Pořád čekám, že se vrátí

20
18.2.21 13:49

Pořád čekám že se vrátí

Dobrý den, jsem na dně, a zkusím se vypovídat. S přítelem jsme byli skoro 4roky, kvůli němu jsem opustila manžela po 17 letech, chtěla jsem to udělat i když by v tom nebyl on. Manzel se uměl postarat o rodinu, ale měl rád i alkohol, máme spolu dva syny, jeden už bydlí sám a druhý 11 let semnou.No ,ale k věci, s přítelem jsme si udělali syna, on si přál dítě, z předchozího vztahu měl dospělou dceru, ale ta je postižená, tak si přál zdravé dítě, já moc nechtěla jak už jsem napsala měla jsem už dva syny. Skocili jsme na to hopem a po dvou měsících už jsem byla těhotná, vim byla jsem nezodpovědná, ale taky moc zamilovaná, a takovému člověku se špatně radí, vidí jen to krásné. Pritel měl s mým 11letym synem hezký vztah, než se do toho začal plést bývalý manžel od té doby už to mezi nimi bylo špatné. Kdyz se narodil nás společný syn tak do té doby než nás před Vánoci 2021 opustil..s námi to šlo z kopce, hádali jsme se kvůli prkotinam, a pak už semnou ani nechtěl spát, měl výmluvy..byl taky strašný cholerik a flegmatik, spíše jsem si někdy připadala jako jeho matka než partnerka. Predemnou měl více vztahu, vždy tak na 3-4 roky, to mě mělo napadnout že bych mohla být další, ale nenapadlo, moc ho pořád miluji, je to už skoro 3mesice a já se v tom pořád hrabu a nemůžu se z toho dostat. Pritom už má inzeráty na kdejake seznamce i erotické, nezvedá mi telefon, za synem byl možná tak dvakrát. Jednou když přišel donést mi peníze, tak ho malý(2.5)tahal a volal ať jde dál, ale on jen ve dveřích řekl že si musí jít nakoupit jídlo a šel, přitom to bylo ráno takže do obchodu mohl jít později, byla to sobota.Nez odešel řekl že zavolá ráno v neděli a že půjdeme bobovat, v neděli ani nezavolal že nepřijde. A i tak ho chci pořád domů, chci aby měl Davídek plnou rodinu, a já doma toho koho miluji, co mi poradíte :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63534
18.2.21 14:00

@Katy1979 chceš někoho takoveho zpět? Kolo bych o něj neoprela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
18.2.21 14:03

Má inzeraty na erotických seznamkach. Tenhle chlap opravdu nehledá rodinný život s manželkou a dětmi, ale dobrý píchání a klid. Drsně napsáno, ale zapomeň na něj, jemu se to podařilo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
18.2.21 14:06

Na stary kolena si pořídit dítě s chlapem, kterej stojí za prd. On si bude teď užívat život a ty mas do důchodu co dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
18.2.21 14:06

Nemáš sebeúctu, pokud chceš někoho, kdo tě opustil a ještě se chová tak, jak se chová. Doporučovala bych psychoterapie, věřím, že je to velmi těžké, čím procházíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
18.2.21 14:12

Ty jo, prober se, tohle bys přece svýmu synovi neudělala, vzít takového chlapa zpátky, ještě když on nemá absolutně žádnej zájem. To chceš mít kompletní rodinu s někým takovým? Tohle není normální, najdi si psychologa a jemu pošli číslo účtu na alimenty. Jak tady někdo psal, kolo bych si o něj neopřela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.2.21 14:15
@erazim píše:
Nemáš sebeúctu, pokud chceš někoho, kdo tě opustil a ještě se chová tak, jak se chová. Doporučovala bych psychoterapie, věřím, že je to velmi těžké, čím procházíš.

Dneska už jsem se dívala na psychologii, že bych tam zašla, kamarádka mi nabízela Bachovy esence, a slabé antidepresiva, že mě takovou nezná, že a tím musím něco dělat. A to mě zná od dětství, mě bude 42let. Nejhorsi je ty moje nálady, chvilku na to nemyslím, ale pak během chvilky cvak a brečím a brečím, většinou hned odejdu do jiného pokoje ať to kluci nevidí, ale vnímají to jinak, jsem na ně někdy zla to musím přiznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
18.2.21 14:16
@Katy1979 píše:
Dneska už jsem se dívala na psychologii, že bych tam zašla, kamarádka mi nabízela Bachovy esence, a slabé antidepresiva, že mě takovou nezná, že a tím musím něco dělat. A to mě zná od dětství, mě bude 42let. Nejhorsi je ty moje nálady, chvilku na to nemyslím, ale pak během chvilky cvak a brečím a brečím, většinou hned odejdu do jiného pokoje ať to kluci nevidí, ale vnímají to jinak, jsem na ně někdy zla to musím přiznat.

A co na něm bylo tak dobrého, že ho i přes to všechno chceš zpět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.2.21 14:20
@Zoe1 píše:
Ty jo, prober se, tohle bys přece svýmu synovi neudělala, vzít takového chlapa zpátky, ještě když on nemá absolutně žádnej zájem. To chceš mít kompletní rodinu s někým takovým? Tohle není normální, najdi si psychologa a jemu pošli číslo účtu na alimenty. Jak tady někdo psal, kolo bych si o něj neopřela.

Když já mám pořád v hlavě jak říkal že chce mít rodinu a že když už je malý tak to bude napořád, vím říkám si že všechno jsem zařizovala já, ohledně domácnosti, auta atd.ze správný chlap by se měl starat aspoň o to auto, ale pak mi zase naskočí, chodil do práce a dával ti možná celou výplatu, to nevím přesně, protože když jsme se seznámili řekl že má 2exekuce tak za 50 tis.ja nad tím mavla rukou až můj otec na poště zjistil že má 24 exekuci, tak jsem ho dotáhla na dluhovou poradnu a domluvili insolvenci, proto má papírově napsán menší příjem a zbytek měl do ruky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.2.21 14:21
@Zoe1 píše:

Když já mám pořád v hlavě jak říkal že chce mít rodinu a že když už je malý tak to bude napořád, vím říkám si že všechno jsem zařizovala já, ohledně domácnosti, auta atd.ze správný chlap by se měl starat aspoň o to auto, ale pak mi zase naskočí, chodil do práce a dával ti možná celou výplatu, to nevím přesně, protože když jsme se seznámili řekl že má 2exekuce tak za 50 tis.ja nad tím mavla rukou až můj otec na poště zjistil že má 24 exekuci, tak jsem ho dotáhla na dluhovou poradnu a domluvili insolvenci, proto má papírově napsán menší příjem a zbytek měl do ruky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12297
18.2.21 14:23

Cekala bych na kocourka, kdyby se mi zabehnul. Ne na takové hovado.
Bud tada, ze ses ho zbavila!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.2.21 14:27
@erazim píše:
A co na něm bylo tak dobrého, že ho i přes to všechno chceš zpět?
Uměl se věnovat synovi,nechodil po hospodách a kamarádech,dával mi výplatu,je fakt že pak se jí snažil co nejvíce vybrat,třeba když bylo vysoké datum,a byli tam třeba jen dva jogurty tak si chtěl vzít a já mu řekla že ať to nechá klukům a dá si cigaretu,a to byla jedna z věcí na hádku,kdyz jsme šli do obchodu vždycky si bral to dražší i když jsem mu říkala že do výplaty týden ,nebyl v jídle skromný říkal že mi dává výplatu,ale můj příjem je stejný jako jeho ale já za to zaplatila inkaso,takže jsme dávali do rodiny stejně
@erazim píše:
A co na něm bylo tak dobrého, že ho i přes to všechno chceš zpět?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.2.21 14:32
@Katy1979 píše:
@g.sandova píše:
Cekala bych na kocourka, kdyby se mi zabehnul. Ne na takové hovado.
Bud tada, ze ses ho zbavila!

Kamaradka kterou neznal tak se s ním skontaktovala přes facebook, a on ji začal balit, tak se ho ptala na život, a on jí řekl že jsme se rozešli, to mě naštvalo, proč neřekl že zdrhnul od rodiny, pak ji napsal že mi zůstal byt a auto, taky lež, být jsem sehnala, zařídila já a peníze mi na něj dali rodiče, auto mi zůstalo z manželství..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
18.2.21 14:41
@Katy1979 píše:
@Katy1979 píše:
Když já mám pořád v hlavě jak říkal že chce mít rodinu a že když už je malý tak to bude napořád, vím říkám si že všechno jsem zařizovala já, ohledně domácnosti, auta atd.ze správný chlap by se měl starat aspoň o to auto, ale pak mi zase naskočí, chodil do práce a dával ti možná celou výplatu, to nevím přesně, protože když jsme se seznámili řekl že má 2exekuce tak za 50 tis.ja nad tím mavla rukou až můj otec na poště zjistil že má 24 exekuci, tak jsem ho dotáhla na dluhovou poradnu a domluvili insolvenci, proto má papírově napsán menší příjem a zbytek měl do ruky

Takže chlap úplně k ničemu a ještě k tomu exekuce. Nechápu. Jak se k tobě choval? Z toho co píšeš, usuzuji, že otřesně a to už nechápu dvojnásob. Mám taky za sebou hnusný chování od manžela, ale víš co, už nikdy bych ho nechtěla zpátky, protože se ke mně choval jak hnusný hovado a neměl ke mně vůbec žádnou úctu. Odešla jsem od něj s dvěma malými dětmi (2,5 a 1,5), jasný, nemám kompletní rodinu, no to je toho, ale mám klid, SEBEÚCTU a pohodu a svoje děti a to je pro mě nejdůležitější. A i kdyby přišel s prosikem na kolenou (což stejně nikdy neudělá), tak bych ho zpátky nevzala. Uvědom se, koho vlastně chceš zpátky. A to můj chlap vydělával hodně slušný prachy, peníze vydělat fakt uměl, ale i kdyby měl miliony, tak by mě to fakt šťastnou neudělalo. Peníze mi nevynahradí lásku, úctu a rodinu. A jestli píšeš, že má tvůj chlap ještě exekuce, no tak to už je absolutně nepochopitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
18.2.21 14:42
@Katy1979 píše:

Promiň, ale proč by ti svéprávný člověk měl dávat výplatu?? Ty bys někomu chtěla dávat výplatu? Nepřipadá ti to ponižující, měsíc pracovat a pak tu výplatu odevzdat?
On chce jogurt a ty mu řekneš, ať si dá cigaretku? Vážně? Cigaretu?
No zdá se mi, že vy jste se hledali, až jste se našli.
Píšeš, že na alkohol a kamarády nebyl, synovi se věnoval…Co se stalo pak, kde nastal ten zlom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat