popraskana kuze za ouskama

174
4.1.07 21:12

popraskana kuze za ouskama

Ahoj !
Nevite, proc nasi male porad praska kuze za ouskama ? Nekdy to ma az do krve. A poradite, cim mazat ?
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

532
4.1.07 21:20

Možná proto, že obecně platí, že kůžička za ouškama má tendence vysychat. Už i v porodnici nás upozorňovali na to, abychom místo za ouškama dobře promazávaly. Mě se na promazávání nejlépe osvědčila mast dělaná v lékárně Leniens

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
4.1.07 21:47

Ahoj,
také to může být jeden z příznaků atopického exému. Souhlasím s promazáváním a doporučuji koupat krátce, nemydlit (lepší je olejová koupel) a sledovat i další místa na kůži, zda nejsou suchá nebo zarudlá.
Ať vám to brzy zmizí.
Lora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
4.1.07 22:04

Ahoj,

dobrý je koupelový olej Linola.Po koupání pečlivě vysušit a promazávat třeba i lékařskou vazelínou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
5.1.07 15:50

mast

ahojky, nás taky na to upozornovali v nemocnici, doporučili nám Infadolan, jen úplnou tenkou vrstvičku a do druhého dne je vše o.k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
5.1.07 18:51

Děkuji moc za rady a tipy !
Zatím jsem měla po ruce jen Bepanthen, ale taky pomohl.
Teď na to promazávání hlavně nesmím zapomínat :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
5.1.07 20:09

Mame stejny problem a mazeme mastickou Halicar. Docela to zabira. Ale fakt se to musi porad. Ja jsem si myslela, ze jsme se toho zbavili a prestala jsem mazat a vratilo se to. Ale ted po vyleceni zacnu mazat necim normalnim a ne lecivem, asi modrou indulonou. To je podle naseho kozare dobra na vsechno a hlavne na ni jeste nebyla zaznamenana zadna alergie. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.07 08:15

popraskaná kůže za ouškama

ahoj, mě se osvědčila ta modrá indulona. A nejenom za ouškama. Používám jí fakt na všechno a alergickou reakci jsem nezaznamenala žádnou. Fakt doporučuju! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
12.1.07 20:34

Ahojky,
a ja doporučím po kúpaní v Linole dokladne ale jemne poutierať a hlavne nezabudnúť natrieť Ecxipial Lipolotio. Može Ti to predpísať aj doktorka, potom to dostaneš za nejakých 10,– Kč v lekárni. Je to super na čokoľvek suché na telíčku. Aj pre maminku :))
Niké

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama