Poprvé letadlem na dovolenou Egypt

100
13.1.20 13:00

Poprvé letadlem na dovolenou Egypt

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat letos jsme se rozhodli konečně s manželem někam letadlem manžel vybral nakonec Egypt kvuli šnorchlovani a výletům. Chtěla jsem se tedy zeptat hlavně spíš na to jak to je na letišti v Egyptě když vystoupíme bude nás tam čekat Nějaky delegát, vyzvednutí zavazadel a pak cesta zpět z Egypta do Prahy? Mám hrozný strach aby jsme tam někde nebloudili. Nemáme vůbec zkušenosti. Letíme v květnu do hurghady. Předem moc dekuji

Příspěvek upraven 13.01.20 v 13:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1145
13.1.20 13:03
@Ada92 píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat letos jsme se rozhodli konečně s manželem někam letadlem manžel vybral nakonec Egypt kuli šnorchlovani a výletům. Chtěla jsem se tedy zeptat hlavně spíš na to jak to je na letišti v Egyptě když vystoupíme bude nás tam čekat Nějaky delegát, vyzvednutí zavazadel a pak cesta zpět z Egypta do Prahy je to stejné jako z Prahy pro letenku řekne nám někdo kde ji vyzvednou? Mám hrozný strach aby jsme tam někde nebloudili. Nemáme vůbec zkušenosti. Letíme v květnu do hurghady. Předem moc dekuji

Vystoupite, vyzvednete zavazadla a sejdete se na srocovacím místě s delegátem, ten vás navede na daný autobus. Jinak zpáteční letenku už budete mít rovnou u sebe, ne? Nemáte se čeho bát, když nebudete vedet, zeptáte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 13:03

Cestovka vám všechny pokyny pošle i s letenkami. A jinak slovo kuli neexistuje :), asi jsi myslela kvůli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
13.1.20 13:09

Děkuji moc za info, takhle to zní že to bude v pohodě. Já z letiště mám hrozný nervy :joy:jinak myslela jsem kvůli děkuji za info, překlep v telefonu (už opraveno) :joy: :joy: :joy:

Příspěvek upraven 13.01.20 v 13:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 13:10

@Ada92 holka čteš se? Ti je šílené, jak jsi to napsala…
Nechápu vůbec teď, na co se ptáš.
Letenka jsou prakticky vaše cestovní dokumenty a váš pas.
Nikde se neztratíte, kdyžtak jděte s davem. Delegát na vás bude čekat v Hurghadě a jestli jste si zakoupili vízum u cestovky, tak půjdete k lidem co mají stánek s logem vaší CK.
Zpět vás doprovodí na letiště a tam prostě budete číst, kde se máte odbavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1094
13.1.20 13:15

@Kfětoslava Existuje;) Kuli (mn. č. kuliové) byl nosič, ale hledala bych ho v Asii a ne Africe.

Zakladatelko, neboj nic. Dostaneš instrukce od cestovky a většina Tvých spolucestujících poletí na stejnou dovolenou jako Ty. Stačí se držet s davem, případně se někoho zeptat:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
13.1.20 13:18

Děkuju moc za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1982
13.1.20 13:21

Já když jsem letěla naposledy, tak sme žádnou letenku nedostali, vše měli na letišti v počítači.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5200
13.1.20 21:34

Prostě půjdete s davem, ten proces je celkem blbovzdorny, fakt :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
13.1.20 21:50

Neboj, je to úplně v pohodě a zvládne to každý. Jděte s davem, vyzvedněte si kufry, a opět s davem ven a tam bude čekat delegát s cedulkou s názvem cestovky. Jděte k němu a on vás navede k autobusu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama