Popření otcovství 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 17:23
Popření otcovství 2014

Dneska jsem měla takovou debatu… kamarád má podezření, že jeho ex mu byla nevěrná a že jeho dítě (10let) není jeho. Může s tímhle ještě něco udělat nebo propásl lhůtu na popření otcovství? Prý podle nového obč. zákoníku už to nejde… díky za názory. Nějak se mi to nezdá, co mi tvrdí.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 01.11.14 17:41

I kdyby, on se stará 10 let o dítě a pak mu řekne - nejsi moje, já nejsem tvůj táta. To mi přijde docela rána pro to dítě.

lolla.jones
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.11.14 17:48

Po deseti letech pojme podezreni? :think: divny

Bábrdl
Generální žvanilka 22805 příspěvků 01.11.14 17:49

Muže do pul roku od chvíle, kdy pojal důvodne podezření, ale tusim jen do šesti let věku. Nicmene pravdu se dozví dnes už snadno celý život. Stoji to asi osm tisíc.

Bábrdl
Generální žvanilka 22805 příspěvků 01.11.14 17:51
@lolla.jones píše:
Po deseti letech pojme podezreni? :think: divny

No a? Třeba mu někdo něco řekl, nasel nejake dopis… co my vime

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 18:12

@Bábrdl Opravdu mu někdo něco řekl…

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 01.11.14 18:13

Tak po 10letech společného života je „jeho“ i kdyby geneticky nebyl. Testy DNA si zaplatit může, ale na popření otcovství je asi pozdě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 18:15

Říkal, že testy si může udělat kdykoli, to on ví, ale k čemu by to bylo… spíš je dožraný na tu ex… bere to jako podfuk, zradu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 18:18

Tady jde spíš o to, že se jeho bejvalka pořád od něj dožaduje peněz a on se nakonec dozví tohle…

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 01.11.14 18:20

Na to se dá jen napsat „matka jistá, otec vždy nejistý“.
taky to můžou být jen dobré rady našeptávačů, těch je vždycky dost nebo on ví, že je nemožné, aby byl otcem dítěte?

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 01.11.14 18:22
@Anonymní píše:
Tady jde spíš o to, že se jeho bejvalka pořád od něj dožaduje peněz a on se nakonec dozví tohle…

i kdyby nebylo dítě jeho, už s tím nic neudělá. Pokud má dítě rád a myslí si, že ona ho podvedla a teď chce jen peníze, může si zažádat o svěření dítěte do své péče. Už je dost velké an to, aby se případně rozhodlo samo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 18:29

@mimoza666 Zaslechl debatu své ex a nějakých ženských, jak se bavily, jak to skoulet s chlapem, aby si myslel, že ono dítě je jeho. A pak do něj rýpal známý. Prej „kdo se stará, je otcem“. Ten známý se v té době s bývalkou hodně bavil, ta ho přibírala svým autem atd.

Bábrdl
Generální žvanilka 22805 příspěvků 01.11.14 18:52
@Anonymní píše:
Tady jde spíš o to, že se jeho bejvalka pořád od něj dožaduje peněz a on se nakonec dozví tohle…

K cemu? Tak především by znal pravdu.

Bábrdl
Generální žvanilka 22805 příspěvků 01.11.14 18:57
@Anonymní píše:
@mimoza666 Zaslechl debatu své ex a nějakých ženských, jak se bavily, jak to skoulet s chlapem, aby si myslel, že ono dítě je jeho. A pak do něj rýpal známý. Prej „kdo se stará, je otcem“. Ten známý se v té době s bývalkou hodně bavil, ta ho přibírala svým autem atd.

Jo. To je zaklínadlo všech nevernic. Ve skutečnosti záleží na tom, aby se ten chlap rozhodl, že chce byt otcem cizímu diteti

mimoza666
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 01.11.14 19:00
@Anonymní píše:
@mimoza666 Zaslechl debatu své ex a nějakých ženských, jak se bavily, jak to skoulet s chlapem, aby si myslel, že ono dítě je jeho. A pak do něj rýpal známý. Prej „kdo se stará, je otcem“. Ten známý se v té době s bývalkou hodně bavil, ta ho přibírala svým autem atd.

a jaký má vztah k tomu klukovi? Testy bych si udelala kazdopadne, jak píše @Bábrdl, já bych vědět chtěla, kvůli sobě i kvůli dítěti.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >