Popraskané žilky na stehnech

Radina
11.5.04 10:52

Popraskané žilky na stehnech

Dnes ráno jsem si všimnula, že mi popraskaly žilky na stehnech. Už jsem jich tam sice pár měla, ale opravdu jenom pár a takové světlounké. Ty co se mi udělaly přes noc jsou úplně fialové jako modřiny. Strije to 100% nejsou, tohle je pod kůží a také trochu bolí když na ně zatlačím. Podle toho, že ty světlé mám už asi 10 let a nezmizely, soudím, že se ani těchto už nezbavím. Nemáte s tím některá z vás zkušenosti? Co s tím? Ach jo, a já si lebedila, jak mi těhotenství dělá dobře na pleť :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.5.04 15:04

Zkušenost

Ahoj, já mám podobné problémy už několik let, a nejsem zatím těhotná.
Když jsem se ptala svého lékaře co s tím, tak mi sdělil, že nic.
Jedině v kosmetických salonech to odstraňují laserem, ale jen do určité velikosti. Některé ty žilky mi po nějaké době sami zmizí. Tak uvidíš.
Johana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.5.04 20:47

Ahoj holky, já těmito žilkami trpím od malička, je to zřejmě dědičné, protože je má i máma. Doktor mi řek to samé, že to lze odstrant jedině laserem, jinak to prý něčemu nevadí. Zajímavé ale je, že rozsah je u mě závislý na námaze. Nemám sedavé zaměstnání, většinu prac. doby trávím na nohou, takže jsou žilky dost vidět, místy mám vylože modřiny. Ale zase na druhou stranu, když mám delší dobu volno, nebo dovolenou, tak skoro zmizí. Jen doufám, že až „konečně“ otěhotním ,tak si mi ještě nezhorší. Mějte se. Pa Lenča

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama