Popruh na dítě na nákupní vozík, návod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
5727
29.1.16 20:41

Dcerka si taky umí stoupnout v nákupním vozíku, ale naštěstí už to nedělá. Jednou mě takhle doslova šokovala, nabírala jsem banány, a koukám, a ona stojí a čumí na mě. 8o To jí bylo asi 20m.
(Syna to nikdy ani nenapadlo.) Ale ač jsme měli kšíry v kočáru, kde skákala jak opice i za jízdy, tak do vozíku bych je nedávala, není vůbec tak stabilní jako kočár. A v kočáru už dávno nejezdí, od 18m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23164
29.1.16 20:42

Holky, mě teda napadlo taky, že bych tu prostřední připoutala. Krásně si vylezla a „stála“ na tom, kde se normálně sedí. Jako ano, uhlídáš, ale je to vteřina, kdy můžeš být zabraná do hledaní zboží. Dělala to kolem 1,5 - 2 let.
Jinak teda neporadím. Mě napadlo, že si budu brát přídavné kšíry, co mám do kočárku, ale nikdy na to nedošlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
29.1.16 20:49
@smudlinky píše:
@smurfka moje dítě v nákupním vozíku taky vstává(bohužel nejen tam) máme problém i s jídelní židličkou- musí být přikurtovaný, jinak by byl stále na zemi!-) takový ten pásek co se dá mezi vozík a do pasu dítěte jsem taky zahlédla na aliexpressu. Podle mě není těžké si to doma ušít

Tak me deti v jidelni zidlicce take nesedi ale stoji, ve sportaku se nevozi na prdleli ale na nohach ( v obojim nepripoutani), ale proste nakupak si neumim predstavit..proste to fyzicky nejde tak zlomit nohu aby ji vytahl tou pidi dirou…ale dobre no, asi nemam takou predstavivost…kdyz byli mensi a nemela jsem mega nakup tak jsem je davala do kosiku primo, ne na to sedatko ale primo dovnitr..i kdyz staly, tak nikdy neprepadly, ale mozna by to nekdo dokazal, jak tak vidim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
29.1.16 20:56

Tý brďo a to si myslím, že mám bláznivý kaskadéry, ale z vozíku mi nikdy nevystoupili, taky jsem myslela, že to není technicky proveditelné. No doufám, že na to mladší nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
29.1.16 21:38

@smurfka já vozím ve vozíku pětiletý dítě :D. Je teda mrňous, takže se tam pořád vejde, akorát je problém protáhnout zimní boty při vyndavání :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
30.1.16 00:49

Jé, díky za připomenutí, kde ještě si mám kluka hlídat :oops: minulý týden (22m) nám začal skákat salta z postýlky. na hlavu. takže nepochybuji, že v nákupním vozíku budou jeho schopnosti podobné..asi mu svážu ty tkaničky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.16 08:13

Diky vsem!

Ksiry od kocarku nemam a to silene polstrovani z obrazku jsem skutecne nemyslela :D Tkanicky syn na botach take nema :) a ty ksirky, co jsem videla, byly dobre, takze mi nezbyva nez hledat, hledat a hledat. Az to najdu, dam to sem. Snad mi do te doby syn z voziku nevyskoci.
Pekny den preji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
30.1.16 12:44
@Billi píše:
@smurfka nadzvedne prdelku, vsune nohu na sedátko a postaví se. Otázka několika málo vteřin. Nemá problém, předvádí to od roku, staršímu se to prvně povedlo v 10 měsících. Pak jsem začala vozit kšíry, přivážu dole a nemůže si stoupnout.

Přesně tak, nechápu co na tom kdo nechápe. Náš mladej mi tak vyskakoval z vozíku od nějakýh 8 m co jsem ho tam začla vozit snad do roka a půl. Pak už mu to myslím moc nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
30.1.16 12:47
@Adinka_2012 píše:
Tý brďo a to si myslím, že mám bláznivý kaskadéry, ale z vozíku mi nikdy nevystoupili, taky jsem myslela, že to není technicky proveditelné. No doufám, že na to mladší nepřijde.

Je to proveditelné, poprvé jsem se otočila asi na vteřinu a děcko mezitím už lezlo v pomerančích, protože v kaufu to bylo přesně tak výškově na úrovni že plynule přešel z vozíku do bedýnek.. Od té doby jsem vozila kšíry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat