Pořád ho asi miluju

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 16:11
Pořád ho asi miluju

Ahoj.
Už to jsou 2 roky po rozchodu s mým bývalým partnerem. Za tu dobu jsme se už nevideli ani jednou, ani nejsme v kontaktu na soc. sitich, já hned po rozchodu odjela do zahraničí a co vím tak i on se odstěhoval za práci nekam do ciziny, a má novou pritelkyni. Ale já i po takové době, mám pocit, že jsem se přes to nepřenesla. Byly jsme spolu jen rok a půl, podle mě jsme se poznali ve špatnou dobu kdy já jsem nevěděla co ještě chci a nedokazala jsem si ho vážit, ale bylo to to nejsilnější co jsem kdy citila, nikdy v životě jsem nebyla takhle šťastná. Z rozchodu jsem byla hodně na dně, ale po roce jsem byla už schopná si začít něco i s někým jiným, a tady je prave ten problém…Vždycky to hned ztroskotalo, protože už nikdy jsem nedokazala cítit k nikomu to co k nemu a čím víc muzu jsem poznavala tím víc mi docházelo ze on byl to nejlepší co jsem v životě měla, jenže už je pozdě, pořád je to ve mně neuzavřený a já nevím jestli to někdy vůbec přejde. Myslím na nej kazdej den, jaky by to bylo kdybychom teď byli spolu, ale zároveň je to pro mě už cizi člověk se společnými vzpominkami a já vlastně nevím jestli ho pořád skutečně miluju, nebo jestli miluju ty vzpomínky ty pocity co jsem zažívala s ním. Ale nedokážu ho dostat z hlavy, když sem tam od společných přátel o něm slysim..Jeho jméno, co zrovna děla atd tak se mi vždy strašně rozbusi srdce, když jsem se dozvěděla ze má novou pritelkyni tak jako by mě to uvnitř zabilo, jsem z toho už zoufalá, chci jít dál ale prostě to nejde, pořád je všude semnou :zed: Existuje vůbec nějaký návod jak se od nej odpoutat a jít konečně dal?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 16:15

Máme podobný problém…

radek9
Kecalka 101 příspěvků 16.11.18 16:34

neexistuje - je možné, že se nikdy neodpoutáš a budeš celý život jen vzpomínat.

Důležité je - to neustále zkoušet (jít dál) !!

… nebo si pořiď trojčata a zapomeneš hned :)

tronelka
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 16.11.18 16:35

Jo holka, na to zadnej navod neexistuje, pokud se ti tak silne vpil pod kuzi, prebije to jedine az nejakej, ze kteryho budes mit hlavu v pejru. Zrejme jsi zatim na takoveho nenarazila. Ale az takovyho potkas, na tohodle si casem ani nevzpomenes, to mi ver. :kytka:

Beckyttine5
Kecalka 316 příspěvků 16.11.18 17:35

Jo, chce to čas… a pokud ho miluješ. .ale fakt hodně miluješ.. tak bys mu měla přát, aby byl v životě spokojeny a stastny… i když třeba bude šťastný s někým jiným… to je ta pravá nesobecka láska…a tebe to jednou potka zase

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 16.11.18 17:38

já bych se mu asi ozvala :nevim:

Beckyttine5
Kecalka 316 příspěvků 16.11.18 17:45
@malá_holka píše:
já bych se mu asi ozvala :nevim:

A proč? MÁ novou přítelkyni… ta ho má jistě ráda, proč jí ublizovat??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 18:21

Mám to podobně jako ty. A žádný návod na to nemám. Bohužel. :,(

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 16.11.18 18:45
@Beckyttine5 píše:
A proč? MÁ novou přítelkyni… ta ho má jistě ráda, proč jí ublizovat??

upřímně a co je jí do nové přítelkyně? :nevim: třeba on cítí to stejný ke svý ex co ona.

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 16.11.18 18:52

Znám to. Prošla jsem si podobným - první vážný vztah a 5let jsem se dávala dokupy i když jsem se rozchazela já. Chyběl mi. Ale nějaký důvod proč jste se rozešli byl. Já jsem dnes rada, ze nejsem s nim. Mam daleko lepšího muže než jsem měla ex, i když ten byl taky hodný a milovala jsem ho…a pro rodinu atd.
Odpust mu, vnitřně mu poprej až je spokojený a neboj i na tebe ceka nějaký fajn muž který ti způsobí hormonalni bouři při které se Ti rozbusi srdce… :srdce: :hug:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 37632 příspěvků 16.11.18 19:06
@Anonymní píše:
Ahoj.
Už to jsou 2 roky po rozchodu s mým bývalým partnerem. Za tu dobu jsme se už nevideli ani jednou, ani nejsme v kontaktu na soc. sitich, já hned po rozchodu odjela do zahraničí a co vím tak i on se odstěhoval za práci nekam do ciziny, a má novou pritelkyni. Ale já i po takové době, mám pocit, že jsem se přes to nepřenesla. Byly jsme spolu jen rok a půl, podle mě jsme se poznali ve špatnou dobu kdy já jsem nevěděla co ještě chci a nedokazala jsem si ho vážit, ale bylo to to nejsilnější co jsem kdy citila, nikdy v životě jsem nebyla takhle šťastná. Z rozchodu jsem byla hodně na dně, ale po roce jsem byla už schopná si začít něco i s někým jiným, a tady je prave ten problém…Vždycky to hned ztroskotalo, protože už nikdy jsem nedokazala cítit k nikomu to co k nemu a čím víc muzu jsem poznavala tím víc mi docházelo ze on byl to nejlepší co jsem v životě měla, jenže už je pozdě, pořád je to ve mně neuzavřený a já nevím jestli to někdy vůbec přejde. Myslím na nej kazdej den, jaky by to bylo kdybychom teď byli spolu, ale zároveň je to pro mě už cizi člověk se společnými vzpominkami a já vlastně nevím jestli ho pořád skutečně miluju, nebo jestli miluju ty vzpomínky ty pocity co jsem zažívala s ním. Ale nedokážu ho dostat z hlavy, když sem tam od společných přátel o něm slysim..Jeho jméno, co zrovna děla atd tak se mi vždy strašně rozbusi srdce, když jsem se dozvěděla ze má novou pritelkyni tak jako by mě to uvnitř zabilo, jsem z toho už zoufalá, chci jít dál ale prostě to nejde, pořád je všude semnou :zed: Existuje vůbec nějaký návod jak se od nej odpoutat a jít konečně dal?

myslím, že je to uplně normální …jeden je prostě v životě ten nej a nikdo ho už nedokáže nahradit , s nikým to nebude stejné ..je potřeba se s tím smířit a brát to jako krásnou vzpomínku , být vděčná za to , že jsi to mohla zažít , každý takové štěstí nemá .

Beckyttine5
Kecalka 316 příspěvků 16.11.18 19:20
@malá_holka píše:
upřímně a co je jí do nové přítelkyně? :nevim: třeba on cítí to stejný ke svý ex co ona.

Nevím- třeba nějaka tolerance, slušnost, ohleduplnost k druhým lidem?? Nebo se to už dneska nenosí a každý si jede jen na sebe??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 19:39

Nemám odvahu mu psát,ať už někoho má nebo ne,ještě donedávna mě sledoval na instagramu,hodně cestuju za poslední dobu tak mi psal,ze si teda ziju a musím byt šťastná,nechtěla jsem mu psát ze nejsem ze na nej pořad myslím,vím,ze by to nepomohlo,hned po rozchodu jsem o nej bojovala zuby nehty ale nepomohlo to,tak tuplem teď s odstupem času by nebyl zvedavej na to jak mu píšu,ze mi chybi. I když pořad hledám nějakou naději,ze mu třeba pořad chybim. Když jsem se divala na jeho Instagram tak jsem neviděla žádný fotky s jeho novou pritelkyni,jen jednu,pamatuju si jak semnou přidával pořad něco a s ni nic,tak jsem si říkala,ze třeba tohle je nějaký znamení,ale přestala jsem se tím nakonec užírat,do hlavy mu nevidím a myslím si ze už by se to mezi nama nikdy nespravilo,já se naučila zít bez nej jenom jsem ho nedokazala asi přestat milovat Zakladatelka

Micaella22
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 16.11.18 20:12

Jste oba kazdy x tisic km od sebe, takze bych mu napsala. Jak ho porad nemuzes dostat z hlavy. Treba ti odepise to same, az tu skutecnost vstreba. Nema to komu povedet, nikdy ho uz nemusis videt. Neztrapnis se. Nevahala bych.

Anelli
Povídálka 13 příspěvků 16.11.18 23:21

Takže to není jisté, že někoho má? Určitě se mu ozvi :) Pokud se v tom plácáš i tak, nebude to na obtíž pro tebe, spíše to tím lépe uzavřeš, pokud to nenabere správný směr. Za to nic nedáš, já bych to zkusila!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >