Pořád krev v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruuuuu
Stálice 66 příspěvků 18.10.18 10:30
pořád krev v moči

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, je nějaká tolerance krvi v moči? posledních 5 let chodim na preventivní prohlídku a pokaždé mám krev v moči. Doktor to nijak neřeší…a říká, že je to v normě. Máte to taky někdo? Na internetu jsem se moc toho nedočetla.

Reakce:

WITTY
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 10:35
@veruuuuu píše:
Ahoj. Chtěla bych se zeptat, je nějaká tolerance krvi v moči? posledních 5 let chodim na preventivní prohlídku a pokaždé mám krev v moči. Doktor to nijak neřeší…a říká, že je to v normě. Máte to taky někdo? Na internetu jsem se moc toho nedočetla.

Ahoj, mam tutez zkusenost u sveho syna, kteremu opakovanou mikroskopickou hematurii zachytila detska lekarka cca v 10 letech a od te doby (ted je mu skoro 18 let) je v peci nefrologicke ambulance ve FNVK. Chodime tam jednou za rok na kontrolu (sono ledvin, sbirana moc, ranni moc, krevni odbery), na pricinu se neprislo, leceny nijak neni, jen jednou za rok probehne vyse zminena kontrola. Chodime k p. dr. Palyzove, je moc mila a pecliva.

Lajka09
Závislačka 4700 příspěvků 18.10.18 11:04

Měla - mám úplně stejný problém. Po letech to má Dr. nevydržela a posala mě na urologii.Tam mě hned ,,mezi dveřma'' vycékovali a cévkovaná moč byla v pořádku zcela. Udělali mi ještě další vyšetření, která ukázala, jak má zdravé ledviny i močové cesty. Urolog říkal, že pro něj nemá necévkovaná moč absolutně žádnou hodnotu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 11:19

Manžel měl pár let, ale prvopočátek byl když mu asi praskla nějaké cévka a jednorázově močil krev. Poté pár let měl nějaký drobný nález a nyní to je snad v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >