Reklama

Pořád kňourá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milackova84
Stálice 84 příspěvků 03.02.18 13:29
Pořád kňourá...je to horor

Ahoj, vím, že pro většinu je to asi divné, ale mě teda šíleně štve jak moje dcera (2roky) je taková pořád ubulená a ukňouraná, a s věkem je to horší a horší. Už se nemůžu od ní ani zvednout, že se jdu třeba napít, hned se zvedne a začne hysterčit, nebo jdu vařit, tak to je peklo, jím a ona hysterčí a prostě takhle jedeme u všeho a za celý den už toho mám dost…už to moc nedávám a pak mě mrzí, že na ní furt řvu, v noci je to taky šílený, kolem půlnoci jde spát ke mě, ale pak skoro nespím, je hrozná, furt kope a mele se a už jsem několikrát dostala kopanec do obličeje a teď jsem těhotná tak i do břicha a furt se budím a kreju se nebo jí narovnávám atd a ráno se vzbudíme, já jdu na záchod a ona začne hysterčit a to jsme jen pořád spolu, je tedy pořád nemocná, každý měsíc už od srpna, tak jestli to není tím, nějak si už lezeme na nervy. Nejí, nepije, nechce chodit na nočník, prostě je jak mimino a ještě k tomu furt brečí, holky já vím, že jsem horzná, ale mám toho plný zuby, po dobrém to nešlo, po zlém taky ne a už nevím. S přítelem se teď kvůli ní pořád hádáme a je to ještě větší stres, už si nevím rady, je chyba ve mě nebo já nevím…

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 03.02.18 14:16
@milackova84 píše:
Ahoj, vím, že pro většinu je to asi divné, ale mě teda šíleně štve jak moje dcera (2roky) je taková pořád ubulená a ukňouraná, a s věkem je to horší a horší. Už se nemůžu od ní ani zvednout, že se jdu třeba napít, hned se zvedne a začne hysterčit, nebo jdu vařit, tak to je peklo, jím a ona hysterčí a prostě takhle jedeme u všeho a za celý den už toho mám dost…už to moc nedávám a pak mě mrzí, že na ní furt řvu, v noci je to taky šílený, kolem půlnoci jde spát ke mě, ale pak skoro nespím, je hrozná, furt kope a mele se a už jsem několikrát dostala kopanec do obličeje a teď jsem těhotná tak i do břicha a furt se budím a kreju se nebo jí narovnávám atd a ráno se vzbudíme, já jdu na záchod a ona začne hysterčit a to jsme jen pořád spolu, je tedy pořád nemocná, každý měsíc už od srpna, tak jestli to není tím, nějak si už lezeme na nervy. Nejí, nepije, nechce chodit na nočník, prostě je jak mimino a ještě k tomu furt brečí, holky já vím, že jsem horzná, ale mám toho plný zuby, po dobrém to nešlo, po zlém taky ne a už nevím. S přítelem se teď kvůli ní pořád hádáme a je to ještě větší stres, už si nevím rady, je chyba ve mě nebo já nevím…

Moje neter byla presne takova a kdyz se narodila sestricka obrat o 360 stupnu. Pomaha s miminkem porad ji hladi ukazuje hracky. Da se rict, ze narozeni ditete ji pomohlo se odpoutat od matky.Ja jsem tehotna mam 20 mes. holcicku. Spi na me a boucha do bricha tak sem ji ukazala fotku maminky co je tehotna a vysvetlila ji ze mam miminko i ja. Vypada to ze pochopila a zlepsilo se to.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 03.02.18 14:28

@milackova84 uplně tě chápu - takly mě muj syn v tomto věku tímto chováním přiváděl k šílenství. vydrželo mu to dlouho - podstatě i ted (5.5) je stále takový uknouraný ale tím že je celý den ve školce tak to ustojím :-) Takový to knourání co popisujes mu vydrželo do 4 let než šel na celý den do školky… ted je taky už týden nemocný a taky si zas lezeme na nervy :)

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 03.02.18 14:31

@milackova84 ..u nas taky velký obrat k lepsímu s narozením sestřičky..ale u nas je vyhoda že mu byly už 4 roky a lecos jsem mu vysvětlila…že je velikej kluk a musí se starat - a tahle nová uloha v něm vyvolala to, že se začal chovat opravdu jinak-protože přece knouraj jen mimina. ve 2 letech jsem si neuměla představit mít další dítě protože on by to nedal…

milackova84
Stálice 84 příspěvků 03.02.18 14:59

No holky, tak budu doufat, že se to pak zlepší, říkala jsem si, že by to nakonec mohlo tak být až bude mimi a nebude jen ona, že se právě trochu odpoutá. Budu doufat, jinak asi zešílím, moc díky za názory

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 03.02.18 16:44

@milackova84
Tvoja holčička citi, že mas v brusku babo a že už sa jej nebudes venovat na 100% vyuziva to chce si ta k sebe priputat, je potreba jej dat vela lasky a hlavne ju vzdy ujistovat že je prva a že ju milujes, ani si nevies predstavit ako velmi je to dolezite, pokial to deti robia citia malo lasky…
poznam to, porodila som ked dcery bolo 2,3 mesiace, museli sme to vsetko prezit :D a ona ked sa narodila segra zistila, že som stale s nou a že neodidem a ona tiež nie a že som ju nevymenila, trpela v tej dobe atopickym ekzemom mala mesiac kasel furt bola chora to je vse to že cakas babo, poznam to, pak vsetko skoncilo :nevim:
Bud trpezliva vsetko bude dobre

milackova84
Stálice 84 příspěvků 04.02.18 05:53

@Yoy naopak mi byli ze stran babiček a prababiček vyčítáno, od narození, že se jí moc věnuju, tak možná na tom taky něco bude, už nevím, přišlo mi, že když jsem s ní a věnuju se jí a my se pořád mazlíme a tulíme a tak, tak toho po čase nějak zneužije, chvíli mě nechá, je hodná a když to trvá pár dní, tak udeří, nebo tak mi to přijde…nevím no, uvidím až se to narodí, díky

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 04.02.18 15:34

@milackova84 jo uvidis, bud trpezliva, ty si mama, ty vies najlepsie co potrebuju tvoje deti, nenechaj nikoho ti do toho hovorit :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >