Pořád hulí nebo chlastá...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:13
Pořád hulí nebo chlastá...

Ahoj holky. Chci si od Vas přečíst názor a taky ho dát přečíst manželovi. Kdyby jste byli v mě situaci. Je to pár měsíců co manžel začal hodně hulit a pít. Já jsem v 38tt. Porod na spadnutí, mám tady jen ho. Moc bych si přála aby mě odvezl manžel a byl se mnou u porodu, ale vzhledem k tomu, že je buď zhuleny nebo ozraly to tak asi nebude. Má neustále svůj program, já sama doma a když večer dojde domu, tak se zhuli nebo si vypije, nebo obojí. Dnes celý den brecim sama doma, mám dost silné poslicky a jen se modlím aby to nebylo dnes. Protože on spí vedle úplně nasrot. Tak strašně mě to od něj mrzí a zároveň mám takový vztek. Prosím nepište mi rady, že sem hloupá, že mám s takovým chlapem dítě, nebyl takový… On si nejspíš mysli, ze je to v pohodě a já jsem histerická.. Mám takový vztek, že bych si nejradši sbalila věci a šla… Prosím anonym je to pro mě dost citlivé téma :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
pomme
Kecalka 205 příspěvků 02.03.19 22:18

A ptala jsi se ho proč to najednou dělá, když to dřív nedělal? Zrovna teď, když ho potřebuješ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:20

@pomme hodně pracuje, asi potřebuje vždy vypnout. Ale to ho přeci neomlouvá :( potřebuju teď vedle sebe spolehlivého chlapa, ne tohle :(

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 02.03.19 22:22

Nevěřím tomu, že takový nebyl. Ale to už je teď opravdu jedno a moralizování ti nijak nepomůže. Doufej, že se srovná po porodu. A asi bych na šestinedělí vzala čáru k rodičům, jestli máš tu možnost. Takový chlap ti asi moc nepomůže. A že se ti každá pomoc hodit bude, tomu věř.

Chiquinquirá
Závislačka 2866 příspěvků 02.03.19 22:22

To, že mu to dáš přečíst bude k ničemu. Budeme pro něj jen slepice co kdakaji. Jinak je mi tě líto že takové krásné okamžiky prožívas sama. Nedovedu si to představit. Můj muž je naštěstí normální, do porodnice mě odvezl a vše to absolvoval semnou. Moc mu za to děkuji. Ten tvůj by si měl dát jednu přes hubu aby se vzpamatoval, aby to celé nepo*sral :zed:

Edit: jo jináč ten můj dělá hodně těžkou práci. Dělá sám na sebe opravuje kamióny SÁM! Pracuje 7 dní v týdnu a že by hulil a ožírál se to ne. To dělá jen slaboch.

Příspěvek upraven 02.03.19 v 22:25

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:24

@Chiquinquirá úplně mě to rozbrecelo co jsi napsala, děkuji máš pravdu. Cítím to i tak že mám posledních pár dnů na to být třeba jen s ním, než budu dá se říct „otrok miminka“ a ho zajímá jen to blbé huleni a chlast :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:26

@Serpentini ano mám možnost jít k rodičům. Ale vše mám nachystané tady a chtěla jsem být v klidu doma. :( tak jsem si to nepredstavovala

pomme
Kecalka 205 příspěvků 02.03.19 22:30
@Anonymní píše:
@pomme hodně pracuje, asi potřebuje vždy vypnout. Ale to ho přeci neomlouvá :( potřebuju teď vedle sebe spolehlivého chlapa, ne tohle :(

Já ho rozhodně nehodlám omlouvat, jen si říkám proč nastala změna. Zkusit si s ním o tom promluvit, nic jiného nenaděláš. Můj muž je taky věčně v práci a jsem 37tt, ale vím že se na něj můžu spolehnout. Že když se něco začne dít, tak bude jednat. A rozhodně po večerech nepije a nehulí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:32

Dnes jsem právě ještě vše doma uklizela, protože jsem se cítila tak jinak, tak kdyby náhodou ať je tady čisto. A vy vite, kolik práce dá velký úklid domu v takovém týdnu těhotenství. No a manžel jak se ozral zas tentokrát i se svým bratrem tak tady chodili v botech, všude je nádobí, záchod obcurany. Zničili vše co jsem celý den dělala. Jeden chrape na gauči, druhej u dcery v pokoji :roll: ta naštěstí není dnes doma.

Filzefina
Kecalka 165 příspěvků 02.03.19 22:32

Byt tebou jeste ted hned se seberu a jdu na noc k nejake kamaradce a nechala bych mu jen vzkaz ze mi nebylo dobre a ze jsem ho nedokazala vzbudit. Lhat nebudes a pokud nefunguje normalne si promluvit asi potrebuje studenou sprchu. At se chlapec po probuzeni trosku vystrasi a treba ho to probere. A nebo taky ne, ale budes vedet koho mas pred sebou. Kazdopadne kdyby se cokoli delo tak ta kamoska pomuze vic nez chlap co je nasrot.

Chiquinquirá
Závislačka 2866 příspěvků 02.03.19 22:32
@Anonymní píše:
@Chiquinquirá úplně mě to rozbrecelo co jsi napsala, děkuji máš pravdu. Cítím to i tak že mám posledních pár dnů na to být třeba jen s ním, než budu dá se říct „otrok miminka“ a ho zajímá jen to blbé huleni a chlast :,(

Joj to jsem nechtěla, ale je to tak. Dělá machra, bude říkat jak to není v pohodě a kecy kecy, že jsi blbá a tak. Jenže borec na to přijde sám až zůstane sám. Ty nejkrásnější chvíle neuvidí. Neuvidí den co den vyrůstat své dítě, nebude mít nic. Jen chlast a hulitka. Jo to je skvělá vyhlídka do budoucnosti, každá může zavideti :roll:
Přeji ti, abys alespoň ten porod měla v pohodě když máš chlapa na houno a aby miminko bylo milionové aby jste byli zdravé. Jak tady někdo radil, po porodu běž k rodičům, jestli to jde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:33

@pomme na to on mi řekl dnes, že mi odvoz do porodnice sežene.. Idiot.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:36

@Filzefina my se odstěhovali daleko od bydliště a já tady nikoho v okruhu 40 km nemám :( ikdyz to je to první co bych teď udělala nejradši, sbalit se a vypadnout.

pomme
Kecalka 205 příspěvků 02.03.19 22:36

Nezlob se na mě, ale tohle není normální, to bych asi nevydýchala…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 22:38

@pomme ano mě to normální taky nepřijde a je mi z toho dost těžko.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama