Pořád jsme nejspíš nenašli to správné UM.

15
7.4.21 06:52

Pořád jsme nejspíš nenašli to správné UM.

Zdravím, od začátku jsme na UM ze zdr. důvodů. Malé je 6 týdnů. Od narození měla Hipp 1 Bio Combiotic, který ji strašně ucpaval, měla tužší stolici, skoro po každém krmení blinkala ( někdy i proudem) připadalo mi že to je i tím že ten Hipp je řidší a měla po něm pořád hlad. Některé večery pro brečí a jde vidět že trpí, tlačí a furt nic nepomáhá. Jinak na prdiky, jsme zkoušeli si myslím dost (nahrivani, masáže, cvičení, tygřika, espumisan, Bio Gaia, babycalm…)
Týden jsme na Hami, už tak moc neblinka, chce často jíst, sama se nevykadi, pomáháme někdy rourkou a stolici má řidší. Naše Dr mi na to nic moc neřekla. Přemýšlím zase o změně mléka(Beba comfort), ale bojím se aby to neudělalo jeste větší paseku.
Budu moc ráda za vaše rady a tipy, ikdyž vím že každé miminko je jiné :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30281
7.4.21 07:33
@Marta99 píše:
Zdravím, od začátku jsme na UM ze zdr. důvodů. Malé je 6 týdnů. Od narození měla Hipp 1 Bio Combiotic, který ji strašně ucpaval, měla tužší stolici, skoro po každém krmení blinkala ( někdy i proudem) připadalo mi že to je i tím že ten Hipp je řidší a měla po něm pořád hlad. Některé večery pro brečí a jde vidět že trpí, tlačí a furt nic nepomáhá. Jinak na prdiky, jsme zkoušeli si myslím dost (nahrivani, masáže, cvičení, tygřika, espumisan, Bio Gaia, babycalm…)
Týden jsme na Hami, už tak moc neblinka, chce často jíst, sama se nevykadi, pomáháme někdy rourkou a stolici má řidší. Naše Dr mi na to nic moc neřekla. Přemýšlím zase o změně mléka(Beba comfort), ale bojím se aby to neudělalo jeste větší paseku.
Budu moc ráda za vaše rady a tipy, ikdyž vím že každé miminko je jiné :srdce:
Častá změna mléka škodí. Vydrž měsíc. Prdíky trápí i kojené děti. To je prostě život.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.4.21 07:46
@Russet píše: Častá změna mléka škodí. Vydrž měsíc. Prdíky trápí i kojené děti. To je prostě život.

Taky si myslím. Musíme hold vydržet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
7.4.21 08:03

Přesně tak, hned bych neměnila. S prdíků musí vyrůst. A taky, jak často krmíš? Pokud moc často, bříško může bolet i ztoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 08:08

Ahoj, taky určitě jak všechny holky radí - zkus u jednoho mlíčka vydržet delší dobu. Za nás můžu doporučit v případě změny UM Kendamil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30281
7.4.21 08:17
@Marta99 píše:
Taky si myslím. Musíme hold vydržet

A UM se dává po 2 hodinách. Jinak by se mohlo míchat natrávené a čerstvé a to by taky nemuselo dělat dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62925
7.4.21 08:18

@Marta99 vydrz aspoň 14 dní.. Ten přechod je bída, mrne si musí zvyknout.. Kdyby se to po měsíci neupravilo, pak to teprve řešit. Teď už je spokojenější, jak jsem pochopila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30281
7.4.21 08:20

Prý se do těch protiblinkacích přidává něco, co v bříšku dětem mléko zahustí. Pak mohou být zase prdy a naročné kadění. Syn byl blinkací cca si půl roku. Jak se z ležícího a spícího přerodil na lezoucí a bdící, bylo po problému. Na prdy zas až tak moc neprděl, ale to blinkání taky stálo za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
7.4.21 08:21

UM měnit nejdříve po 2 týdnech. Naše doktorka chce třeba ještě dýl, většinou aspoň měsíc. Většinou měla malá jedno mléko 6 týdnů. Jinak já mám teď dobrou zkušenost s Nutrilon Profutura.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.4.21 08:30
@PeBa12 píše:
Přesně tak, hned bych neměnila. S prdíků musí vyrůst. A taky, jak často krmíš? Pokud moc často, bříško může bolet i ztoho.

Jak kdy, někdy chce po 2 hod, někdy po 3hod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
7.4.21 09:06

V takovém věku se zažívání ještě bohužel vyvíjí a je to takové divoké. Vždycky je třeba nutné vydržet na mlíku alespoň 14 dní - pokud není něco opravdu hodně špatně. Rozhodně bych koupila probiotika (kapky, tobolky to je jedno) a kapala pravidelně. Synovi to strašně pomohlo - ale trvá to, než začnou fungovat, je třeba kapat minimálně tak týden a pak se teprve objeví nějaký efekt. Takže než změníte mléko, zkusila bych toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.4.21 09:12
@LilyJane píše:
V takovém věku se zažívání ještě bohužel vyvíjí a je to takové divoké. Vždycky je třeba nutné vydržet na mlíku alespoň 14 dní - pokud není něco opravdu hodně špatně. Rozhodně bych koupila probiotika (kapky, tobolky to je jedno) a kapala pravidelně. Synovi to strašně pomohlo - ale trvá to, než začnou fungovat, je třeba kapat minimálně tak týden a pak se teprve objeví nějaký efekt. Takže než změníte mléko, zkusila bych toto.

Rozhodla jsem se na mléku ještě zůstat a uvidíme co bude dál :)
3 týdny dáváme tu Bio Gaia, tak právě nevím jestli po dobrání ji ještě zkusit nebo zkusit jiné Probiotika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.4.21 09:15
@PeBa12 píše:
Přesně tak, hned bych neměnila. S prdíků musí vyrůst. A taky, jak často krmíš? Pokud moc často, bříško může bolet i ztoho. [/ci 2-3 hodinách,
@PeBa12 píše:

Po 2-3 hodinách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
7.4.21 09:17

Také si myslím, že časté změny nejsou ok…jestli se to zlepšilo, tak vydržte…je to otázka týdnů ne dnů…držím palečky, ať už neplaká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
7.4.21 09:22
@irisssss píše:
Také si myslím, že časté změny nejsou ok…jestli se to zlepšilo, tak vydržte…je to otázka týdnů ne dnů…držím palečky, ať už neplaká

@irisssss
Děkuji,
No jo první dítě :) Mě teď rozhodily spíš ty dva dny po sobě, kdy pokaždé v 5 hod ráno v kuse plakala a já nevěděla jak ji pomoct. :,( Chce to trpělivost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat