Reklama

Pořád miluju bývalého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 03:56
Pořád miluju bývalého

Ahoj holky, nikdy jsem do podobných diskuzi nepsala, ale už to fakt nezvládam. Spíš než pro radu (protože na tohle se nedá poradit nic) se potrebuju vypsat, a třeba mi pomůžou i vaše příběhy.
Jsem rok a par měsíců po rozchodu.
Před rokem a půl jsem odjela na letní brigádu do Skotska, měla jsem tam bydlet u své kamarádky, která bydlela na domě s par lidma z ČR, a tam jsem potkala jeho…Už hned první den co jsem ho viděla jsem se zamilovala, nikdy predtim jsem nic takového necítila a to jsem za sebou měla už par známosti, tohle bylo něco úplně jiného. Vůbec by mě ale nenapadlo, že by to on měl stejne..No asi za dva dny po mem příjezdu, jsem nemohla v noci spát a šla dolu do společného obýváku a on tam sedel..Zacali jsme se bavit, popili vino a najendou jsme se spolu vyspali..Od toho dne jsme spolu zacali trávit volný čas a proste jsme se do sebe zamilovali a zacali spolu chodit, byly to ty nejkrásnější 2 měsíce v mým životě, nikdy jsem takhle nemilovala a myslím, že už ani milovat nebudu..Jenže leto uteklo jako voda a já musela odjet dodělat poslední rok školy, mezitím co on tam byl už delší dobu a měl stálou práci, tak jsme udržovali vztah na dalku, jednou přiletěl on na týden ke mne, pak já na 2 týdny k nemu..A pak jsem to úplně pokazila, mám spis víc kamarádů kluku než holek a pořad nekam chodím a hlavně s klukama a mu to začalo vadit, i když já bych ho v životě nepodvedla, tak on dost zarlil, já se mu vlastně ani nedivím, ale v te chvíli jsem to nedokazala pochopit, a tak jsem mu lhala, ze nikam s nikým nechodím, a přitom jsem chodila pít do klubu s kamaradama atd, mu tvrdila jak jsem doma, ale pak mě prozradila fotka na Facebooku co semnou přidal kamarád.
Tak mi napsal, ze jsem ho zklamala, lhala jsem mu a nemůže už semnou byt, ze by mi nevěřil, já vím ze jsem byla hloupá a neměla mu lhát, ale bohužel jsem si to v tu chvíli neuvedomovala, ze o nej muzu přijít, ani jsem tomu rozchodu nevěřila. Já jsem v tomhle byla vždy tak nějak “sebevědomá”, nikdy se semnou nikdo nerozesel, vždycky jsem se s klukama rozchazela já, takže vlastně teď zazivam úplně první rozchod.
myslela jsem, že to nebude tak vážný ze se ke mne ještě vrátí, jenže nevrátil..Přerušili jsme spolu kontakt, já si ho všude smazala a od te doby jsem ho už neviděla. Říká se, ze si člověk neváží co má až to ztratí a tak je to přesně i u mě, až po rozchodu jsem si uvědomila, ze nikoho jinyho nechci, za ten rok jsem nebyla schopna ani navázat vztah s někým jiným nebo cokoliv s někým mít, pořad bych měla pocit, ze ho podvadim.
Ten rok jsme nebyli vůbec v kontaktu, až teď nedávno mi z niceho nic odeslal znovu zadost o přátelství já to potvrdila a zacali jsme si psát, jen jak jde život, trosku jsme zavzpominaly na starý časy a zážitky, u toho mi tekly slzy a tak moc jsem mu chtěla napsat jak mi chybi ale neměla jsem na to odvahu, protože já vím ze on ke mne už nic necítí..Ale napsal mi, ze se občas divá na moje fotky, když jsem mu psala v noci ze jsem venku, tak mi psal ať jdu domu ať jsem v bezpečí, ze bych neměla chodit tak sama venku v noci, proste jsem si říkala, ze mu na mě asi ještě záleží jinak by tohle nepsal..Pak naše konverzace zase nějak skončila..A já se teď dozvěděla, ze má jinou..Nedokážu se přes to přenést, ze to co dělal semnou, děla teď s jinou, přitom ona je úplně opak jeho “ideálu” co se tyče vzhledu, vždycky říkal, jak nechce blondynu a teď ji má. Věděla, jsem, ze tenhle den jednou přijde, přece jenom už je to rok to je strašně dlouhá doba a má právo na to si najít jinou, ale já to vůbec nezvládam..Pořad ho miluju pořad jsem si delala nějaký naděje, ze ho dostanu zpátky..Sice nevím jak když je několik tisíc kilometru ode mě ale pořad jsem doufala, ze jednou budeme spolu, ze k sobě patříme..Vím, ze jsem divná ze i po roce ho miluju a furt jsem zasekla na jednom místě, ale srdci se porucit proste nedá, vím ze je to moje životní láska.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Laddmie
Závislačka 3371 příspěvků 13 inzerátů 01.05.18 06:50

A co vše jsi schopna kvůli němu obětovat? Přestěhovat se za ním nastálo? Přestat chodit s kamarády do baru? Pokud ano, jeď za ním a řekni mu své pocity. Třeba až ho uvidíš naživo, zjistíš, že už to není to, co si myslíš. Nebo naopak :kytka:

páájaa2
Kecalka 412 příspěvků 01.05.18 07:35

No promiň, ale já vidím nevyzrálého, žárlivého jedince, možná nadmíru urážlivého a neschopného v klidu řešit vaše problémy. Možná byl na pohled úžasný, ale dívej se na to komplexněji :nevim:

Kytičkaaa
Extra třída :D 11365 příspěvků 01.05.18 07:40
@Laddmie píše:
A co vše jsi schopna kvůli němu obětovat? Přestěhovat se za ním nastálo? Přestat chodit s kamarády do baru? Pokud ano, jeď za ním a řekni mu své pocity. Třeba až ho uvidíš naživo, zjistíš, že už to není to, co si myslíš. Nebo naopak :kytka:

Souhlasím… Musíš si srovnat vše, co jsi schopna pro ten vztah udělat a pokud zjistíš, ze ho opravdu chceš, tak bych to proste zkusila.

Uživatel je onlineKobliha51
Neúnavná pisatelka 16314 příspěvků 01.05.18 08:18

Chodit pít do baru? Ne se chodit bavit? jsem starší generace, tak mi to připadá trochu divné. Fakt je to dnes cíl - jít se do baru opít? Jinak bych řekla, že nejsi ještě na vážný vztah připravená, ještě je čas. Možná jste se potkali moc brzy a proto to nevyšlo. A že si našel takovou, jakou nikdy nechtěl? Chlapům nesmíš moc v tomhle věřit. On se jim ten „ideál“ často mění v návaznosti na třeba spotřebu alkoholu v krvi, či jiných skutečností. Neboj, to přebolí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 08:47

@Laddmie Já bych kvůli němu byla teď schopná obětovat úplně vše jenom abychom byli zase spolu, uvědomila jsem si všechny ty věci co jsem delat neměla, vím, že bych teď byla úplně jiná, ale bohužel už je pozdě, už to nejde vrátit, přece nemůžu jet za nim tisíc kilometru když už má jinou a říct mu ze ho pořad miluju, to po roce už snad ani nejde slepit dohromady, možná kdyby bydlel tady a vidali bysme se tak by to dopadlo jinak a ještě by to slo vrátit, ale takhle když jsme se nevideli už rok. :nevim:

cecetka
Kelišová 7173 příspěvků 01.05.18 08:57

Tak mu napis, ze ho milujes a chces za nim prijet a byt s nim. Nic horsiho, nez ze on ti odpovi, ze on te nemiluje (to ze ma novou znamost nemusi nic znamenat - je sam, tak si nasel zenu), se nedozvis. Ale nepocitej s tim, ze bude chtit obnovit vztah na dalku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 09:04

@cecetka Vztah na dalku už bych taky nechtěla, klidně bych se za nim odstěhovala, ve Skotsku se mi i líbilo a byt tam s nim tak tam budu šťastná, nemam na to odvahu mu to napsat..Vím určitě, ze by mě nechtěl, a já bych se pak akorat citila trapně a ještě hur, ze jsem mu to vůbec psala, před tím rokem jak jsme se rozešli mi napsal ze po tom co se stalo už ke mne nic necítí, jestli to byla pravda nevím, ale jestli necítil krátce po rozchodu tak po roce už zapomněl úplně, chlapi to tak neřeší ty rozchody a všechno lehce hodí za hlavu..Třeba tu holku opravdu miluje, nevidím do nej, pochybuju ze by to slo proste vrátit zpět a on by se na ni vykašlal kvůli mne..Mám ale v něčem výhodu, ne jen ve vzhledu ale v tom ze vím co má rad, ze mi říkal ze jsem byla pro nej ve všem zatím ta nejlepší holka a že to co zažil semnou taky ještě nikdy nezažil..Ale kdo ví, třeba to teď tvrdí te své nové..A docela by mě zajímalo jak, ona je totiž Maďarka a on anglicky v te době taky neuměl úplně dobre tak by mě zajímalo jak spolu komunikuji :lol:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 01.05.18 09:21
@páájaa2 píše:
No promiň, ale já vidím nevyzrálého, žárlivého jedince, možná nadmíru urážlivého a neschopného v klidu řešit vaše problémy. Možná byl na pohled úžasný, ale dívej se na to komplexněji :nevim:

Aha, takže ona mu lže a on je nevyzrálý, protože si nenechá s*ať na hlavu :jazyk:

Ona se hroutí, protože poprvé v životě si někdo troufnul se s ní rozejít, ale řešit problémy měl on :mrgreen:

Boží způsob uvažování, aneb já jsem marná…což je samozřejmě tvoje vina :potlesk:

alvapinka
Kelišová 5541 příspěvků 01.05.18 09:22

Nedelej si domnenky… rekni mu, jak to mas. Mozna to bude bolet, ale budes aspon vedet, jak na tom jste…

nostress
Extra třída :D 12938 příspěvků 01.05.18 09:26
@Anonymní píše:
@cecetka Vztah na dalku už bych taky nechtěla, klidně bych se za nim odstěhovala, ve Skotsku se mi i líbilo a byt tam s nim tak tam budu šťastná, nemam na to odvahu mu to napsat..Vím určitě, ze by mě nechtěl, a já bych se pak akorat citila trapně a ještě hur, ze jsem mu to vůbec psala, před tím rokem jak jsme se rozešli mi napsal ze po tom co se stalo už ke mne nic necítí, jestli to byla pravda nevím, ale jestli necítil krátce po rozchodu tak po roce už zapomněl úplně, chlapi to tak neřeší ty rozchody a všechno lehce hodí za hlavu..Třeba tu holku opravdu miluje, nevidím do nej, pochybuju ze by to slo proste vrátit zpět a on by se na ni vykašlal kvůli mne..Mám ale v něčem výhodu, ne jen ve vzhledu ale v tom ze vím co má rad, ze mi říkal ze jsem byla pro nej ve všem zatím ta nejlepší holka a že to co zažil semnou taky ještě nikdy nezažil..Ale kdo ví, třeba to teď tvrdí te své nové..A docela by mě zajímalo jak, ona je totiž Maďarka a on anglicky v te době taky neuměl úplně dobre tak by mě zajímalo jak spolu komunikuji :lol:

Na jednu stranu souhlasím s tím, že jsi si to pokazila sama. Lhát se prostě ve vztahu nemá. Krom toho, pokud chodíš s cizincem, je potřeba si uvědomit, že to je zpravidla jiná mentalita. To, co si běžně dovolí žena v Čr, si nemůže dovolit žena v jiných zemích, a to nemám na mysli muslimské státy. Úplně stačí, že někdo chodí s Italem, nebo Španielem, Řekem, a pod. Nepřipadá v ůvahu, aby slušná žena šla pít s chlapy do baru, to takový macho prostě nikdy nevydýchá. A kdoví, třeba to bylo dobře, že se s tebou rozešel. Pokud mu k rozchodu stačila fotka na fb, tak to bude asi majetnický a žárlivý týpek, a život s ním by nebyl žádný med, zvláště v cizí zemi.Nic se neděje jenom tak pronic zanic. Třeba ten pravý na tebe teprve někde čeká. :think:

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 01.05.18 09:26

Kdyby k tobě nic necítil, tak ti znova nepíše.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 09:27

@alvapinka Jak na tom jsme vím už bohužel dávno..Kdybych mu napsala, ze ho pořad miluju nic by se nezměnilo. Je to už mrtvý vztah, i když si to pořad nedokážu připustit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 09:29

@pikola Možná už necítí, jen je s tím srovnany a chtěl mi napsat jen jako kamarádce, jak se mám a tak :nevim: Teď jsme si nenapsali už měsíc, dva týdny zpět jsem měla narozeniny a ani mi nenapsal nic

Uživatel je onlineKobliha51
Neúnavná pisatelka 16314 příspěvků 01.05.18 09:51
@nostress píše:
Na jednu stranu souhlasím s tím, že jsi si to pokazila sama. Lhát se prostě ve vztahu nemá. Krom toho, pokud chodíš s cizincem, je potřeba si uvědomit, že to je zpravidla jiná mentalita. To, co si běžně dovolí žena v Čr, si nemůže dovolit žena v jiných zemích, a to nemám na mysli muslimské státy. Úplně stačí, že někdo chodí s Italem, nebo Španielem, Řekem, a pod. Nepřipadá v ůvahu, aby slušná žena šla pít s chlapy do baru, to takový macho prostě nikdy nevydýchá. A kdoví, třeba to bylo dobře, že se s tebou rozešel. Pokud mu k rozchodu stačila fotka na fb, tak to bude asi majetnický a žárlivý týpek, a život s ním by nebyl žádný med, zvláště v cizí zemi.Nic se neděje jenom tak pronic zanic. Třeba ten pravý na tebe teprve někde čeká. :think:

Nebyl to Čech?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama