Reklama

Pořád jím a nedokážu přestat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucpucka
Povídálka 31 příspěvků 04.02.17 16:56
Pořád jím a nedokážu přestat...

Ahoj, jsem v 7 měsíci a už asi dva týdny se jen přejídám. Žádné dietní jídla to ale nejsou ačkoliv jsem před otěhotněním jedla zdravě a poté se o to dál snažila…Můj přítel jí hodně sladké a já v tom začala taky. Každý den sním aspoň jednu čokoládu nebo balení sušenek. Vážně mě to štve, ale nemám silnou vůli a když ho požádám, aby toho moc nekupoval, tak říká - cituji „Teď se můžeš cpát, kdybys v tom nebyla tak ti něco řeknu, ale neboj, to pak zhubneš“…Tím si fakt nejsem jistá, pokud to teda nejsou jen těhu chutě, ale bojím se, že mě to nepřejde a po porodu budu muset hubnout 10 kilo nebo tak :think: Jemu se to říká.. může sníst každý den 3 hamburgery a 2 pizzy a nepřibere snad ani deka.. :roll: Prosím poraďte jak ho přimět, aby mě v tom žraní nepodporoval… můžu říct co chci a i tak jsem potom pro něj jen trapná a po práci skočí do obchodu a přijede s taškou plnou sladkostí. Pro někoho by to bylo možná hezký, ale pro mě ne.. zvlášť, když ho prosím o opak. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 04.02.17 17:00

Nasmeruj ho s tou taskou ke me :pankac:

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 04.02.17 17:02

No, to je těžké. Pokud tě nepodpoří již teď v takové v podstatě banální věci, tak počítej s tím, že při výchově dítěte to bude ještě horší. Přinutit ho, aby nenakupoval sladké, nijak než domluvou nemůžeš. A nebo se naštvat a celý nákup okamžitě odnést do popelnice. Je to teda poněkud drastické, ale nic jiného mě moc nenapadá. Případně prostě trénovat vůli a to sladké si nedat. Já měla v obou těhotenstvích těhotenskou cukrovku, takže jsem se musela hlídat a ovládnout a šlo to. A to standartně dám klidně tabulku čokolády na posezení.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 04.02.17 17:09

Jediné řešení, takové věci nekupovat :-(

Lucpucka
Povídálka 31 příspěvků 04.02.17 17:14

@nozu No nevím jak by reagoval, kdybych to vyhodila do popelnice..Asi bych si netroufla :lol: Ale pořád si myslí, jak to všechno hned zhubnu..Před otěhotněním jsem měla 52kg a teď mám 63 :? Navíc to není ani dobrý pro dítě.. nemůžu mu tak způsobit obezitu? Někde jsem to četla, nevím jestli je to pravda..

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 04.02.17 17:15

Zhubneš…??? : :mrgreen: mrgreen: :mrgreen: A to on jako po porodu ty tašky sladkostí PŘESTANE kupovat, abys mohla zhubnout??? To se ho zeptej, prosím…
Musí to omezit už teď…ať si koupí, ale jen JEDNU věc pro sebe! A tobě ať koupí něcozdravého…za ušetřený prachy!

Lucpucka
Povídálka 31 příspěvků 04.02.17 17:17

@Sova Klára Já mu to říkám, ale neposlouchá mě..je to jako mluvit se zdí :(

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 04.02.17 17:17
@Lucpucka píše:
@nozu No nevím jak by reagoval, kdybych to vyhodila do popelnice..Asi bych si netroufla :lol: Ale pořád si myslí, jak to všechno hned zhubnu..Před otěhotněním jsem měla 52kg a teď mám 63 :? Navíc to není ani dobrý pro dítě.. nemůžu mu tak způsobit obezitu? Někde jsem to četla, nevím jestli je to pravda..

Klid…jsou takové, co přiberou 30 kg a mají normálně vážící miminko…následná výživa dítěte je primární + vzorce stravování v rodině, což by měl změnit on…

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 04.02.17 17:18
@Lucpucka píše:
@Sova Klára Já mu to říkám, ale neposlouchá mě..je to jako mluvit se zdí :(

Tak musíš zapracovat na vlastním sebeovládání…

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 04.02.17 17:20

@Lucpucka s tím hubnutím po porodu spíš záleží na tom, jaký máš celkově metabolismus. Já měla před těhotenstvím také 52 kg (168 cm výšky), ale bez absolutně jakékoliv práce, spíš jsem vždy jednla více než všichni okolo. Teď po dvou porodech mám cca 56, ale opět bez jakéhokoliv omezování v jídle. Teda já ani necvičím, i když bych kvůli zádům a celkovému zpevnění potřebovala. Měla jsem v prvním těhotenství nahoře 9 kg a v druhém 11 kg. Hodně ale díky dietě při cukrovce. Shodila jsem vše velmi rychle. POkud ale ty máš svoji váhu udržovanou díky pohybu a zravé stravě a „vydřenou“, tak se dá předpokládat, že budeš muset makat i po porodu, abys to zase shodila. NAvíc takto vyjedená kila sladkostmi jdou dolů velmi špatně a jsou tu i případy, kdy maminky nemohly shodit, dokud nepřestaly kojit. Tak aby se pak přítel nedivil… S tou obezitou dítěte nevím, ale určitě to výživově ani pro něj není žádná hitparáda… Možná to můžeš trošku nafouknout a postrašit ho, aby ty sladkosti domů nekupoval.

Lucpucka
Povídálka 31 příspěvků 04.02.17 17:22

@SIMONA1234 To by mě taky zajímalo jak to myslí :roll: Zeptám se.. Ale dík, zkusím mu říct to s tou jednou věcí..

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 04.02.17 17:26
@Lucpucka píše:
Ahoj, jsem v 7 měsíci a už asi dva týdny se jen přejídám. Žádné dietní jídla to ale nejsou ačkoliv jsem před otěhotněním jedla zdravě a poté se o to dál snažila…Můj přítel jí hodně sladké a já v tom začala taky. Každý den sním aspoň jednu čokoládu nebo balení sušenek. Vážně mě to štve, ale nemám silnou vůli a když ho požádám, aby toho moc nekupoval, tak říká - cituji „Teď se můžeš cpát, kdybys v tom nebyla tak ti něco řeknu, ale neboj, to pak zhubneš“…Tím si fakt nejsem jistá, pokud to teda nejsou jen těhu chutě, ale bojím se, že mě to nepřejde a po porodu budu muset hubnout 10 kilo nebo tak :think: Jemu se to říká.. může sníst každý den 3 hamburgery a 2 pizzy a nepřibere snad ani deka.. :roll: Prosím poraďte jak ho přimět, aby mě v tom žraní nepodporoval… můžu říct co chci a i tak jsem potom pro něj jen trapná a po práci skočí do obchodu a přijede s taškou plnou sladkostí. Pro někoho by to bylo možná hezký, ale pro mě ne.. zvlášť, když ho prosím o opak. :,(

Kdysi se říkalo, jsi těhotná, musíš jíst za dva, což je totální blbost. Těhotenské chutě zná téměř každá žena. Občas si dopřát nějaký malý pamlsek není na závadu, ale to, co popisuješ ty, je už dost za hranicí. Nevím jak snadno hubneš ty, ale věř, že tímto způsobem stravování nebudeš hubnout 10 kilo, ale minimálně dvacet, a to už je hodně těžké. A to nemluvím o tom, že strie a vytahaná kůže je už „bonus“ napořád. :think:

Pomka
Kelišová 7317 příspěvků 04.02.17 17:27

No, po porodu bude zalezet na tom metabolismu, jak tu nekdo psal. Ja pribrala 25 kg priblizne a zhruba 12 kg mi zustalo, a to jsou dceri uz dva roky. Takze zas tak lehce to jit nemusi. Pravda ale, ze necvicim. Jo a mala obezni neni, byla vzdy drobnejsi dite. Toho se neboj, to je podle meho blbost. Roli hraje spis genetika a samozrejme stravovani v prubehu zivota. A co mu rict, ze to nema dobry vliv na dite, ze ti mohou objevit tehu cukrovku apod. Treba si to trosku prikraslit…

Lucpucka
Povídálka 31 příspěvků 04.02.17 17:31

@SIMONA1234 Tak aspoň že tak :)..Pochybuju ale, že se začne líp stravovat a proč taky z jeho úhlu pohledu, může sníst co chce a kolik toho chce, ale já ne a pokud malýmu pak až bude jíst bude potají dávat sladký a tučný tak to netuším..No jinak nevím, jak se naučit ovládat, když přijde večer s Milkou a sušenky k filmu a nabízí mi, tak to prostě po pár minutách nedám a zase „v tom“ jedu s ním :oops: :(

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 04.02.17 17:32

Hubnutí ale není o tom nemít nic doma? :nevim: To se potom přejíš na každé oslavě nebo kdekoliv kde to jídlo bude? :nevim: Musíš se umět ovládat, to je základ. Být pro to opravdu rozhodnutá, což se obávám že tam moc nejsi. Ty čokolády ti nikdo do pusy necpe ne? Dáváš si je tam sama, určitě máš v lednici i něco zdravého.

A jo, i bez přežírání je možné že po porodu budeš muset hubnout deset kilo i víc, protože to tak prostě je, je to těhotenství. Nebo taky nebudeš muset hubnout nic jenom zpevňovat. Ale jestliže ty a ten tvůj mužík trváte na tom aby jsi byla štíhlá tak stejně pak budeš muset makat.

Jako já sama jsem tlustá ale rozhodně to neshazuju na někoho jiného :nevim: Pokud to kupuje pro sebe tak mu to neber a nejez to ;) Nebo si jdi nakoupit sama, nejsi den před porodem aby jsi nemohla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama