Jsem v pátém týdnu - kdy mám jít ke gynekoložce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 13.01.19 23:45
Poprvé těhulka, poraďte

Ahoj holky, tak dnes 33DC pozitivní tehotensky test, přikládám foto. Jsem tedy 4+4, pátý týden těhotenství.
Poraďte kdy ke gynekoložce, jestli potvrdit z krve nebo počkat až bude tlouct srdíčko a to do kdy.
Děkuji :*

Přečtěte si článek: Jak probíhá 5. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 13.01.19 23:47

tak za 3 týdny abys viděla už srdíčko

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 13.01.19 23:50
@Ennny píše:
tak za 3 týdny abys viděla už srdíčko

Super, děkuji moc, všude píší něco jiného.
A nějaká rada, jak to do té doby podpořit? :hug:

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 13.01.19 23:52

@Sasanka jarní hlavně se nestresuj a uživej si to ,to je jediná ráda ,pokud je miminko zdravé urží se ,pokud ne stejně to nijak neovlivníš ,ale na to vůbec nemysli.

Russet
Extra třída :D 13938 příspěvků 13.01.19 23:52
@Sasanka jarní píše:
Super, děkuji moc, všude píší něco jiného.
A nějaká rada, jak to do té doby podpořit? :hug:

Je to buď a nebo. Sama jsem brala pouze kyselinu listovou.

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 13.01.19 23:52

@Ennny
Děkuji :hug: :*

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 13.01.19 23:54
@Russet píše:
Je to buď a nebo. Sama jsem brala pouze kyselinu listovou.

Ano tu také beru, myslite nemá cenu kupovat nějaký obsáhlejší preparat pro 1. trimestr?

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 13.01.19 23:55

@Sasanka jarní nekupovala bych zatím nic ,ber listovku a až budeš mit potvrzené těhotenství tak ti lekař sám řekne :kytka:

Russet
Extra třída :D 13938 příspěvků 13.01.19 23:57
@Sasanka jarní píše:
Ano tu také beru, myslite nemá cenu kupovat nějaký obsáhlejší preparat pro 1. trimestr?

V lékárně doporučili nějaký s lepším vstřebáváním, ale je dražší. Brala jsem ho, ale než mi ho doporučili, zobala jsem obyč. A kluk je zdravý.

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 13.01.19 23:58
@Ennny píše:
@Sasanka jarní nekupovala bych zatím nic ,ber listovku a až budeš mit potvrzené těhotenství tak ti lekař sám řekne :kytka:

Budu, děkuji :hug:

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 13.01.19 23:59

hlavně klid to je stejně nejvíc co můžeš udělat a gratuluji. :kytka:

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 13.01.19 23:59
@Russet píše:
V lékárně doporučili nějaký s lepším vstřebáváním, ale je dražší. Brala jsem ho, ale než mi ho doporučili, zobala jsem obyč. A kluk je zdravý.

Mam v hlavě hlavně myšlenky udělat co nejvíc pro to, aby to vydrželo, ale na to braní lepšího dražšího preparatu nebude mít vliv, že :think:

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 14.01.19 00:01

@Ennny
Jé, to mě potěšilo, takhle to poprvé videt, děkuji :*

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 14.01.19 00:02

@Sasanka jarní nemyslím si ,byla jsem těhotná 3× z toho 2× se udrželo a nikdy jsem nic nebrala (nedělá mi to dobře)

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 14.01.19 00:05
@Ennny píše:
@Sasanka jarní nemyslím si ,byla jsem těhotná 3× z toho 2× se udrželo a nikdy jsem nic nebrala (nedělá mi to dobře)

Děkuji za všechny rady, pokusím se jít spát, ale nějak mi to nejde :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >