cm, 10-10-10 apgar, normální, zdravé. Je mu deset let.

Nejsem na to nejpyšnější, na druhou stranu, kdos bez viny, hoď první kamenem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama