Reklama

Pořád mě lehce hřeje pipka, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 18.02.18 22:19
Pořád mě lehce ,,hřeje” pipka ,co dělat?

Ahojky holky, mám takový problém. Už celkem dlouho mě hřeje/páli pipina. Když jsem někde tak ne, ale hlavně po umytí před spaním. Na gyndě jsem byla asi 3měsice zpátky řikala jsem ji to a řikala že vše ok.Styk ještě nebyl (15let).Díky :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hani28
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 18.02.18 22:21

Tak kdyz je to po myti, neni to sprchacem/mydlem?

Tunrida
Hvězda diskuse 47423 příspěvků 18.02.18 22:21

Nepouzivej na ni normální mýdlo. Buď jen vodu nejlépe nebo intimní gel.

lachtanice86
Kelišová 6071 příspěvků 18.02.18 22:23

Nevhodný přípravek na mytí.

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 22:24

@Zuzi02 Co používáš na mytí? Ideální je jen čistá voda. Vypadá to, že ji máš podrážděnou tím mytím.

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 18.02.18 22:27

Taky myslim, že to bude sprchovým gelem, mýdlem. Zkus něco na intimní hygienu, mně dr. doporučila Saforelle gel, koupíš v lékárně :)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 22:29

Tak nepoužívejte na tu svoji pipinu sprchové gely  :)

Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 18.02.18 22:29

Právě že nepoužívám nic. Použivala jsem Idelyn ale přestala jsem.

Zuzi02
Povídálka 13 příspěvků 18.02.18 22:31

@Laurie právě že nepoužívám nic. Použivala jsem Idelyn ale přestala jsem.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.02.18 22:36

Zkus jen vodu, nebo jemnější gel. Některé jsou pěkné dryjáky - tím neříkám že Idelyn. Za mě je výborná Nivea.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 22:57

Zkus namazat čistou lékařskou vazelinou. Bez parfemace. Koupí se běžně v lékárně cca kolem 50 Kč dle velikosti balení. Jinak mě tyhle problémy odezněly po vysazení mléčných výrobků. Jeden čas jsem na to měla mastičku pimafukor ta pomáhala. Nosit jen bavlněné kalhotky a nenosit těsně kalhoty.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 18.02.18 23:06
@Anonymní píše:
Zkus namazat čistou lékařskou vazelinou. Bez parfemace. Koupí se běžně v lékárně cca kolem 50 Kč dle velikosti balení. Jinak mě tyhle problémy odezněly po vysazení mléčných výrobků. Jeden čas jsem na to měla mastičku pimafukor ta pomáhala. Nosit jen bavlněné kalhotky a nenosit těsně kalhoty.

Ježíškote 8o Zaprvé mi to přijde jak s tankem na komára… Jako první krok bych zvážila přerušit používání současné kosmetiky, a čekat, jestli to zabere. A pokud už by bylo potřeba promašťovat, tak proč vazelína??? V tomhle jsem asi demagog, ale je to ropný produkt, to už radši nějakou mast s přírodním složením. :oops:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16630 příspěvků 18.02.18 23:11
@LAlezane píše:
Ježíškote 8o Zaprvé mi to přijde jak s tankem na komára… Jako první krok bych zvážila přerušit používání současné kosmetiky, a čekat, jestli to zabere. A pokud už by bylo potřeba promašťovat, tak proč vazelína??? V tomhle jsem asi demagog, ale je to ropný produkt, to už radši nějakou mast s přírodním složením. :oops:

Ropa je z přírody ne? :lol:

stinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 18.02.18 23:12
@Anonymní píše:

vazelínou určitě ne, spíš dětský olejíček dát kapičku, nebo nějaký krém přímo na pipinu, kupuje se v lékárně

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16630 příspěvků 18.02.18 23:14
@stinga píše:
vazelínou určitě ne, spíš dětský olejíček dát kapičku, nebo nějaký krém přímo na pipinu, kupuje se v lékárně

Aviril olej je super.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >