Pořád jen máma a nemůžu nikam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Stálice 100 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 20:18
Pořád jen máma a nemůžu nikam

Ahoj maminky prcek 21mes.cele dny jen máma, máma…tahá mě za kalhoty…všude za ruku..a heka..a vzteká se..já už jsem na prášky… :zed: neposlouchá nic :zed:

Reakce:
Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 06.12.18 20:24
@diginiga píše:
Ahoj maminky prcek 21mes.cele dny jen máma, máma…tahá mě za kalhoty…všude za ruku..a heka..a vzteká se..já už jsem na prášky… :zed: neposlouchá nic :zed:

Uz brzy to prejde…

sediza
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 06.12.18 20:24

Asi to nechcete slyšet, ale potřebuje Vás. Za rok už bude ve skolce a bude se Vám styskat…

Enicka
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 06.12.18 20:25

Mám doma to samé a k tomu 14 dni staré miminko. Hrůza.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 06.12.18 20:29

U nas stejne, ale zavru dvere, rev na 5minut a pak o me nevi, vyhraje si s fotrikem. Taky potrebuju sama nekam vystrelit jednou za uherak na chvili.

z92
Kecalka 204 příspěvků 06.12.18 20:31

@Limi123 Nemusí to přejít, jeden takový exemplář mám doma. Už 2,5 roku totální závislák na mámě, můžu s ní absoutně cokoli a kdekoli, vždy vzorně poslouchá; čeká atd. ale sama bez ní nemůžu nikam. 8)

milwinka
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 12 inzerátů 06.12.18 20:41
@z92 píše:
@Limi123 Nemusí to přejít, jeden takový exemplář mám doma. Už 2,5 roku totální závislák na mámě, můžu s ní absoutně cokoli a kdekoli, vždy vzorně poslouchá; čeká atd. ale sama bez ní nemůžu nikam. 8)

Můj už bude mít 3 roky a je to extrémní závislák na mamince.

chaela
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 2 inzeráty 06.12.18 20:56

Taky mám malýho závisláka, ale beze mě to zvládat jaksi musí. Jsem máma, ne otrok. Když mě vidí odcházet, řve, ale zavřou se dveře a táta nebo babička je najednou nejlepší kamarád. Poslední dobou už mi i zamává, ale zase jak dřív po mě ani nevzdechl, když jsem byla pryč, tak teď mě sice nechá odejít, ale pak se občas na mě zeptá. Prý ale v pohodě, nebrečí, jen se zeptá. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Zrovna zítra jedu pryč přes noc a on nějak není ve své kůži, takže předpokládám, že bude opět řev.. Uklidněním nám může být snad jen to, že z toho vyrostou. Snad.

Limi123
Závislačka 3687 příspěvků 06.12.18 21:07
@z92 píše:
@Limi123 Nemusí to přejít, jeden takový exemplář mám doma. Už 2,5 roku totální závislák na mámě, můžu s ní absoutně cokoli a kdekoli, vždy vzorně poslouchá; čeká atd. ale sama bez ní nemůžu nikam. 8)

Tak ja mam take zavislaka, beze me nikam nejde. Triletak. Dnes meli detsky den u muze v praci a musela jsem s nima.

Ale uz si vyhraje sam, muzu neco delat a on si pohraje, pocka. Nevisi mi na nize. Je to dost rozdil oproti stavu, ktery popisuje zakladatelka a ktery u nas byl take :-) Ted uz je to pohoda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >