Pořád k němu něco cítím

Anonymní
19.10.19 18:42

Pořád k němu něco cítím

Dobrý den, rozešli jsme se s přítelem nedávno máme spolu dítě holčičku a už delší dobu se stim nějak nedokážu vypořádat. Pořád na něj myslím i když vím že už se nevrátí tak pořád doufám že dostane dozum a bude snama. Tak se chci zeptat jak jste se s podobné situace dostali vy?? :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
189
19.10.19 19:17

Kamaradka to mela stejne… Porad cekala a doufala… On nakonec „dostal rozum“ a chtel se vratit. Ubehlo ale skoro 9 mesicu a ona zjistila, ze uz u ni vlastne nejde navazat znovu vztah, tak nejak to mela v sobe uz zpracovany a ukonceny. Byla to na ni dlouha doba, rozmyslel se proste moc dlouho. Takze za me rada je ČAS, ten to vsechno tak nejak upravi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
19.10.19 19:23

Mám dvě děti. Od nás je pryč rok. Chtěly by se mi napsat takové ty rady, jako nenimrat se v tom, neutápět v lítosti. Ale ono s dětmi už to není až tak lehké. Jediné co pomůže je čas. A u mě jeho chování k dětem a ke mě teď. Hodně sil. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33106
19.10.19 20:36

Odvádět myšlenky, komunikovat s jinými lidmi, klidně se z toho vypsat nebo to zpracovávat jiným tvůrčím způsobem. Jinak je to jedna z křivd, která se musí nějak přežít, pokud možno tak, aby člověku nezůstal v srdci jed, který jeho samotného otráví. Moc držím palce, je to těžké :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.19 22:10

Dostane rozum? Vždyť jsi psala, že jste se „rozešli“. Ne „odešel“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 22:18

@nakreslenypanacek odešel podváděl mě z mladší a dělá to pořád.. Takže odešel kvůli ženský

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat