Poprvé - neustále to nejde

Anonymní
26.4.20 21:15

Poprvé - neustále to nejde

Ahoj, už jsem zoufalá. Je mi 20 let a před 6 měsíci jsem si našla přítele. Všechno s ním super, klape to, ale přišel problém - sex (s důrazem na to, že pro mě i pro přítele poprvé v životě). Takže jako panna jsem byla nervózní a on samozřejmě taky. Jakmile na to dojde, tak se do mě zkrátka nemůže dostat, snažila jsem se mu pomoc, ale ne a ne. Použili jsme lubrikační gel (používáme kondomy), ale beze změny. Vím, že se říká - „musíte být vzrušení“, jenže nejsme no. Soustředíme se na to, aby se do mě konečně dostal. Je mi to líto. Víte, zkoušeli jsme to už 5× (jakože v jeden den třeba 3× a druhý den 2×). Není to nic příjemného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.4.20 21:21

Možná blba rada, ale co se trošku priopit😉 my meli taky kdysi dávno problém, bala jsem se a byla stazena a pak jsem se naštvala, pomohli jsme si alkoholem a pak už to šlo pěkně ;) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
1080
@Anonymní píše:
Ahoj, už jsem zoufalá. Je mi 20 let a před 6 měsíci jsem si našla přítele. Všechno s ním super, klape to, ale přišel problém - sex (s důrazem na to, že pro mě i pro přítele poprvé v životě). Takže jako panna jsem byla nervózní a on samozřejmě taky. Jakmile na to dojde, tak se do mě zkrátka nemůže dostat, snažila jsem se mu pomoc, ale ne a ne. Použili jsme lubrikační gel (používáme kondomy), ale beze změny. Vím, že se říká - „musíte být vzrušení“, jenže nejsme no. Soustředíme se na to, aby se do mě konečně dostal. Je mi to líto. Víte, zkoušeli jsme to už 5× (jakože v jeden den třeba 3× a druhý den 2×). Není to nic příjemného.

Pokud nejste vzrušení, tak vám to ani nepůjde. Netlačte na pilu, věnujte se jeden druhému,… a ono se to časem poddá samo. Určitě se nepokoušejte o průnik tehdy, když nejsi z předehry uvolněná a vzrušená, to pak bude akorát nepříjemná zkušenost a nepůjde to. Pokud by problém přetrvával, konzultuj to se svým gynekologem, může se jednat třeba o tzv. vaginismus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408

Jen hádám. Možná jste nervózní a pomohla by vám sklenička alkoholu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25385
26.4.20 21:28

Já bych zkusila starou, dobrou klasiku a to nějaký lechtivý filmeček a dobré víno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
26.4.20 22:14

Dejte si trosku do nosu, ty budes povolnejsi a on dostane trosku kuraze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17173
26.4.20 22:19

Otázka zní: proč to vlastně nejde. Nedosáhne? Neprotlačí? Uhnete?
:nevim:
Někdy člověk neví proč, dokavad to, aspoň pro sebe a potichu, nevysloví. :mavam:
Mluvíte spolu při akci? Někdy si člověk myslí, že ten druhý ví… ale nedorozumí se dobře. :think:

Příspěvek upraven 26.04.20 v 22:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
26.4.20 22:25

A přítel to asi dělá také poprvé, že :)
Nevím, jestli se to hodí sem psát, ale prsty se do Tebe dostane? Píšeš, že nejste vzrušení, t znamená, že ani on? Ono pokud jeho penis není vzrušený, tak se do Tebe opravdu jen tk nedostane.
Jestli nejdou ani ty prsty, tak možná máš opravdu vaginismus nebo něco takového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 22:50

V tom by byl čert aby to nešlo…zkuste si fakt dát kapku alkoholu..tohle radím asi poprvé v životě :lol: ale myslím, že by to mělo pomoct ( pokud není zdr. problém..snad ne ) uvolníte se, pomazlíte a šup :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 23:45

Sklenka vína je dobrá rada, ale taky si říkám, v čem je vlastně háček? Jaktože to nejde? Tak zkuste polohu na koníčka, nasedneš (musí být vzrušený, bez erekce to fakt nepůjde) a sama budeš opatrná. Až nebudeš panna, nebude průnik takový problém i při jiných polohách. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 08:27

Měla jsem s bývalým přítelem úplně ten samý problém. Nepodařilo se to do konce téměř tříletého vztahu :?. Je fakt, že pak už jsme to přestali zkoušet, přidali se jiné problémy a nebyla už ani chuť, skončilo to rozchodem. Nicméně, problém byl v jeho velkém přirození. Jakože enormně velkém. Museli jsme na ty pokusy objednat největší kondomy na trhu a i ty mu byly skoro malé. Ty standardní ani nenatáhl. S těmi velkými přišel takový papírový měřák penisu na velikosti kondomů :lol: a jako sotva se vešel do toho největšího otvoru :roll:. Jako já ho lituju, tohle je do budoucna podle mě fakt handicap. Musím říct, že se současným přítelem jsem tento problém vůbec neměla. Raději anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
10882
27.4.20 11:03

Zašla bych na gyndu se zkontrolovat jestli je fyzicky u tebe vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3413
27.4.20 11:56
@Anonymní píše:

Podstatná věc, jak už tu zaznělo, je, proč se do tebe nemůže dostat. Má dostatečnou erekci? Je problém u tebe? Bolí tě to nebo jsi příliš stažená? Dostane do tebe 2 prsty, když tě hladí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17173
27.4.20 16:24

Nevím, proč mě ty prsty nenapadly. :nevim: :zed: Když ne dva (nebo tři, to už je dost :lol: ), tak aspoň jeden a ne jenom na zkoušku, ale domluvit se, ať započatou práci dotáhne do konce :oops: :P a nebránit se projevům (i třeba za cenu loužičky a bušících sousedů :palec: ). Měl by dostat chuť a erekci jak blázen :P a měl by vidět ( :mavam:! ) kudy na věc. No a možná vymění nástroj. :think: :P Někteří nezkušení mají občas představu, že je cíl poněkud více vpředu a daleko kolměji k ose trupu (skoro jak pupík, ne téměř zdola nahoru :P ) ;) - :think: možná už tahle poznámka sama může pomoct ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17173
27.5.20 17:51

Zajímalo by mě, jestli to mělo dobrý konec, nebo ne. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu