Pořád mám pocit potřeby močit

3
31.1.21 13:00

Pořád mám pocit potřeby močit

Dobrý den, už několik dní mě trápí pocit močení. Mám pořád pocit potřeby močit, ale když přijdu na toaletu, nic. Ale pocit přetrvává. Je mi 17. Nejsem nastávající maminka a ani dítě nemám. Abychom si rozuměli. Nevíte někdo, co by to mohlo být prosím? Je to nesnesitelné. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
873
31.1.21 13:03

Zanet mocoveho mechyre pravdepodobne. Zajdi k lekarce, dones ji svou ranni moc. Vysetri te. A nezanedbej to, neni to sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
31.1.21 13:03

Zajdi k lékaři a dones mu moč. Může tam být zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
31.1.21 13:04

@sahrazad1 děkuju moc. Určitě zajdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
31.1.21 13:59

Určitě dones moc k doktorce, jak tu radi ostatní. Pak to taky často dělá gynekologický zánět, třeba mykóza, nemáš nějaké, třeba drobné, pálení, svědění nebo výtok? Někdy hrudkovitý někdy víc vodnatý? Kdyby jo, kup si na to v lékárně čípky a mastičku. Ale určitě prvně nech vyšetřit moc u obvodaka. Ještě do té doby můžeš nasadit léky jako Blokurima a brusinky volne prodejné v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19715
31.1.21 14:01

A zatím hodně pít. Urologický čaj, brusinkový džus nebo brusinky do čaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
31.1.21 14:06

Když bude ta bolest nesnesitelná, klidně si zajdi na pohotovost, jsou tam na tyhle případy opravdu zvyklí. Rovnou s sebou vezmi moč. Dají do ní papírek a do minuty vědí jestli je v moči krev a bílkovina a příp. ti dají antibiotika. Já takhle chodím ca jednou ročně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364
31.1.21 14:09

Pokud to máš několik dní, tak asi radši ten doktor.
V počátcích se mi to podařilo odrazit spoustou vody, brusinkovým džusem a teplem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
31.1.21 14:09

Tak se mi projevoval zánět močových cest. Ranní moč, doktorka a nejspíš ATB. Jinak doporučuju hlavně teplo, dostatek tekutin (pokud se projeví při močení třeba štípání, tak sice budeš chodit častěji, ale nebude to pálit) a klidový režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
31.1.21 14:11

@TessaKrej Nejspis zanet mocoveho mechyre, nebo mocove trubice. Mela jsem opakovane to druhe, je to hruza. Clovek vycurne 2 kapky a za 5 minut musi znovu, jako kdyby tam byl litr, avsak dopadne to zase stejne. Pij hodne caj, jestli mas urologicky, kup v lekarne brusinky. Muzes zkusit dat bricho a nohy do tepla, pod deku, termolahev, to by mohlo taky pomoct. Neboj, za par dni uz budes fit, ale bude to chtit nejspis antibiotika. Kazdopadne, v pondeli sup k lekari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
31.1.21 14:13

Zanet mocaku, supej si pro antibiotika. Jinak hooodn pit, hoodne vitaminu C a zabalit se treba do saly ale ja byt tebou tak jeste dnes jedu pro prasky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
31.1.21 20:21

Moc vám všem děkuji za rady a typy. Děkuji moc určitě jste mi všechny moc pomohli. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat