Pořád podle něj dělám něco špatně

Anonymní
8.5.21 18:42

Porad delam něco špatně

Holky,

je mi fakt smutno. Partner se kterým jsem 8 mesicu se nejak změnil a vlastně porad mi říká co delam špatně. Blbě krajim, mám špatný noze v kuchyni, nalila jsem mu vodu do skleničky z myčky a byla moc tepla, pestuju medunku v truhlíku a vůbec nevoní, rodiče mají na chatě daleko kvalitnější, nechápe jak mohu žít bez sportu (sportuju, jen o chlup min než on-on taky nijak extra nic nedělá), mám porad studeny nohy, blby židle a špatně sedim…

Jako já už začínám byt fakt smutná, vše jsem mu řekla, ze na mě hledá jen špatný a on ze ne, ale je to tak. Vůbec mi neříká nic pěkného protože neumí vyjadřovat city, takže jeho vyznání je ze mi prinese sušenky třeba, ale rozhodne ne kytku (prý ji nikdy nikomu nekoupil) anebo ze by mi reko ze jsem třeba skvělá. Prý to neumí a umět nebude (je mu 37).

Je mi smutno, potřebovala bych obejmout a říct, ze i když delam vše blbě tak jsem pro nej nejlepší, ale místo toho se musim obejmout sama (tj obejmout já jeho) a zeptat se jeszli mě má rad, abych slyšela aspoň nejsky city :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
259
8.5.21 18:44

Tak pokud se k tobě takhle chová po 8 měsících, tak ho pošli do oběhu, nic jinýho si nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
8.5.21 18:46

Ale ty neděláš pořád něco špatně, ty jsi si akorát vybrala špatného partnera :hug:
Pošli ho o dům dál :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5018
8.5.21 18:51

Jak by řekli národní obrozenci: „byli jsme před Rakouskem, budeme i po něm“.
Přece tohle nechceš řešit zbytek života. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4479
8.5.21 18:55
@Anonymní píše:
Holky,

je mi fakt smutno. Partner se kterým jsem 8 mesicu se nejak změnil a vlastně porad mi říká co delam špatně. Blbě krajim, mám špatný noze v kuchyni, nalila jsem mu vodu do skleničky z myčky a byla moc tepla, pestuju medunku v truhlíku a vůbec nevoní, rodiče mají na chatě daleko kvalitnější, nechápe jak mohu žít bez sportu (sportuju, jen o chlup min než on-on taky nijak extra nic nedělá), mám porad studeny nohy, blby židle a špatně sedim…

Jako já už začínám byt fakt smutná, vše jsem mu řekla, ze na mě hledá jen špatný a on ze ne, ale je to tak. Vůbec mi neříká nic pěkného protože neumí vyjadřovat city, takže jeho vyznání je ze mi prinese sušenky třeba, ale rozhodne ne kytku (prý ji nikdy nikomu nekoupil) anebo ze by mi reko ze jsem třeba skvělá. Prý to neumí a umět nebude (je mu 37).

Je mi smutno, potřebovala bych obejmout a říct, ze i když delam vše blbě tak jsem pro nej nejlepší, ale místo toho se musim obejmout sama (tj obejmout já jeho) a zeptat se jeszli mě má rad, abych slyšela aspoň nejsky city :?

Můj exmanžel? Zdrhej, dokud je čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 18:57

Holky asi je chyba ve mne, přede mnou měl partnerku 11 let, tak asi byla v klidu.

Ale já jedine co chci je, aby přišel, dal mi pusu na čelo a řekl, ze se na mě těšil a ze mi to sluší. Všichni moji chlapi takový byli, můj ex mi řekl i ve chvíli, kdy jsem byla v horeckach a úplně ošklivá, ze jsem nejkrásnější holka na světě.

Snažím se, teď jsem mu pekla dort co má rad a hodila mu kousek do práce (jsme kolegové) protože rikal ze má pekelný den a ze se ani nenaji. Jako byl rad, ale ani mi nerekl ze to bylo dobrý, musela jsem se zeptat a pak řekl ze to bylo vynikající.

Když odjíždí tak mu třeba rikam jestli mi zavola a jeszli mu budu chybět, tak kyve. A když se nezeptam tak to sam neudela. Teď když jel na víkend pryč tak mi dával ve dveřích bytu pusy na břicho, tak jako pěkný, ale je toho TAK strašně málo :-(

A pak proste porad něco delam nedokonale. Už mám pocit ze i špatně nalivam vodu.

• Citovat
  • Nahlásit
5926
8.5.21 19:13

Pusy na břicho??? 8o :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5018
8.5.21 19:14
@Anonymní píše:
Holky asi je chyba ve mne, přede mnou měl partnerku 11 let, tak asi byla v klidu.

Ale já jedine co chci je, aby přišel, dal mi pusu na čelo a řekl, ze se na mě těšil a ze mi to sluší. Všichni moji chlapi takový byli, můj ex mi řekl i ve chvíli, kdy jsem byla v horeckach a úplně ošklivá, ze jsem nejkrásnější holka na světě.

Snažím se, teď jsem mu pekla dort co má rad a hodila mu kousek do práce (jsme kolegové) protože rikal ze má pekelný den a ze se ani nenaji. Jako byl rad, ale ani mi nerekl ze to bylo dobrý, musela jsem se zeptat a pak řekl ze to bylo vynikající.

Když odjíždí tak mu třeba rikam jestli mi zavola a jeszli mu budu chybět, tak kyve. A když se nezeptam tak to sam neudela. Teď když jel na víkend pryč tak mi dával ve dveřích bytu pusy na břicho, tak jako pěkný, ale je toho TAK strašně málo :-(

A pak proste porad něco delam nedokonale. Už mám pocit ze i špatně nalivam vodu.

A v čem je chyba v Tobě? Že meduňka voní jinak, maminka dělá lepší svíčkovou a bejvalka líp kouřila? Trochu magor, ne?
Většině chlapů je nalívání vodya způsob sezení uplně šumák, když už, tak ženské bývají v tomhle rejpavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 19:18

@Pidulka1991 :D to byla asi snaha byt romantik nebo já nevím

• Citovat
  • Nahlásit
17592
8.5.21 19:18

Budeš tohle snášet třeba dalších 30 let? Já bych toto teda nesnesla a vztah bych ukončila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 19:19

@brisco já nevím…možná jsem si ho hodně zidealizovala a nejde mi k němu ze by byl takový vůl, navíc když měl letitý vztah.

On to neříká nijak hnusne, ale jako je toho moc. Nebo mi rano vola a já jsem ještě v posteli a to je hned “ to je život”…jako já nevím ale já bych tohle partnerovi nerikala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 19:20
@Bobby píše:
Budeš tohle snášet třeba dalších 30 let? Já bych toto teda nesnesla a vztah bych ukončila…

Asi ne…já si rikam ze si to třeba ještě sedne, nevím. Ale to je asi blbost. Když mu řeknu ze mě to mrzí tak se dozvím, ze to mysli dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
5926
8.5.21 19:25
@Anonymní píše:
@Pidulka1991 :D to byla asi snaha byt romantik nebo já nevím

Ufff, už hsem lekla, že si v tom. Hele jako toto trpět fakt nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 19:27

@Pidulka1991 ne to nejsem :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 19:30

Taky jsem si uvědomila ze mě vůbec nehladi, jako prituli se ke mne, ale nehladi mě. Občas mu vezmu ruku a hladim se sama :lol:

Sex je fajn.

Ale jinak citove fakt stradam. A promlouvani je k ničemu, řekl mi ze to holt neumí dávat najevo jako já a ze v jeho mužském světě je to jinak.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat