Pořád mluví o expřítelkyních

Anonymní
5.11.20 14:19

Pořád mluví o expřítelkyních

Ahoj holky :srdce: Potřebovala bych poradit. Už nějakou dobu se vídám s jedním mužem. Zatím to vztah není, ale rozumíme si a celkově to je na dobré cestě, řekla bych.
Trápí mě, nebo spíš mi hodně vadí, jedna věc. A to ta, že on pořád mluví v různých souvislostech o svých expřítelkyních. Není to (naštěstí) jen o jedné konkrétní, ale furt je prostě zmiňuje. Např. mu pošlu tip na film a on odepíše - jé, ten jsem viděl s… Maruškou… Bavíme se, co v práci, a on najednou - no a přišla za mnou… Anička…, máma… Hanky…, víš, té mojí bývalky. Ta uměla skvěle vařit, rád jsem k nim chodil na nedělní oběd.

Jdeme na procházku a zase - tady jsem se procházel s ex, tady jsme se fotili, tady jsme byli na bruslích. A další věci - moje ex uměla krásně tančit, byli jsme král a královna parketu. Jiná zas uměla skvěle zpívat. Jiná se skvěle oblékala. Jiná byla skvělá v sexu. Nebo byla tak zábavná, že okouzlila všechny jeho kamarády. A tak dále a tak dále, prostě furt něco. Já normálně jsem žárlivá minimálně, ale tohle mě fakt totálně vytáčí už. Nerada bych dělala nějaké scény, jak jsem psala, tak spolu vyloženě ještě nechodíme, oba jsme dost ublížení z posledních vztahů, tak si dáváme na čas a necháváme tomu volný průběh… Jednou jsem naznačila, že mi to docela vadí a že jsou určitě zajímavější témata k diskuzi než furt jen ex, ale reagoval se smíchem, že prý o nic nejde… Tak nevím. Řešily byste to nějak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18801
5.11.20 14:21

Jo, nechala bych ho s jeho vzpomínkami a našla si jiného. Ty jsi ublížená, ale necháš si ubližovat dál, navíc od někoho, kdo je tvůj nic. To není dobrá cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12193
5.11.20 14:23

Me by to vadilo a neschazela bych se s nim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
5.11.20 14:26

Tohle není na dobré cestě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
5.11.20 14:27

A kolik jich měl? :? Vadilo by mi to hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4976
5.11.20 14:27

Poslala bych ho k nějaké té ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
5.11.20 14:30

Asi jo, a řekla bych mu" a co kdybysme si udělali vlastní zážitky na který budem vzpomínat"? ;) :jazyk:
Taky by se mi asi nelíbilo, ze je tak " jetej", kolik těch bab měl? Nebyl to gigolo? :mrgreen:, když má tolik různých zkusenosti s babama tolika různých jmen? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5249
5.11.20 14:31

Řekla bych mu at se ozve až přestane přemýšlet o svých ex, že je to trapný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 14:35

Holky, děkuju, jsem ráda, že nejsem jediná, komu to vadí…
Jinak ty vztahy, no měl jich na můj vkus docela dost, ale zas je nám oběma přes 30 a beru to tak, že někdo holt má za život 2 dlouhé vztahy a někdo třeba 7 kratších. Tohle mi úplně nevadí a ani bych to neřešila, jen mě vytáčí, že o tom pořád mluví.

ZAKLADATELKA

• Citovat
  • Nahlásit
3942
5.11.20 14:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky :srdce: Potřebovala bych poradit. Už nějakou dobu se vídám s jedním mužem. Zatím to vztah není, ale rozumíme si a celkově to je na dobré cestě, řekla bych.
Trápí mě, nebo spíš mi hodně vadí, jedna věc. A to ta, že on pořád mluví v různých souvislostech o svých expřítelkyních. Není to (naštěstí) jen o jedné konkrétní, ale furt je prostě zmiňuje. Např. mu pošlu tip na film a on odepíše - jé, ten jsem viděl s… Maruškou… Bavíme se, co v práci, a on najednou - no a přišla za mnou… Anička…, máma… Hanky…, víš, té mojí bývalky. Ta uměla skvěle vařit, rád jsem k nim chodil na nedělní oběd.Jdeme na procházku a zase - tady jsem se procházel s ex, tady jsme se fotili, tady jsme byli na bruslích. A další věci - moje ex uměla krásně tančit, byli jsme král a královna parketu. Jiná zas uměla skvěle zpívat. Jiná se skvěle oblékala. Jiná byla skvělá v sexu. Nebo byla tak zábavná, že okouzlila všechny jeho kamarády. A tak dále a tak dále, prostě furt něco. Já normálně jsem žárlivá minimálně, ale tohle mě fakt totálně vytáčí už. Nerada bych dělala nějaké scény, jak jsem psala, tak spolu vyloženě ještě nechodíme, oba jsme dost ublížení z posledních vztahů, tak si dáváme na čas a necháváme tomu volný průběh… Jednou jsem naznačila, že mi to docela vadí a že jsou určitě zajímavější témata k diskuzi než furt jen ex, ale reagoval se smíchem, že prý o nic nejde… Tak nevím. Řešily byste to nějak?

Rikala bych to same..Standa byl moc chytry, Beda tase super v posteli atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
5.11.20 14:52

No, a jsi si jistá ze te chce jako neco vic? Jestli tě bere jako kamosku tak proč by ti nepovykladal kde co a jak. Ale jestli randíte tak to je fakt přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
5.11.20 14:54

Nasla jsem si muze tez kolem tricitky, takze jsme meli nejake ty partnery za sebou. Samozrejme, ze jsme byli i na vylete, kde uz jsem byla, ale rozhodne bych ani nepipla o byvalem. Kdyz je clovek zamilovany, tak rozhodne nema potrebu pripominat minulost. :zed:
Pokud by zacal mluvit o tom, ktera byvala byla nejlepsi v sexu, tak by mel uplne utrum. :cert:
Asi bych si ho nechala jako kamarada (bez vyhod) a poohledla se po nekom, pro koho budes ty nejlepe tancit, zpivat, sexovat ;)
„Vzdyt o nic nejde.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28479
5.11.20 14:55

Zkusila bych mu rict, ze chapu, ze ma za sebou zajimavy milostny zivot, necht ale sama hledim spis do budoucna a jeho minulost jde mimo me. Podruhe: nezlob se, ale me tve byvale pritelkyne fakt nezajimaj, mohl bys o nich furt nemluvit. Potreti: doprcic, nejses nahodou nejakej navedenej? Dej mi s tema babama pokoj nebo jdi nekam…

Počtvrte uz by nebylo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6004
5.11.20 14:59
@Anonymní píše:
Holky, děkuju, jsem ráda, že nejsem jediná, komu to vadí…
Jinak ty vztahy, no měl jich na můj vkus docela dost, ale zas je nám oběma přes 30 a beru to tak, že někdo holt má za život 2 dlouhé vztahy a někdo třeba 7 kratších. Tohle mi úplně nevadí a ani bych to neřešila, jen mě vytáčí, že o tom pořád mluví.ZAKLADATELKA

Podle me je tupej a proto mu to vubec nedochazi. A tahleta „vlastnost“ se bude promitat do vseho i kdyz budete spolu fungovat jako partneri.

Podle me by sis mela najit nekoho, kdo ma uzavrenou minulost a tohle delat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4700
5.11.20 15:00

To je teda mamlas :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu