Poporodní psychóza, je pravděpodobné že ji budu mít?

Anonymní
16.3.16 11:59

Poporodní psychoza,je pravděpodobné že ji budu mít?

Ahoj maminky,
jsem v pátém měsíci. První trimestr byl pro mě psychicky děs, ted už je to lepší..Zajímalo by mě, jestli když mám sklony k úzkostem, je u mě propuknutí psychozy hodně pravděpodobné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.3.16 12:01

Jeden porod už za sebou mám a bylo to v pohodě..ale to jsem ještě netrpěla na úzkosti

• Nahlásit
  • Citovat
5213
16.3.16 12:12
@Anonymní píše:
Jeden porod už za sebou mám a bylo to v pohodě..ale to jsem ještě netrpěla na úzkosti

Určitě to bude zase v pohodě. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4441
16.3.16 12:12

Síla myšlenky je mocná, takže pokud se tímto zaobíráš, aniž by situace nastala, tak je to vysoce pravděpodobné, ale možná se bude jednat o úplně něco jiného, myslím jinou diagnózu.

Rozhodně bych se s odborníkem poradila jak pracovat s těmito pocity. Jde o to naučit se, podvědomně si nenavozovat takové diagnózy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.16 12:41
@Trojlístek píše:
Síla myšlenky je mocná, takže pokud se tímto zaobíráš, aniž by situace nastala, tak je to vysoce pravděpodobné, ale možná se bude jednat o úplně něco jiného, myslím jinou diagnózu.Rozhodně bych se s odborníkem poradila jak pracovat s těmito pocity. Jde o to naučit se, podvědomně si nenavozovat takové diagnózy.

To máš pravdu..je to hodně v hlavě..snažím se na tom pracovat

• Nahlásit
  • Citovat
14509
16.3.16 13:02

První trimestr jsem byla zralá na psychiatra, dříve jsem se léčila s depresemi a měla jsem taky pořádně nahnáno. Hele a super. Měla jsem tak krásný šestinedělí, že na to moc ráda vzpomínám. Pravda je, že u tebe je asi větší pravděpodobnost poporodní deprese, ale důležitý je, že to víš. Poraď se o tom v porodnici, tam ti potom řeknou případě jak to řešit. Hlavu si s tím nedělej!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
16.3.16 14:51
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
jsem v pátém měsíci. První trimestr byl pro mě psychicky děs, ted už je to lepší..Zajímalo by mě, jestli když mám sklony k úzkostem, je u mě propuknutí psychozy hodně pravděpodobné?

když si to nebudeš připouštět, bude to good. Čím víc se budeš strestovat, zda je to pravděpodobné, tím spíš se to pak zvrtne :think: konzultovala bych to s odborníkem, rozhodně lepší, jak se trápit později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama