Opustil mě, ale pořád ho miluji, co dál?

Anonymní
31.10.19 00:26

Pořád ho miluji, co dál?

Dobrý večer.. Byli jsme spolu s přítelem asi 3 roky máme spolu 2 měsíční holčičku a nás opustil kvůli jiný.. Nejsme spolu už nějakou dobu.. Mám dost napadniku ale miluji pořád bývalého.. A pořád čekám na nej že dostane rozum a vrátí se.. chodím i na seznamky s malou do restaurací s kamarádkami občas i ven ale pořád. Nechal mě už v těhotenství takže si myslím že je zbytečné čekat a neudělal mi to poprvé že šel za jinou :? :,( :,(… A já už dál nemůžu bydlíme teď s malou u mamky ale tady taky nechci být celý život.. Jsem ze všeho unavená a dal už nemůžu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.10.19 06:30

Přestaň věřit představám co sis o něm vytvořila. Neudělal to poprvé, važ si sama…
Pokus se zvýšit si sebevědomí, hledej pozitiva na životě jaký teď máš. Vím, že to asi nevypadá nic moc, ale neskončila jsi na ulici, máš kde bydlet, co jíst to je dobrý začátek. Trochu tuším, čím si procházíš. Manžel odešel v červnu, na děti nic nedává, hypotéku neplati…ale na sebelitováni nemám čas. Takže hlavu vzhůru, mohlo by být daleko hůř.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 06:32

Přestaň věřit představám co sis o něm vytvořila. Neudělal to poprvé, važ si sama sebe…
Pokus se zvýšit si sebevědomí, hledej pozitiva na životě jaký teď máš. Vím, že to asi nevypadá nic moc, ale neskončila jsi na ulici, máš kde bydlet, co jíst to je dobrý začátek. Trochu tuším, čím si procházíš. Manžel odešel v červnu, na děti nic nedává, hypotéku neplati…ale na sebelitováni nemám čas. Takže hlavu vzhůru, mohlo by být daleko hůř.

• Citovat
  • Nahlásit
1143
31.10.19 08:19

Mě to trvalo dva roky, než jsem byla schopná začít nový vztah, člověka to mrzí, ale jak se říká - pokud nejde o život, jde o *** :hug:
Najdi si něco, v čem se můžeš realizovat, i když předpokládám, že dítko tě zaměstnává dost :) jednou to bude určitě dobrý, trpělivost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
31.10.19 08:45

Mě to taky trvalo asi 2 roky, než jsem zapomnela a to jsme nastesti nemeli dítě. Jako chlap co opustí těhotnou by zasloužil nakopat do kou…a ne aby si ho pořád milovala. Časem se postavís na vlastní nohy a bude zase líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat