Pořád kňourá 10 měsíců

597
4.4.16 09:49

Porad knoura 10 mesicu

Holky poradte, kdy to prejde?

Dcera mela minuly tyden 10 mesicu.. A uz asi tyden je porad uknourana.. Hrajeme si na zemi minutu, uz knuci sape se po me, vylezla by mi nejradeji az na hlavu a knoura porad.. Nosim ji at se na neco diva ale stejne knoura, chce jit dolu polozimbji zacne plakat :/ tak se to tahne cely den :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20311
4.4.16 09:54

@Helll Mám taky přísavku přísavkovitou. Mám vypozorováno, že to dělá nejvíc k večeru, když je unavená a v období, když jí rostou zuby. Kňourá (no, ona se spíš vzteká), jen když se cítí „odložená“, nebo si jí nechci/nemůžu zrovna vzít. Beru to jako období, co zase přejde. Asi to teď prostě potřebuje. Vzhledem k tomu, že syn byla je velmi nekontaktní, tak si to svým způsobem i užívám. Ale chápu, že čeho je moc, toho je příliš. Vařit večeři s dítětem na ruce mě taky netankuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
4.4.16 09:55

To mi příjde, že děti dělaj… u malý to bylo nejhorší, jak už chtěla chodit, ale ještě jí to nešlo… už začíná jaro, tak zase bude mít větší možnost pohybu i venku, tak to bude zase lepší 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
4.4.16 09:56

@Helll ahojda… to je jako u nás, dcerce je devet měsíců a taky je uknouranek a chvulema i poradnej vztekloun, už to trvá asi tyden, ve dne v noci :D :( no a dneska jsem si všimla, že ji vykukuje pod dasnem dvojka nahore :-) už to bude nás třetí zoubek:-) takze pokud to není pro tvoje miminko typické chování, tak bych se priklanela k tomu, že se vam taky někde nějakéj zoubek klube:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6323
4.4.16 12:48

@Helll u nás to stejný. taky 10 měsíců. pořád se jí věnuju. to je ok, jak chci něco udělat kňourá, leze za mnou a vzteká se. Dnes jsem se už naštvala a dala jí do postýlky a vzala vysavač a vysála a vytřela celej barák. Někdy to udělat musí. chvilku brblala ale pak se celkem zabavila, ale pak byla už unavená. Aspoń jednou denně jí tam dám, jinak si bude myslet že hned její první zakňourání jí vezmu a budu nosit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama