Pořád kupuji ložní povlečení - úchylka?

19915
5.11.20 22:30

Pořád kupuji ložní povlečení - úchylka?

Dobrý večer, pořád kupuji ložní povlečení a převlékám cca dvakrát týdně, nejraději mám krepový materiál a večerníčkové motivy.
Muž to neřeší, ví, že tuto úchylku mám spoustu let a jediné co nechce, je spát v těch dětských motivech, dobré je, že jemu nevadí, že vedle něj v nich spím. Oblíbeného mám třeba Ferdu mravence od firmy Matějovský, dnes už není k sehnání.
Máte taky někdo tuto úchylku? Téma je pro odlehčení a popovídání v této těžší, celosvětové životní situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2723
5.11.20 22:35

Blbé je, že dětské motivy se na krep netisknou a kdo to má pak žehlit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28359
5.11.20 22:39

Nejradši mám bavlněné povlečení, krepové není tak jemné. A dětské motivy má jen syn. Asi před 14 dny došlo nové vánoční povlečení a mám stopku, regál je plný. Dvakrát do týdne nebo častěji bych převlékala jen v případě, že dítě blinká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19915
5.11.20 22:50
@Serpentini píše:
Blbé je, že dětské motivy se na krep netisknou a kdo to má pak žehlit? :think:

Právě, ale občas se něco sehnat dá, miluji krep právě i proto, že se nemusí žehlit, super je taky bavlněný satén, též se nežehlí, ale ten nemáme v dětských motivech.
Zaujala mě bavlna deluxe, nemáme, ta se žehlí nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
5.11.20 22:57

Tak já zrovna krep nesnáším, je to takové potivé. :lol: Ani dětské motivy nemám, jen pro děti. Ale jinak kdyby mi někdo převlékal povlečení 2× týdně, nechala bych si to líbit. 8) Mám hodně bavlny deluxe a po usušení v sušičce krásně složím a hotovo. :lol: Žehlím jen, když se mi chce. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
5.11.20 23:15

Krep neee, rozčiloval mě už jako děcko, horší je snad jen čistý satén :D

Mám úchylku na čistou postel, ale vystačím si se střídáním tří povlečení, z toho dve sady jsou stejné. Další dvě mám bokem, ale je možné že je to tím, že je to čistá bavlna a to je mi nepříjemné na obličej.

Miluji hladké, bavlněný satén a jiné jemné věci.

Teď se ale koukám, že bych si koupila nějaký vánoční vzor. A já potřebuji mít manželskou postel stejnou, různé povlečení bych nesnesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19915
5.11.20 23:17
@Altavista píše:
Krep neee, rozčiloval mě už jako děcko, horší je snad jen čistý satén :D

Mám úchylku na čistou postel, ale vystačím si se střídáním tří povlečení, z toho dve sady jsou stejné. Další dvě mám bokem, ale je možné že je to tím, že je to čistá bavlna a to je mi nepříjemné na obličej.

Miluji hladké, bavlněný satén a jiné jemné věci.

Teď se ale koukám, že bych si koupila nějaký vánoční vzor. A já potřebuji mít manželskou postel stejnou, různé povlečení bych nesnesla.
Čistý satén jsme měli dříve, taky super věc.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
5.11.20 23:29

Od té doby, co máme velkou peřinu 2×2m, tak jsem ráda, že seženu vůbec jakékoliv povlečení. U Matějovského nenakupuju, nejsem žádný Rockefederer. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3908
6.11.20 07:56

Taky prevlikam casto, detske motivy teda byly vzdycky jenom u kluku. Krep ani mikroplys ne, mam radeji bavlnu a saten. Vsechno prodlouzene a nakupuju nejvic ve Scanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
6.11.20 09:51

Tak to já tvou úchylku fakt nemám :) od jara máme novou postel, matraci vysokou 40cm a na ni mám ušité 2 napínací prostěradla na zakázku. Peřina 240×220 se taky blbě shání povlečení tak mám jedno damaškové a druhé bavlněný satén a to střídám. Převlékám cca 1 za 10 dní. Teď koupím nějaké vánoční pokud seženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
6.11.20 12:19

@stín katedrál Já kupovala francouzské povlečení na vyprodejskladu.eu a mají pěkné, cenově dostupné a kvalitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3918
6.11.20 18:15

@Serpentini Dcera měla na krepu Krtečka. Ale je to už 13 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
6.11.20 18:51

@Havlova jeee, tak já teda hledala a nenašla. Tak holt satáněti žehlím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3918
6.11.20 18:57

@Serpentini Kupovala jsem u Matějovského. Teď jsem tam koukla a mají ho (sice jiného, ale mají).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3918
6.11.20 19:00
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie