Pořád chci cítit vůni čisticích prostředků

Anonymní
13.7.15 16:52

Pořád chci cítit vůni čisticích prostředků

Ahoj holky.

Asi mi hráblo. Jsem 31 tt a už asi měsíc jsem doslova posedlá vůní čistoty a čisticích prostředků. Každý den dělám velký úklid (starší dcerka se naštěstí zvládne během té doby zabavit sama) a hrozně si užívám vytírání, mytí nádobí, utírání prachu, a to všecko kvůli těm čisticím přípravkm. Nejradši bych celý den ležela naložená v saponátu. :-D Denně myju WC dezinfekcí, klidně 2× denně do něj ještě naliju savo, jen aby to bylo cítit. Jakmile někde vidím pidi smítko, už vytahuju vlhčené ubrousky na různé povrchy, protože ty tak krásně voní… Neváhám kvůli jedné lžičce otevřít lahev s jarem, abych ji umyla, i když bych ji mohla strčit do myčky, jenže to bych si pak zase nemohla přivonět k těm rukám od jaru… :-D Klidně vyhodím napůl vypotřebované kuličky do WC, protože u nových je vůně intenzivnější. Když jdeme s dcerou ven, pokaždé ji táhnu do drogérky a prostě jen vdechuji ty vůně… A když neuklízím, tak na to alespoň myslím a vyloženě se těším na to, až třeba půjdu prát a přivoním si k čerstvě vypranému prádlu usušenému na sluníčku. Já nevím, myslíte, že je tohle normální? Před těhotenstvím jsem tohle neměla… Stalo se vám to taky? A přešlo to?

Snad chápete anonym, nějak se mi nechce šířit pod svým jménem, že nejvíc mě teď rozrajcuje žínka vymáchaná v horké mýdlové vodě… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4551
13.7.15 16:57

Odkud jsi? Nutně bych tě potřebovala ke mě na brigádu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6641
13.7.15 16:58

Tak teď jsem se pobavila :mrgreen: :mrgreen: Ale v dobrém..Já to mám podobné.. Jsem ve 40tt a nejvíc teď miluji dát co nejvíce jaru na hubku a umývat nadobí, líbí se mi jak to pění a voní :mrgreen:
Miluji vytírat podlahy, voní mi ta vůně, tak jí tam prostě dávám hodně…Jsem si říkala, že jsem divná a jsem ráda, že v tom nejsem sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
13.7.15 16:58
@AstraG píše:
Odkud jsi? Nutně bych tě potřebovala ke mě na brigádu 8)

Hihi, taky tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
13.7.15 17:02

Dobrá úchylka :)
Já to mám naopak, ne že by mi ty čistící prostředky vyloženě vadily, ale jsem opatrná - máma je alergička a astmatička a snad kromě Jaru a pracích prášků jí tyhle věci vadí, Savo, různé silnější čistící prostředky, vůně nebo lak na vlasy ve spreji atd. - má po tom vyrážky nebo dýchací problémy. To mě vede k přesvědčení, že nejsou zrovna zdraví prospěšné. Omezuji je tedy, Savo nepoužívám prakticky vůbec, používám raději ocet nebo octové čistící prostředky a raději nic moc nevdechuji, také mě po tom často bolí hlava.
Jsi těhotná, taky to nepřeháněj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.15 17:08

@Amys @AstraG

Vy si děláte srandu, ale já jsem takhle kamarádce nabídla, že jí vycídim byt, když bude chtít, a ona se divne urazila. :nevim: :D Asi nepochopila, že by to pro mě bylo potěšení. :-D

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
959
13.7.15 17:09

Ja mela to same!! Uz jsem si myslela, ze jsem jedina. Uplne nejvic mi vonely sampony a jar…a kdybych byla jeste trosku min pri smyslech, nejspis bych snedla mydlo. :lol:. Vzdycky to preslo behem sestinedeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
13.7.15 17:14
@Anonymní píše:
@Amys @AstraG

Vy si děláte srandu, ale já jsem takhle kamarádce nabídla, že jí vycídim byt, když bude chtít, a ona se divne urazila. :nevim: :D Asi nepochopila, že by to pro mě bylo potěšení. :-D

Zakl.

Takovouhle kamarádku velmi nutně potřebuji!!! :mrgreen: Ale tady bys asi předčasně porodila, než bys to tu dala do kupy. K podlaze se nelepíme, ale máme 12 oken, která potřebují umýt :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.15 17:18

Mam to tak s vypranym pradlem. Me kamaradce voni lip a tak to svy porad tocim dokolecka.

• Nahlásit
  • Citovat
26750
13.7.15 17:18

Miluju vuni sava a sanytolu a tehotna nejsem :mrgreen: asi uchylka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.15 17:21

Já to měla taky každý den sem uklízela jak magor třeba i celý den jen když sem cítila tu vůni :D Přítel furt jen kroutil hlavou že sem blázen že už není ani co uklízet. Ted mě to přešlo a docela mě to štve sem ráda že vysaju :mrgreen: ale jakou vůni sem si třeba oblíbila je vůně sklepů takových těch starých zdí nebo když můj štukoval to bylo něco pro mě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3031
13.7.15 17:35

Tak vůni čistého baráku mám ráda, ale nepropadám tomu, protože když mi z toho děcka udělají kulníčku na dříví, stává se ze mě zoufalý člověk, který nemá sílu to znovu a znovu dávat do vonící podoby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
13.7.15 18:30

:mrgreen: :mrgreen: zahnizdena už nejspis si, tak to musíš prohlubovat…
Díky zasmála sem se :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
13.7.15 18:37

Jiste ze je to normalni, kdyz jsi tehotna. To je zase dotaz jak blazen…

• Nahlásit
  • Citovat
Caramelkaa
13.7.15 18:43

Mě nejvíc voní čerstvě vymalovaná zeď, proto vymýšlím kde bych zase mohla malovat 8)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama