Pořád ji ponižuje

Anonymní
16.7.20 21:19

Pořád ji ponižuje

Ahojte.

Tohle mi uz neprijde vubec, ale jakoze Vůbec normální. Můj táta s mámou jsou manželé 13 let z toho se znají 25 let. Už je to pár let co si všímám že můj táta ponižuje mámu. Jsou časy kdy jsou Spolu v pohodě ale více času na sebe jenom štěkají. Př. příklad moje máma má noční a táta dělal pouze ranní a odpolední, máma má třísměnný provoz. Když má máma tu noční tak není schopná něco udělat je toho na ní už prostě hodně A táta kterej nikdy nikdy nedělal noční to nedokáže pochopit. Říkají ať drží hubu že je kráva a blbá a různé nadávky, neuklízí a Tak různě. Samozřejmě mámu to naštve a pusti se do taty. Mamky se pořád zastávám a už nevím jak dál

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3331
16.7.20 21:55

Obávám se, že s tím nic moc nenaděláš. Ale měla by sis z toho vzít poučení pro sebe a nenechat vlastní vztahy dojít do tohoto stadia. Vím, že je to těžké, naši se taky hodně hádali a já si kolikrát přála, aby se raději rozvedli. Ale je to jejich život, jejich volba a rozhodnutí. Je fajn, že máš na to ten správný náhled a víš, že tohle je špatně a opravdu to není normální. Drž se. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9826
17.7.20 12:50

Ahoj, asi bych i mame s necim doma pomohla, at nema otec tak casto zaminky rvat. Nevim, kolik mu je, mozna krize stredniho veku? Obcas to tak byva, vsude je neco. Az budes dospela a nebudes s nimi bydlet, tak si to nejspis sami vyresi. Mrzi me, ze to musis poslouchat, ale vsude je neco vzdycky no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.20 18:33

@_BBQ_s
Ja pomáhám porad, delam vic jak mamka. Jelikoz me to bavi

• Nahlásit
  • Citovat
9826
18.7.20 21:38
@Anonymní píše: