Pořád ho miluji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 20:09
pořád ho miluji

Skoro před rokem jsem potkala o 24 let staršího muže. A zamilovala jsem se do něj. Po několika měsících to přešlo. Ale před několika dny jsem potkala jeho známí a říkali, že mně moc pozdravuje. A nevím, asi mně to vrátilo zpátky. :roll: Je moc milý. Já si pamatuju, jak jsme si podávali ruce, jak jsme si hleděli do očí. Pořád na něj myslím. Nechci mu to napsat, že ho miluju. Myslím, že by to nevyšlo. Pořád doufám, že naše přátelství někdy peroste v něco víc. Ale já ho miluji a trápím se. Co mám dělat? Díky.

Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 14900 příspěvků 24.04.19 20:12

Kolik ti prosim te je let? 8o

Uiii
Stálice 82 příspěvků 24.04.19 20:16

A on to cítí stejně nebo jsi do něj takhle poblázněná jen ty? :think:

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 24.04.19 20:34

První dotaz - jste oba nezadaní? Pokud jeden z vás nebo oba někoho máte, vykašli se na něj. Pokud jste oba volní, řekla bych, že kdo nehraje, nevyhraje. A že když nemáš co ztratit, můžeš udělat první krok, nahodit udičku :srdce:

123123456
Nováček 10 příspěvků 24.04.19 20:37

Ah, byla sem v podobne situaci… měla jsem take vztahy s muzi o vic jak 20 let starsimi. Ale vsimej si toho, zda je takovy chlap ochotny kvuli tobe i neco udelat. Starsi uz nejsou tak pruzni menit sve navyky (stehovani, zlozvyky apod). A take uz maji za sebou dost vztahu a v hlave i treba predchozi byvale. Nejsem proti vztahu se starsimi, ale je treba divat se i na tu praktickou stranku-jestli je to chlap do zivota:-) +jestli nekde v koutku resis deti, ver, ze kolem 50tky je uz clovek unavenejsi, pak na vychovu apod. budes sama…je treba zvazovat i toto:-)

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28061 příspěvků 24.04.19 21:13

Přes dvacet let je velký rozdíl. Nikdy to nemůže vyjít…

Uživatel je onlineDakota J
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 24.04.19 21:45
@mrav píše:
Přes dvacet let je velký rozdíl. Nikdy to nemůže vyjít…

A to víš jak? Že to x lidem i vyšlo…zapomněl jsi napsat, že s tebou by to ale vyšlo urcite :roll:

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28061 příspěvků 24.04.19 21:51
@Dakota J píše:
A to víš jak? Že to x lidem i vyšlo…zapomněl jsi napsat, že s tebou by to ale vyšlo urcite :roll:

Jestli beru svou věkovou hranici třicet let, tak asi ne. Ale díky za nabídku na rande. :lol: :mavam:

warita
Extra třída :D 10392 příspěvků 24.04.19 22:04
@Dakota J píše:
A to víš jak? Že to x lidem i vyšlo…zapomněl jsi napsat, že s tebou by to ale vyšlo urcite :roll:

to muze vychazet chvilku. Pak ten vekovy rozdil cloveka dozene. Ja bych teda ve 40 nechtela byt se 65 letym dedkem a az by mi bylo samothe 60, tak budu chodit davat kyticky na hrobecek.

No kazdy sveho stesti strujce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 22:49

Mne je 46 a mymu nynejsimu priteli bude 60 pristi rok a sexapetit, vydrz a fantazii ma daleko vetsi nez muj exmanzel vrstevnik, coz treba za dva, tri, pet let taky muze byt uplne jine, kdo vi. Moje kolegyne se chysta do duchodu, jeji muz 68 let uz v duchodu je a jak je odpocinuty, bez pracovniho stresu, tak ma pry apetit jak ctyricatnik a sexujou tfikrat do tydne. Sice si obcas musi vypomoci piluli, ale chut ma. Takze bych vsechny dedouchy nebrala rovnou jako impotenty :hug:

Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 25.04.19 08:30
@Anonymní píše:
Mne je 46 a mymu nynejsimu priteli bude 60 pristi rok a sexapetit, vydrz a fantazii ma daleko vetsi nez muj exmanzel vrstevnik, coz treba za dva, tri, pet let taky muze byt uplne jine, kdo vi. Moje kolegyne se chysta do duchodu, jeji muz 68 let uz v duchodu je a jak je odpocinuty, bez pracovniho stresu, tak ma pry apetit jak ctyricatnik a sexujou tfikrat do tydne. Sice si obcas musi vypomoci piluli, ale chut ma. Takze bych vsechny dedouchy nebrala rovnou jako impotenty :hug:

Asi tak, neházela bych to do jednoho pytle, o tom tu píšu. Jen mi fascinuje, jak to někdo dokáže tak rychle zavrhnout.Ja teda o 20 let staršího nemám, ale v okolí maj a taky si nestezujou a umřít mi může nebo onemocnět i tricetiletej.Ale každýho věc, koho si vybere.Jen bych nekricela že je něco úplně blbě, to ti lidi dopředu nemůžou vedet :kytka:

Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 25.04.19 08:33
@warita píše:
to muze vychazet chvilku. Pak ten vekovy rozdil cloveka dozene. Ja bych teda ve 40 nechtela byt se 65 letym dedkem a az by mi bylo samothe 60, tak budu chodit davat kyticky na hrobecek.No kazdy sveho stesti strujce.

Třeba vydrží do 100 a bude nosit kytky tobe :mrgreen: :mrgreen:,já bych na truc vydrzela :lol:

Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 25.04.19 08:36
@mrav píše:
Jestli beru svou věkovou hranici třicet let, tak asi ne. Ale díky za nabídku na rande. :lol: :mavam:

Jo že bych ti já dávala nabídku jo hihi, na to jsi tu moc proflaklej :P

Michal1986
Kecalka 354 příspěvků 25.04.19 10:52
@Anonymní píše:
Mne je 46 a mymu nynejsimu priteli bude 60 pristi rok a sexapetit, vydrz a fantazii ma daleko vetsi nez muj exmanzel vrstevnik, coz treba za dva, tri, pet let taky muze byt uplne jine, kdo vi. Moje kolegyne se chysta do duchodu, jeji muz 68 let uz v duchodu je a jak je odpocinuty, bez pracovniho stresu, tak ma pry apetit jak ctyricatnik a sexujou tfikrat do tydne. Sice si obcas musi vypomoci piluli, ale chut ma. Takze bych vsechny dedouchy nebrala rovnou jako impotenty :hug:

sex je jen jedna stránka věci, která se, díky viagrě, dá celkem spolehlivě řešit. Ale pak jsou tady ty praktické problémy všedních dní. Chlap po 60tce už chtě nechtě bude unavenější, nebude ochotný slevovat ze svého pohodlí a tak dále. 40tka bude chtít trávit večery s přáteli na vínku, různých akcích, sportem a tak a děda bude doma raději odpočívat. Prostě to tak je. Jsou výjimky. Vysokoškolský profesor si může zachovat kognitivní funkce do vysokého věku, ale „prostý“ chlap už bude v tom věku pomalejší a „natvrdlejší“. Mému otci táhne na šedesát, takže to mám z první ruky. Ještě před pěti lety jsme spolu běhávali desítky km v alpských kopcích(kdo tam někdy běhal, tuší, co obnáší převýšení, terén a tak vůbec). Letos už si troufneme „jen“ na tu naši vysočinu a i tam už je vidět, že by hlava běžela, ale tělo už prostě nezvládá.. a to přitom pořád ještě hravě strčí do kapsy většinu třicátníků, ale už to prostě není ono

Váš příspěvek
Reklama