Popraskaná podložka na přebalovací pult

1490
11.12.08 00:05

Popraskaná podložka na přebalovací pult

Holky zdravím - po 2 letech jsem si všimla, tedy poté co vypršela reklamační lhůta, že přebalovací podložka praskla, je z takového toho omyvatelného materiálu, a to i v místě, kde není šev. Nemáte nějaký tip, jak to opravit? Chtěla bych ji ještě přece jenom výhledově použít u dalšího mimča. Zkoušela jsem to zalepit lepící páskou (kašlu na estetiku, stejně jsem na ni dávala plínku, aby malýho při přebalování nestudila),ale nedrží :cry: .

Díky za rady.

pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.12.08 07:29

Nám zas popraskalo polstrování na jídelní židličce a nevím co s tím. Já myslím, že by to izolepou snad drželo, kdybys ten lepený povrch předtím odmastila lihem. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.12.08 08:54

Dají se koupit náhradní.

• Nahlásit
  • Citovat
261
11.12.08 09:44

Přesně to se nám taky stalo, a potřebovala jsem ji opravit pro druhé dítě. Zašla jsem do krámu, koupila takovou tu omyvatelnou látku, co se dává třeba do skříní na poličky nebo na stůl na ven, obalila tím ten molitan, vzadu zalepila izolepou, a je to jako nový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
11.12.08 09:50

určitě by se dala koupit páska, která by držila - třeba taková ta smršťovací elektrikářská, ta se pak jakoby zatáhne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
11.12.08 21:31

No, o polstrování ani nemluvě, to jsem reklamovala a sdělili mi, že je to užíváním , tj.opotřebením materiálu. Upřímně nemám chuť to posílat do Zlína soudnímu znalci, zaplati za posudek a ještě se s nimi dohadovat.
Jinak díky za tipy. Vyzkouším.

pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
12.12.08 09:30

ahoj dá se koupit nová stojí cca 400,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.08 22:47

Nám taky popraskala(používaná deset měsíců).Neřeším to. Na druhé dítě postě koupím novou. Nestojí to majlant.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
13.12.08 13:52

Majlant to nestojí, ale my za ni dali 800,–, je dost velká, a oblíbili jsme si ji.Takže pokud by existovala nějaká modrá páska, která by na ní držela, vystřihla bch z ní hvězdičky, kterých tam je nepočítaně, a byla bych spokojená. Koupit novou je sice varianta, to bych ale pak nemusila zakládat tuto diskuzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.08 22:44

Jejda, nemyslela jsem to nějak špatně. My za ní dali cca 400 kč, tak jsem nad tím mávla rukou. A vím od kámošek, že jim taky popraskala nebo se rozpárala ve švech. Tak ať se oprava zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6774
14.12.08 10:41

Taky máme popraskanou, celé jsem to slepila lepící páskou a máma mi na to ušila (já to neumím :oops: ) takové jakoby prostěradlo s gumičkou po obvodu z fleecu, takže je to pěkně měkoučké a teplé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
16.12.08 12:55

Zajimave tema :-)
Mame taky podlozku na prebalovani, vyrobce nebo chcete-li zn. Scarlett (snad to pisi dobre ?:-/). Po cca 7-8 mesicich pouzivani zacala praskat, tak jsem ji reklamovala. Byl to nakup po internetu v obchode Bonifac. Jake bylo me prekvapeni, kdyz mi prisla, dalo by se rict, lakonicka odpoved se slovy „spatne jste se o podlozku starala a nedrzela se navodu… podlozka je ztvrdla…“ a dalsi blaboly… . Otirala jsem ji vlhkym hadrikem bez saponatu… tak nevim.
Mela jsem po internetu vice nakupu a cim dal tim vic uvazuji o tom, ze je lepsi neco koupit tak, abych si to pri pripadne reklamaci mohla s dotycnym vyrikat z oci do oci.
Mozna to sem nepatri, jen jsem mela asi potrebu to nekde sdelit, tak se omlouvam :-) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
16.12.08 13:45

Ahojky, je úplně jedno, kde jsi nakupovala. Obecně platí, že reklamace do půl roku se vztahuje na vady výroby, co je nad půl roku automaticky řeší jako opotřebovanost.(získanou až zkušeností letos) Mám stejnou zkušenost totiž s podložkou do židličky Chicco Polly 3 v 1. Zhruba kolem roku začla praskat ve všech, dala jsem ji k reklamaci v kamenném obchodě a přišlo mi zamítnutí viz výše. A jak jsem psala, mohla bych si udělat nezávislý posudek, ale podložku bych musela poslat do Zlína, zaplatit posudek a ještě člověk nemá jistotu, že obchod na to přistoupí. Pokud ne, pak zbývá jedině se s nimi o to soudit. V rámci této anabáze jsem stejně pochopila, že by mi časem popraskala, jako ta na přebalování, takže jsem se na to vybodla…
Upřímně, ale mám stejné pocity jako ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.12 12:06

prasklá přebalovací podložka

Jestli můžu poradit, tak já jsem ji slepila lepidlem na opravu nafukovacích člunů a perfektně to drží!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama