Popruh na dítě na nákupní vozík, návod

29.1.16 18:05

Popruh na dite na nakupni vozik

Dobry vecer,
nedavno jsem nekde na nartu narazila na docela sikovnou vecicku - po domacku lehce vyrobeny popruh, kterym se jednoduse pripouta dite na nakupni vozik tak, aby se nemohlo zvedat a nevypadlo. Problem je v tom, ze to ted nemuzu nikde najit :D Nemate nekdo naaahodou ten navod na to po ruce? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
29.1.16 18:28

Proč proboha? snad to dítě hlídáš ne :mrgreen: bych se bála že by se to celé nějak převrhlo kdyby se snažil dostat z nějakého popruhu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13779
29.1.16 18:30

Jsem ze zvědavosti zadala do googlu a našla jsem tohle http://i.mimibazar.cz/…84077142.jpg je to něco takového? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
29.1.16 19:31

Ahoj mají to na alliexpress.com. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
29.1.16 19:37

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
29.1.16 19:44

Hruza ten obrázek..nechápu jak se muže dítě zvedout z nákupního vozíku..čím je větší tím je to větší problém..můj 3,5 lety to fakt teda nedokáže a za druhé tak staré dítě už je na ostudu tam vozit..tak nevím.. :nevim: :mrgreen: a moje 13m to taky fakt nedokáže..navíc mám vozík při sobě tak i kdyby byl superman / woman a dokázal v tom vstát, tak zachytím..ale realně to nevidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26394
29.1.16 19:50

@Nafrněná ty jsi měla klidné dítě, viď :lol:  ;)

@KatrinKatrin používala jsem úplně obyčejné kšíry do kočáru.

@smurfka mně dneska málem vyskočil 18měsíční a nebylo to prvně, stačí, abych ho nedržela a začala dávat rohlíky do sáčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
29.1.16 19:51
@Billi píše:
@Nafrněná ty jsi měla klidné dítě, viď :lol: ;)

@KatrinKatrin používala jsem úplně obyčejné kšíry do kočáru.

@smurfka mně dneska málem vyskočil 18měsíční a nebylo to prvně, stačí, abych ho nedržela a začala dávat rohlíky do sáčku.

a jakým stylem..dyt se není jak opřít nohama? jak teda muže " vylezt " když není o co se opřít..? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26394
29.1.16 19:55

@smurfka nadzvedne prdelku, vsune nohu na sedátko a postaví se. Otázka několika málo vteřin. Nemá problém, předvádí to od roku, staršímu se to prvně povedlo v 10 měsících. Pak jsem začala vozit kšíry, přivážu dole a nemůže si stoupnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
29.1.16 19:57

@Billi hmm borec..tím malým otvorem na nohy tu nohu vytáhnout a dát na sedátko..no jo no..tak naštěstí to nás teda nepotkalo a to mám jedno dítě dost živéé..( stačí k sobě přivázat tkaničky :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
29.1.16 20:13

@smurfka moje dítě v nákupním vozíku taky vstává(bohužel nejen tam) máme problém i s jídelní židličkou- musí být přikurtovaný, jinak by byl stále na zemi!-) takový ten pásek co se dá mezi vozík a do pasu dítěte jsem taky zahlédla na aliexpressu. Podle mě není těžké si to doma ušít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
29.1.16 20:19

@Billi mám zdravé, živé dítě, ale má nějaké mantinely ;)

• Nahlásit
  • Citovat
26394
29.1.16 20:24

@Nafrněná moje děti mají také mantinely, ale prostě jsou to živočiši. Staršího jsem to odnaučila v roce. U mladšího se nedaří a když se nudí, tak si stoupne… :nevim: Asi jsem špatná matka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
29.1.16 20:27
@Billi píše:
@Nafrněná moje děti mají také mantinely, ale prostě jsou to živočiši. Staršího jsem to odnaučila v roce. U mladšího se nedaří a když se nudí, tak si stoupne… :nevim: Asi jsem špatná matka.

nee to nejsi, a když si stoupne tak ale stojíš u něj a hlídáš ne? nepotřebuješ popruhy..
já bych se prostě bála že by kvůli těch popruhů dělal problémy a snažil se skákat a převrhl by se

• Nahlásit
  • Citovat
26394
29.1.16 20:33

@Nafrněná já ho hlavně ani nenechám stoupnout, protože se to prostě nedělá, bráním mu v tom, jak to jde. Ale pořád ještě nechápe, že se to nedělá. Pokud s ním nakupuju sama, tak ho vozím v kočáru :mrgreen: U staršího jsem je používala, když ještě neuměl chodit a pásala jsem ho tak, aby se nemohl ani postavit.
Chápu, že když někam nejde zajet kočárem (a u nás takové obchody jsou 2 ze 3), je jednodušší to dítě připoutat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama