Poprvé někoho miluju, ale stojí mi za to neustálé trápení ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 16:05
Poprvé někoho miluju, ale stojí mi za to neustálé trápení ?

:mavam: Ahoj všichni, potřebuji radu. Píšu do diskuze poprvé, protože si sama nevím rady. Srdce mi říká dvě cesty a já nevím jaká z nich je ta správná.
Je mi 20let a už 10 měsíců mám přítele (27let, práci burza=jednou jste nahoře jednou dole=ale jelikož v tom začíná ještě se mu moc nedaři) se kterým v podstatě stále řešíme nějaké problémy. Až na první dva měsíce vztahu. Problém, ale je že ho nadevšechno miluju, nebo spíš poprvé jsem zažila pocit někoho milovat. Už předtím jsem měla vztah rok a pul, ale dokuď jsem nepotkala jeho vubec jsem nevěděla co to milovat je.
Já jsem člověk, který je strašně akční a je pro každou akci, či sport, nebo cokoliv co mě obohatí a zábavu. Ze všeho nejvíc, ale miluju cestování. Nedovedu si představit žít bez toho abych ho aspoň z větší části neprocestovala. Toho názoru byl i můj přítel před tím. Byl stejná krevní skupina prostě. Po té studuji, ale příjem mám 7tis měsíčně z kapesného, a jsem hrozně až moc hodná a škaredé kačátko také nejsem. Můj přítel ¨značka sexy muž¨sex super, umí vařit a miluje mě. Přijede pro mě kdykoliv potřebuju. Snaží se, protože já jsem jeho nejdelší vztah. Všechny měl tak 2-3 měsíce. kvůli mě začal lyžovat.

Teď problémy:
Za 9 měsíců s mým aktuálním přítelem jsem byla jednou v kině, to bylo naše 2. rande… které jsem platila já, pak mě vzal 1 do kavárny, 3× na víno, z toho 5× na vylet a 1 na týdení dovolené, z toho to asi 5× změnil termín a když už to vypadalo že nikam nepojedem najednou se nám naskytlo jet zadarmo a to už jel, ale celou dovolenou si na něco stěžoval. Asi bych tohle vše zvládla.
Ale asi největší problém mám s tím, že když se na něčem domluvíme tak to druhý den je zase jinak(a on mi na to jenom řekne ¨věci se mění miláčku, ale s tím musíš počítat¨), jemu se nechce, nebo je prý naopak unavenej z práce (pracuje z domova… nechápu z čeho je unavený) a potřebuje spát do 15:00 odpoledne, takže všude už mají stejně zavřeno nebo je tma protože z baráku se vyhrabe v 17:00hod a v 18:00 zavírají všude na hradech atd…
Potom semnou nechce vubec nikam chodit večer, prý nemá peníze. OK tak jsem ho vzala jednou ven já pozvala jsem ho do jednoho hodně solidního podniku. Když, ale došlo na placení zaplatila jsem a on řekl ¨tak snad dáš dýško¨ a já říkám tak dej ty, já nemám mám jen kartu. A on, ale ty jsi řikala že platíš, nevzal jsem si peníze. Tak jsem se šla podívat zda nemám drobné a bylo tam 500kč, (ale to nebudu přece dávat za dýško… nejsem debil. :zed: ) a on si ho všimla řekl nahlas. Máš 500kč tak ho dej… neřešila jsem ho koukala jsem dál po penězích. A další 300kč…říkám mám 300 kč, on no tak to dej ne? nabídla jsem mu je (protže čišník na nás už koukal divně) a přitel mi je vzal a dal jemu, jakoby dělal jak to všechno platil on sám. :nevim: A já blbá ho omlouvám za to, že byl opilý.

2) Potom další problém, jel do Německa koupit auto a neměl peníze z nedopatření. A místo toho aby požádal mě, tak zavolal mé mamce (mají spolu dobrý vztah), zda by mu nemohla pujčit 6000kč na cestu. Je to normální? Proč neřekl mě?

1. Jelikož semnou nechce chodit do klubů si zatančit, protože je na to prý moc starej. Ani do centra třeba jen na pivo, protože prý nemá rád turisty a lidi. Tak, ale s klukama by na pánskou jízdu chtít chtěl. I když na ní byl jen 3× za tu dobu co jsme spolu. Mě to hrozně mrzí, že s nima mu jít nevadí a semnou ano a já už mu kvůli tomu dělám hrozné dusno a myslím si, že to není uplně v pořádku…abych vám řekla udělal ze mě docela solidní furii (vždycky jsem byla zastánce toho, že se má jít každý občas pobavit sám, ale tím že semnou nikam nejde snažím se vždycky vetřít k němu).
  1. jednou za týden či dva kvůli něčemu brečím i když teď už to jsou kraviny je mi líto všeho
  1. teď jsem dodělala maturitu(+do toho jsem dotlačila přitele aby si ji dodělal taky…bohužel ji znova nedal), pak jsem se dostala se navejšku a vymýšlím svůj vlastní byznys a když jsem to včera říkala přítely s tím byznysem, pomáhal mi sestavit byznys plán… ale za podmínek, že jestli se to povede chce 25% z firmy… což mi nevadí. Nikdo nechce něc obudovat zadarmo. Ale pak mi začal říkat něco o tom, že jestli budem mít rodinu a budu vidělávat víc než on, že všechno bude platit on, že to bude hezky 50/50 a to mě přijde taky divné ne? Neměl by vždy platit víc muž? Nebo aspoň u nás to tak je…+ musím dodat Před 2 týdny jsme si udělali pravidla co by každý očekával ve vztahu, ale já začínám zjisťovat, že ikdyž se to zlepšilo= vstává dříve, 2× do týdne je ochoten chodit semnou ven mezi lidi mě už to začíná být docela jedno, přoč? Před měsicem a pul jsem potkala jednoho kluka o rok starší, který se nebojí pracovat, rozjíždí si svůj byznys, miluje cestování, hrozný romantik, také lyžuje, pohledný, má v potažmo do včerejška mi dával možnost s mým přítel ukončit a začít s ním, ale já to prostě nedokážu. Asi proto, že jsem už předtím šla ze vztahu do vztahu. :D Měla bych si dát pár přes pusu :pocitac:, protože mám přítele za kterého bych měla být ráda a já dělám problémy (jelikož ho z nějakých nevysvětlitelných důvodů miluju) nebo za to, že jsem nechala odejít někoho jako jsem já?

Ještě jedna věc miluju svého přítele i když za to si myslím vůbec nestojí a bojím se, že bych se znovu nezamilovala. Proč jsem to začala řešit teď? Protože ten kluk řekl, že na mě už čekat nechce. Což chápu. Ale já ze vztahu do dalšího nehci, chtěla bych rozchody řešit jako každý normální človek = rozchod… pul roku sám a pak si někoho najít, ale tím že nemám kamarádky tak nevím s kým bych se pul rok bavila, sama být neumím a po prvním debilovi skočit nechci.

Omlouvám se za dlouhý sloh s pravopisnýma chybama, ale jsem z toho rozrušená u toho brečím… :nevim:
Díky :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 22.10.18 16:18
@Anonymní píše: :mavam: Ahoj všichni, potřebuji radu. Píšu do diskuze poprvé, protože si sama nevím rady. Srdce mi říká dvě cesty a já nevím jaká z nich je ta správná.
Je mi 20let a už 10 měsíců mám přítele (27let, práci burza=jednou jste nahoře jednou dole=ale jelikož v tom začíná ještě se mu moc nedaři) se kterým v podstatě stále řešíme nějaké problémy. Až na první dva měsíce vztahu. Problém, ale je že ho nadevšechno miluju, nebo spíš poprvé jsem zažila pocit někoho milovat. Už předtím jsem měla vztah rok a pul, ale dokuď jsem nepotkala jeho vubec jsem nevěděla co to milovat je.
Já jsem člověk, který je strašně akční a je pro každou akci, či sport, nebo cokoliv co mě obohatí a zábavu. Ze všeho nejvíc, ale miluju cestování. Nedovedu si představit žít bez toho abych ho aspoň z větší části neprocestovala. Toho názoru byl i můj přítel před tím. Byl stejná krevní skupina prostě. Po té studuji, ale příjem mám 7tis měsíčně z kapesného, a jsem hrozně až moc hodná a škaredé kačátko také nejsem. Můj přítel ¨značka sexy muž¨sex super, umí vařit a miluje mě. Přijede pro mě kdykoliv potřebuju. Snaží se, protože já jsem jeho nejdelší vztah. Všechny měl tak 2-3 měsíce. kvůli mě začal lyžovat.

Teď problémy:
Za 9 měsíců s mým aktuálním přítelem jsem byla jednou v kině, to bylo naše 2. rande… které jsem platila já, pak mě vzal 1 do kavárny, 3× na víno, z toho 5× na vylet a 1 na týdení dovolené, z toho to asi 5× změnil termín a když už to vypadalo že nikam nepojedem najednou se nám naskytlo jet zadarmo a to už jel, ale celou dovolenou si na něco stěžoval. Asi bych tohle vše zvládla.
Ale asi největší problém mám s tím, že když se na něčem domluvíme tak to druhý den je zase jinak(a on mi na to jenom řekne ¨věci se mění miláčku, ale s tím musíš počítat¨), jemu se nechce, nebo je prý naopak unavenej z práce (pracuje z domova… nechápu z čeho je unavený) a potřebuje spát do 15:00 odpoledne, takže všude už mají stejně zavřeno nebo je tma protože z baráku se vyhrabe v 17:00hod a v 18:00 zavírají všude na hradech atd…
Potom semnou nechce vubec nikam chodit večer, prý nemá peníze. OK tak jsem ho vzala jednou ven já pozvala jsem ho do jednoho hodně solidního podniku. Když, ale došlo na placení zaplatila jsem a on řekl ¨tak snad dáš dýško¨ a já říkám tak dej ty, já nemám mám jen kartu. A on, ale ty jsi řikala že platíš, nevzal jsem si peníze. Tak jsem se šla podívat zda nemám drobné a bylo tam 500kč, (ale to nebudu přece dávat za dýško… nejsem debil. :zed: ) a on si ho všimla řekl nahlas. Máš 500kč tak ho dej… neřešila jsem ho koukala jsem dál po penězích. A další 300kč…říkám mám 300 kč, on no tak to dej ne? nabídla jsem mu je (protže čišník na nás už koukal divně) a přitel mi je vzal a dal jemu, jakoby dělal jak to všechno platil on sám. :nevim: A já blbá ho omlouvám za to, že byl opilý.

2) Potom další problém, jel do Německa koupit auto a neměl peníze z nedopatření. A místo toho aby požádal mě, tak zavolal mé mamce (mají spolu dobrý vztah), zda by mu nemohla pujčit 6000kč na cestu. Je to normální? Proč neřekl mě?

1. Jelikož semnou nechce chodit do klubů si zatančit, protože je na to prý moc starej. Ani do centra třeba jen na pivo, protože prý nemá rád turisty a lidi. Tak, ale s klukama by na pánskou jízdu chtít chtěl. I když na ní byl jen 3× za tu dobu co jsme spolu. Mě to hrozně mrzí, že s nima mu jít nevadí a semnou ano a já už mu kvůli tomu dělám hrozné dusno a myslím si, že to není uplně v pořádku…abych vám řekla udělal ze mě docela solidní furii (vždycky jsem byla zastánce toho, že se má jít každý občas pobavit sám, ale tím že semnou nikam nejde snažím se vždycky vetřít k němu).
  1. jednou za týden či dva kvůli něčemu brečím i když teď už to jsou kraviny je mi líto všeho
  1. teď jsem dodělala maturitu(+do toho jsem dotlačila přitele aby si ji dodělal taky…bohužel ji znova nedal), pak jsem se dostala se navejšku a vymýšlím svůj vlastní byznys a když jsem to včera říkala přítely s tím byznysem, pomáhal mi sestavit byznys plán… ale za podmínek, že jestli se to povede chce 25% z firmy… což mi nevadí. Nikdo nechce něc obudovat zadarmo. Ale pak mi začal říkat něco o tom, že jestli budem mít rodinu a budu vidělávat víc než on, že všechno bude platit on, že to bude hezky 50/50 a to mě přijde taky divné ne? Neměl by vždy platit víc muž? Nebo aspoň u nás to tak je…+ musím dodat Před 2 týdny jsme si udělali pravidla co by každý očekával ve vztahu, ale já začínám zjisťovat, že ikdyž se to zlepšilo= vstává dříve, 2× do týdne je ochoten chodit semnou ven mezi lidi mě už to začíná být docela jedno, přoč? Před měsicem a pul jsem potkala jednoho kluka o rok starší, který se nebojí pracovat, rozjíždí si svůj byznys, miluje cestování, hrozný romantik, také lyžuje, pohledný, má v potažmo do včerejška mi dával možnost s mým přítel ukončit a začít s ním, ale já to prostě nedokážu. Asi proto, že jsem už předtím šla ze vztahu do vztahu. :D Měla bych si dát pár přes pusu :pocitac:, protože mám přítele za kterého bych měla být ráda a já dělám problémy (jelikož ho z nějakých nevysvětlitelných důvodů miluju) nebo za to, že jsem nechala odejít někoho jako jsem já?

Ještě jedna věc miluju svého přítele i když za to si myslím vůbec nestojí a bojím se, že bych se znovu nezamilovala. Proč jsem to začala řešit teď? Protože ten kluk řekl, že na mě už čekat nechce. Což chápu. Ale já ze vztahu do dalšího nehci, chtěla bych rozchody řešit jako každý normální človek = rozchod… pul roku sám a pak si někoho najít, ale tím že nemám kamarádky tak nevím s kým bych se pul rok bavila, sama být neumím a po prvním debilovi skočit nechci.

Omlouvám se za dlouhý sloh s pravopisnýma chybama, ale jsem z toho rozrušená u toho brečím… :nevim:
Díky :mavam:

Ahoj.

Když kvůli desetiměsíčnímu vztahu bez závazků musíš napsat takto dlouhý „sloh“, kde je vlastně jen samé stěžování, tak je jasné, že je něco v nepořádku. A rozhodně nemáš důvod setrvávat.

Příspěvek upraven 22.10.18 v 16:24

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 22.10.18 16:22

No, neco podobnyho jsem taky mela doma, chrapal do odpoledne a nikam se mu nechtelo, ale to bylo az asi po dvou letech, predtim to celkem klapalo. Kopni ho do zadku, tohle nikam nevede. S tim dyskem - vubec nechapu, proc jsi natvrdo nerekla, ze to proste nedas. Snazi se te manipulovat a vydavat to za to, jak te miluje. Neni lepsi travit cas s nekym, s kym mas daleko vic spolecnejch konicku? Nez s nekym, kdo ma milion vymluv na vsechno? Skonci to, ja jsem se v tom taky placala, ale jednoho dne muj pohar trpelivosti pretekl a rozesli jsme se. Nemam nervy nekoho nutit do toho, aby se mnou chtel travit cas, abychom delali nejaky cinnosti i spolu. Kdyz nechce, tak nechce.

Biancca
Kecalka 129 příspěvků 22.10.18 16:24

Tak proč se s ním nerozejdeš, aniž by jsi šla ze vztahu do vztahu?Nemáte společné koníčky,nebydlíte spolu, vlastně ani aktivně ten čas spolu netrávíte.Ty cítíš , že je něco špatně.Rozejdi se s ním,jsi mladá, takových lásek ještě bude nač trpět ve vztahu, který ti nic nedává?Přátelé si naopak po rozchodu najdeš, to se neboj…já po rozchodu, oprášila staré známé se kterými jsme se déle neviděla.

Jako celkem bych pěnila, pozvat ho na večeři a on z mých peněz bude diktovat dýško :roll: kor, když jsi studentka, chlap mi přijde trochu budižkničemu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 16:24

Ahoj, mám to nějak podobně s rozdílem že jsme s polu 5let a máme 2děti. Ale ty jestli je to tak jak píšeš. Ukončí to . Teď to ještě jde .. potom už z těžka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 16:26

Děkuju mockrát, akorát nevím jak ho přestat milovat. Nebo jak odejít od někoho s kým to nemá budoucnost :/ @tininas

samá práce
Ukecaná baba ;) 2172 příspěvků 22.10.18 16:26

Bože můj, holka, vztah má být o pohodě. Tohle je kretén a imbecil. Stáhni ho o svoje kačky a s rozeběhem ho kopni do koulí místo kopaček. Máš se smát a né plakat. ;)

Halamka
Závislačka 3650 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 16:29

Mě přijde jako pan pohodlný vyžírka. Nějaké vzplanutí citu je fajn věc, ale pravá láska tam asi není. To by se jínak snažil a ty bys nemusela řešit takové věci. Šla bych dál a jeho nechala spát.

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 22.10.18 16:32

Zakladatelko,
tedy nechtěl bych své peníze svěřit někomu, kdo si nedokáže ani naplánovat dovolenou nebo cestu do Německa…
Ale k tvé otázce - dovedeš si představit s někým tak nespolehlivým, neschopným trávit hezky čas s tebou, celý život, děti, stáří, problémy, nemoci? Pokud ano, a pokud tě vztah zcela naplňuje něčím jiným, pak to a to může stát. Pokud ne, tak asi ne. Ale to je jen a jen na tvém posouzení a rozhodnutí.
Já bych třeba nespolehlivou otrávenou partnerku nechtěl. Ale možná jsme moc náročnej…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 16:33

@Biancca
Přesně tohle si taky říkám, jen jsem měla strach s těmi přáteli,abych nebyla úplně sama, :kytka: ale jestli je to tak jak říkáš. tak super!

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 22.10.18 16:35

Zakladatelko, on dělá na burze a neměl ani maturitu? Nebo blbě čtu???

Sar98
Nováček 7 příspěvků 22.10.18 16:41

@Azeretereza
A nemáš nějakou radu jak od něj odejít, když ho nějakým zpusobem miluju? To co jsem nenapsala. Udělala jsem takové hokus pokus, že když s ním budu bydlet tak, tím že s ním budu trávit každý den. Mě bude něco štvát víc a víc a jednoho krásného dne toh budu mít dost a něco mě v hlavě nakopce a odejdu. Jak si psala ty, že přeteče pohár. Také, ale nechci abych tam nedopatřením nezůstala navždy. Jak psala jedna anonymní slečna a měla na krku dvě děti. Které on hrozně moc chce........ ještě že beru prášky :lol: :lol: :lol: :lol:

Sar98
Nováček 7 příspěvků 22.10.18 16:46

@samá práce
Hahaha děkuju moc! To mi dodává sebevědomí. :P :lol: :D
Měla bych se zamyslet nad sebou jaká jsem kráva slepě zamilovaná. :D
Nejhorší na tom je, že to vím.......ale jsem koza :roll:

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 22.10.18 16:46

Jako des, smrdi korunou, chce te zdimat jeste ne z rozjetyho podnikani, diktuje si podminky. Na muj vkus ti vadi dost veci a jste spolu dost kratce. Kvuli nekomu pro koho brecis tak cas, nema smysl neco udrzovat.
A klidne bych sla ze vztahu do vztahu. Jako co je na tom? Ja sla cely zivot ze vztahu do vztahu a nemam s tim problem.

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 22.10.18 16:46

A co na něm miluješ??

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >