Popření otcovství, pořád jsem u soudu :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 19:27
Popření otcovství, pořád jsem u soudu :/

Ahoj. Holky já nevím jestli se smát, nebo co mám dělat :zed:

Osoba zapsaná v RL meho syna, podal návrh na popření otcovství. Prý přesně ví, kdo je otec Proběhl test. Otcovství potvrzeno. Odvolal se. Otcovství potvrzeno. Žalobu stáhl. Za půl roku podal návrh, protože podle jeho slov zjistil, že otcem je jeho starší syn. Když testy toto tvrzení vyloučili, mám zase dneska v ruce, že otcem mého syna je jeho starší syn. Co bude příště, vymyslí si dvojče???

Copak může donekonečna podávat takové ptákoviny? Je to pořád dokola ????

Není to vůbec příjemné :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 8765 příspěvků 12.06.19 19:30

No asi může, dokud mu nedojdou nápady na případné otce nebo peníze na soudy :mrgreen:. To je fakt magor, o co mu jde? No asi nechce platiti, o co jiného, že…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 19:33

Já vlastně nevím, o co mu jde. Když jsem mu řekla, že pokud se vzda otcovství a příjemní, nebudu trvat na alimentech (rozumějte dohoda o velmi nízkých alimentech) tak v podstatě nesouhlasil. Rval se za svá práva. Ale tak jednou do roka si něco vymyslí. Ale když je už dané, že je otcem, proč soudce nezamítne takové žaloby? :oops:

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 8765 příspěvků 12.06.19 19:37
@Anonymní píše:
Já vlastně nevím, o co mu jde. Když jsem mu řekla, že pokud se vzda otcovství a příjemní, nebudu trvat na alimentech (rozumějte dohoda o velmi nízkých alimentech) tak v podstatě nesouhlasil. Rval se za svá práva. Ale tak jednou do roka si něco vymyslí. Ale když je už dané, že je otcem, proč soudce nezamítne takové žaloby? :oops:

No já nevím, asi se soud musí zabývat každým podaným nesmyslem. Doufám, že ti aspoň ty alimenty platí. A jakého se má vzdát příjmení? Ty si nedala dítěti příjmení po sobě?

Uživatel je onlineUslava
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 12.06.19 19:58
@Anonymní píše:
Já vlastně nevím, o co mu jde. Když jsem mu řekla, že pokud se vzda otcovství a příjemní, nebudu trvat na alimentech (rozumějte dohoda o velmi nízkých alimentech) tak v podstatě nesouhlasil. Rval se za svá práva. Ale tak jednou do roka si něco vymyslí. Ale když je už dané, že je otcem, proč soudce nezamítne takové žaloby? :oops:

Narazila jsi na blázna. Tak se jen modli, ať to není dědičné. To musí být teda kousek. :zed:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30573 příspěvků 12.06.19 20:04
@Monchichik píše:
No já nevím, asi se soud musí zabývat každým podaným nesmyslem. Doufám, že ti aspoň ty alimenty platí. A jakého se má vzdát příjmení? Ty si nedala dítěti příjmení po sobě?

důvod jména po otci byl jaký? Upřímně Vás nechápu, ženy.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 12.06.19 21:18

To vás na tom příběhu opravdu nejvíc zaujalo příjmení? Ach jo :pocitac:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30573 příspěvků 12.06.19 21:45
@Tomkins píše:
To vás na tom příběhu opravdu nejvíc zaujalo příjmení? Ach jo :pocitac:

klidně mi tykej, to se tu může. :lol:

A víš že i jo? Proč svobodné ženské dávají automaticky jméno po otci, který je navíc vůl. Viz tento příběh.

PaníBovaryová
Závislačka 4714 příspěvků 12.06.19 21:52
@Burj Chalifa píše:
klidně mi tykej, to se tu může. :lol:A víš že i jo? Proč svobodné ženské dávají automaticky jméno po otci, který je navíc vůl. Viz tento příběh.

to by mě taky zajímalo a dodnes jsem na to nepřišla. Mám takové podezření, ale to by se tady strhla debata úplně OT :roll:

Uživatel je onlineUslava
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 13.06.19 11:44
@Tomkins píše:
To vás na tom příběhu opravdu nejvíc zaujalo příjmení? Ach jo :pocitac:

Příjmení je jeden z bodů, kterým má chlap na ženu páku. :mrgreen: Každá páka je špatná. Proto je to tu zmíněno. Je to dost důležité.

PaníBovaryová
Závislačka 4714 příspěvků 13.06.19 11:48
@Anonymní píše:

protože v demokratické zemi musí prověřit každý podnět

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 22545 příspěvků 13.06.19 11:52
@Burj Chalifa píše:
klidně mi tykej, to se tu může. :lol:A víš že i jo? Proč svobodné ženské dávají automaticky jméno po otci, který je navíc vůl. Viz tento příběh.

Protože jsou to naivní zaslepený blbky (mluvím sama za sebe)…

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 13.06.19 12:15

Tak třeba zakladatelka nebyla svobodná, nebo měla před svatbou. Mohla být zamilovaná v té době a věřit že jim láska a rodina vydrží. Mohla být ve sparech tyrana a dát ho nedobrovolně. Mohlo být o příjmení rozhodnuto soudně.

Je mnoho možností.

stinga
Kelišová 7334 příspěvků 13.06.19 12:43
@Anonymní píše:
Ahoj. Holky já nevím jestli se smát, nebo co mám dělat :zed:

Osoba zapsaná v RL meho syna, podal návrh na popření otcovství. Prý přesně ví, kdo je otec Proběhl test. Otcovství potvrzeno. Odvolal se. Otcovství potvrzeno. Žalobu stáhl. Za půl roku podal návrh, protože podle jeho slov zjistil, že otcem je jeho starší syn. Když testy toto tvrzení vyloučili, mám zase dneska v ruce, že otcem mého syna je jeho starší syn. Co bude příště, vymyslí si dvojče???

Copak může donekonečna podávat takové ptákoviny? Je to pořád dokola ????

Není to vůbec příjemné :(

a to mu ani nevadí, že při každém prohraném soudu musí zaplatit 14100,–- za soudní testy otcovství a náklady soudu?

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30573 příspěvků 13.06.19 14:40
@Uslava píše:
Příjmení je jeden z bodů, kterým má chlap na ženu páku. :mrgreen: Každá páka je špatná. Proto je to tu zmíněno. Je to dost důležité.

jaká páka proboha? Dítě je z lůna neprovdané matky, matka jej porodí, pojmenuje jej po sobě. Přirozené.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama