Pořád miluji bývalého, i když byl hrozný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

taralevoe
Povídálka 31 příspěvků 27.04.18 12:39
Pořád miluji bývalého, i když byl hrozný

A to opravdu příšerný.
Alkoholik, gambler, ženatý (stále) se dvěma závazky, o dětech mluvil jako o smradech, žádné další už se mnou ani s nikým jiným nechtěl, nikdy by se nerozvedl, sprostý jako dlaždič, primitiv, bez peněz a dokonce i bez vlastního bydlení (bydlel ve 44 letech u rodičů).
Takto napsáno to zní opravdu úděsně, a vím, že rozum naprosto jasně říká NE, NE a NE a už nikdy. Říkal to už v dobách našeho vztahu a nebyla jsem šťastná, ale asi jsem klasicky doufala, že se změní nebo co… nezměnil. Samozřejmě. Byli jsme spolu asi jen 4 měsíce, ale protože to byl můj nějaký první vážnější vztah po rozvodu, zůstalo to ve mně a ublížilo mi to.
Prožil jste někdo něco podobného? Jak se „odmilovat“? Jak na něj přestat myslet? Nevím ani, jestli se mám pouštět do nějakého dalšího vztahu, rozhodně z toho nejsem venku. :roll: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 27.04.18 12:40

Jses asi submisivnejsi typ a proste te vzrusuje takove zvireci chovani. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 12:43

Znám. Teď žádný vztah. Zaměstnej se něčím smysluplnym, dělej, co tě bavi. Pokud máš ve svem okolí podobné lidí, zbav se jich. Alespoň vis, co teď nechceš, tak se na to záměř.

taralevoe
Povídálka 31 příspěvků 27.04.18 12:44

To je docela možné. Ale zároveň mi z toho tedy vůbec není dobře. Asi v tom hraje roli taky to, že on se nakonec rozešel se mnou a tak mě vlastně ponížil ještě víc. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 12:46
@taralevoe píše:
To je docela možné. Ale zároveň mi z toho tedy vůbec není dobře. Asi v tom hraje roli taky to, že on se nakonec rozešel se mnou a tak mě vlastně ponížil ještě víc. :(

Jo klasika, to se stalo mě. Rozejít jsme se s ním chtěla, ale jak to najednou udělal on mě, tam jsem ho chtěla zpět. Asi ti příliš záleží na tom, aby tě měli lidé rádi a co si o tobě myslí. Myslím, že můžeš být ráda, že se s tebou rozešel on, možná, kdyby to bylo obráceně, dopadlo by to třeba agresivně. Postupem času si to uvědomis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 12:47

@taralevoe Jo jasný, taky hned první co jsem potkala od rozvodu, ani nebyl tak sprostý a peníze měl, ale nehodlal se nijak dělit :-D U mně byl ještě takový „problém“ že když jsem řekla že konec, tak on třeba za dva tři dny prostě zavolal a jakoby nic a kdy pojedem zase na výlet atd. :D a já dokud v tom nebyla fakt pevná, tak jsem to nedala. Zkusili jsme to spolu i podruhý. Kromě toho druhýho pokusu, kdy jsem viděla během tří týdnů že je to vše při starém, mi hodně pomohlo učit se mít se ráda. Zlouskala jsem na to téma několik knížek aby mi to trochu otevřelo oči. Od prvního rozchodu je to přes půl roku, od druhého asi 2 měsíce, naposledy zkoušel volat před víc jak 14 dny takže i na něj už je to dlouhá pauza :mrgreen: já mu to totiž nezvedala. Drž se…

taralevoe
Povídálka 31 příspěvků 27.04.18 12:51

Anonymní - tak to mě mrzí, ale zároveň jsem ráda, že někdo prožil něco podobného. Já s ním před víc než měsícem naprosto utla kontakt (pořád jsme si totiž volali nebo psali, ale mně to vůbec nedělalo dobře). Držím se. On měl tendence mi volat, když se opil, což bylo skoro každý víkend. Ale nestál o mě, ani mě už vidět, natož jít na nějaký výlet, to jsme nikdy nedělali, ani když jsme spolu byli (on chodil fakt jen do hospody).
Vím, že se musím zabavit jinak a pořád si opakuju, že je dobře a jsem silná, že se mu neozývám. Jen nesmím polevit, čas to snad spraví.

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 27.04.18 12:52
@taralevoe píše:
A to opravdu příšerný.
Alkoholik, gambler, ženatý (stále) se dvěma závazky, o dětech mluvil jako o smradech, žádné další už se mnou ani s nikým jiným nechtěl, nikdy by se nerozvedl, sprostý jako dlaždič, primitiv, bez peněz a dokonce i bez vlastního bydlení (bydlel ve 44 letech u rodičů).
Takto napsáno to zní opravdu úděsně, a vím, že rozum naprosto jasně říká NE, NE a NE a už nikdy. Říkal to už v dobách našeho vztahu a nebyla jsem šťastná, ale asi jsem klasicky doufala, že se změní nebo co… nezměnil. Samozřejmě. Byli jsme spolu asi jen 4 měsíce, ale protože to byl můj nějaký první vážnější vztah po rozvodu, zůstalo to ve mně a ublížilo mi to.
Prožil jste někdo něco podobného? Jak se „odmilovat“? Jak na něj přestat myslet? Nevím ani, jestli se mám pouštět do nějakého dalšího vztahu, rozhodně z toho nejsem venku. :roll: :nevim:

jaký je Váš vztah k otci?

Ou
Kelišová 5158 příspěvků 27.04.18 12:56

Začněte si dělat pořádek ve vlastní duši - ve starých bolestech, ve svých démonech, v tom proč věříte, že si nic lepšího nezasloužíte, proč je pro vás tak podstatné, aby vám ti nejbližší ubližovali.

Nejbezpečnější a nejefetivnější cestou (a i tak to bude těží a bolestivé) je psychoterapie.

V případě, že si tenhle velký vnitřní úklid neuděláte, bude váš příští partner zcela podle vašich představ - tedy opět minimálně závislý. V horším případě si s někým pořídíte děti a vychováte je v tom, že takhle je to správně.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 27.04.18 12:58

Zazila neco hodne podobneho, bud rada za 4 mesice, ja s nim byla 9 let!!!Taky se on rozesel semnou a presne jak ty to tim bylo jeste horsi a uplne to ponizovani dokonal.Na druhou stranu zaplat panbuh, ze to udelal on, protozr ja bych se snad nikdy nerozesla, i kdyby nevim co. Taky se mi obcas styska a nejradsi bych si za to nafackovala.On me podvadel kudy chodil, hral bedny, byl to proste hajzl! Urcite si rikej, zr neni ceho litovat ani zarlit na tu dalsi, protoze ta dalsi to fakt nevyhraje. Vyhrala si to ty, ze nemas vedle sebe takovyho ztroskotance.

taralevoe
Povídálka 31 příspěvků 27.04.18 13:00
@Pidlák Povidlový píše:
jaký je Váš vztah k otci?

Právě naprosto bezproblémový, v tom to asi nebude. Můj otec je VŠ vzdělaný člověk, klidný, hodný, má mě rád a pomáhá mi.

Já si nikdy nemyslela, že si zasloužím něco takového. ale možná je to taky tím, že jsem žila docela samotářským životem a on na začátku vzbudil jakýsi pocit, že jsme nějaké spřízněné duše a je mezi námi nějaké zvláštní pouto, a i když to pak skoro naprosto popřel, ublížilo mi to.

taralevoe
Povídálka 31 příspěvků 27.04.18 13:02
@lalalyla píše:
Zazila neco hodne podobneho, bud rada za 4 mesice, ja s nim byla 9 let!!!Taky se on rozesel semnou a presne jak ty to tim bylo jeste horsi a uplne to ponizovani dokonal.Na druhou stranu zaplat panbuh, ze to udelal on, protozr ja bych se snad nikdy nerozesla, i kdyby nevim co. Taky se mi obcas styska a nejradsi bych si za to nafackovala.On me podvadel kudy chodil, hral bedny, byl to proste hajzl! Urcite si rikej, zr neni ceho litovat ani zarlit na tu dalsi, protoze ta dalsi to fakt nevyhraje. Vyhrala si to ty, ze nemas vedle sebe takovyho ztroskotance.

Já vím. To mě mrzí, že jsi v tom byla 9 let. Nevím, asi jsou často tihle ztroskotanci něčím „osudově přitažliví.“ :( Nebo jsme my hloupé? :roll:
Právě teď často myslím na to, jak ráda bych se dozvěděla, jestli má nějakou jinou. Určitě bych žárlila… nenávidím se za to.

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 27.04.18 13:06
@taralevoe píše:
A to opravdu příšerný.
Prožil jste někdo něco podobného? Jak se „odmilovat“? Jak na něj přestat myslet? Nevím ani, jestli se mám pouštět do nějakého dalšího vztahu, rozhodně z toho nejsem venku. :roll: :nevim:

Vážnější vztah trvající 4 měsíce 8o Děkovala bych všem svatým, že už s ním nejsem a asi bych se být tebou odstěhovala hodně daleko. Člověk s tvou naivitou je sám sobě nebezpečný. Do dalšího vztahu se rozhodně nepouštěj do doby, než si zvýšíš sebevědomí a nebudou tě přitahovat takoví ničemní chlapi.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 27.04.18 13:08
@taralevoe píše:
Já vím. To mě mrzí, že jsi v tom byla 9 let. Nevím, asi jsou často tihle ztroskotanci něčím „osudově přitažliví.“ :( Nebo jsme my hloupé? :roll:
Právě teď často myslím na to, jak ráda bych se dozvěděla, jestli má nějakou jinou. Určitě bych žárlila… nenávidím se za to.

No pritazlivy.Ten muj byl manipulator, takze vedel jak udelat to, abych na nem byla zavisla a hlavne, takovyhle lide se nemeni, takze co by to bylo za zivot? Dokazes si predstavit, ze by ti bral penize, voziral se atd..?Fakt bud rada a nemysli na nej jako na borce, mysli na nej jako na hajzla

Ms.Ragdoll
Závislačka 2630 příspěvků 27.04.18 13:10

A jaci byli v posteli? Nema na Vas vliv prave tohle? Jedna moje kamaradka zije presne s takovym expertem. Nikdo nechapeme, ze ho jeste po tom vsem nekopla do zadku. No a jednou z ni vypadlo, ze proste lepsi sex nezazila a asi nezazije, ze je to proste nepopsatelny, ze je jeji droga. Co na to rict :roll:.

Jsou lidi, co to mozna vnimaji takhle hlavne proto, ze jsou pres to fyzicno celkem lehce ochocitelny, a vnimaji tim ten vztah nejak vic osudove ci co, a uplne jim to zastira tu realitu :nevim:

Příspěvek upraven 27.04.18 v 13:12

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >