Pořád ho miluju? Zvláštní pocity

Anonymní
15.12.19 16:31

Pořád ho miluju? Zvláštní pocity

Ahoj holky, jsem ze svých pocitů docela zmatená.
Nyní jsem se scházela 2× týdně s mým ex, vždycky jsme pokecali, hezky mě oslovoval a během těchto setkání proběhlo i pár polibků.
Narovinu jsem se ho zeptala, zda by to chtěl dát dohromady a řekl, že ano. Z mé strany ty city, od té doby, co jsme se rozešli, k němu tak trochu ochladly.
Předevčírem jsme se přes zprávy tak trochu pohádaly a já napsala něco, čeho teď hrozně lituju a už nejde vzít zpět, většinou jsem to vždy pokazila já. :zed: Tahle “hádka” ve mně vyvolala zvláštní pocity. Chvíli jsem i brečela, mám i strach, aby si nenašel jinou (nikoho jiného kromě mě, co jsme byli spolu, neměl, ani po rozchodu). Myslíte, že to jsou znaky toho, že ho pořád miluju?
Děkuji za vaše názory.
Anonymní K.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
230
15.12.19 16:45

Odmilovat se nejde hned :) v případě rozchodu, záleží na důvodech. Popřemýšlet, jestli se dá něco zlepšit, nebo ne. Za mě ale osobně - dvakrát do stejné řeky ne. Stalo se mi to dvakrát a ani jednou to nedopadlo nijak jinak, než rozchodem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 16:51

@Lenny.prochazku on mi právě napsal jako první po rozchodu, tzn. po půl roce. Pak si začali psát, byli i na kafi a došlo to až k tomu scházení. S tím dvakrát do stejné řeky souhlasím… ale ty city, achjo…

• Citovat
  • Nahlásit
32792
15.12.19 16:56

To je zvlastni, ze to vsechno hazes na sebe- vy jste se rozesli, potom jsi iniciovala obnovu vztahu, to nevyslo a tys to „zase zkazila“? Myslim teda, ze te ma hezky na haku. On je v klidu, dela si, co je mu příjemné, a ty se v tom motas jak mys v sudu. Nemyslim si, ze to ma nejakou velkou naději, spis zapracuj na svem sebevedomi, bude se ti to hodit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
15.12.19 17:12
@Anonymní píše:
@Lenny.prochazku on mi právě napsal jako první po rozchodu, tzn. po půl roce. Pak si začali psát, byli i na kafi a došlo to až k tomu scházení. S tím dvakrát do stejné řeky souhlasím… ale ty city, achjo…

A během toho pulroku nekoho měl? Jen jrstli tě nebere jako pojistku, aby nebyl sám. Někteří lidé to nezvládají..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 17:14

@Lenny.prochazku neměl. Nemůže mě prej dostat z hlavy. Tak nevim, co si o tom myslet. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
230
15.12.19 17:19
@Anonymní píše:
@Lenny.prochazku neměl. Nemůže mě prej dostat z hlavy. Tak nevim, co si o tom myslet. :nevim:

Tak zkusit komunikovat, scházet se. Podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Netlačit na pilu a ono z toho něco vzejde. V dávném vztahu jsem to taky tak měla. Po dlouhé době jsme se s ex začli scházet a po čase se zjistilo, že můžeme být jen přátelé ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4397
16.12.19 08:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem ze svých pocitů docela zmatená.
Nyní jsem se scházela 2× týdně s mým ex, vždycky jsme pokecali, hezky mě oslovoval a během těchto setkání proběhlo i pár polibků.
Narovinu jsem se ho zeptala, zda by to chtěl dát dohromady a řekl, že ano. Z mé strany ty city, od té doby, co jsme se rozešli, k němu tak trochu ochladly.
Předevčírem jsme se přes zprávy tak trochu pohádaly a já napsala něco, čeho teď hrozně lituju a už nejde vzít zpět, většinou jsem to vždy pokazila já. :zed: Tahle “hádka” ve mně vyvolala zvláštní pocity. Chvíli jsem i brečela, mám i strach, aby si nenašel jinou (nikoho jiného kromě mě, co jsme byli spolu, neměl, ani po rozchodu). Myslíte, že to jsou znaky toho, že ho pořád miluju?
Děkuji za vaše názory.
Anonymní K.

Lepší něco nežli nic to podvědomě vnímáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat