Pořád musím lhát, a pak nevím jak se z toho dostat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Sl2
11
20.5.22 21:02

Pořád musím lhát, a pak nevím jak se z toho dostat

Ahoj všichni, mám problém… :(

Včera jsem si psala na VK kontakte s jedním mužem. Byl to Rus já proti jim nic nemám, byl přátelský a prostě milý… No a pak se zeptal kolik mi je, a já napsala že 25 :zed:
Jemu bude 19…

Vím jaká je povaha Rusů a vyrůstala jsem s nimi.
Dost mě to trápí a nevím jak mu říct že jsem lhala či se nějak vymluvit nebo omluvit. :)
Budu ráda za každou vaší radu. :)

PS: Je mi 17 a na tom přátelství mi záleží :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20834
20.5.22 21:06

Všichni na internetu lžou, jemu nejspíš bude 42 a loví malý holky.

Ostatně pokud žije v rusku, tak nemá smysl počítat s tím, že se uvidíte naživo ještě pěkně dlouho, takže mu klidně můžeš sehrát maminu s dítětem.

Pokud si nechceš nic vymýšlet, tak napiš. „hele ze sradny jsem plácla že je mi 25, ale ve skutečnosti je mi 17. Tak jen abys to věděl.“

A hotovo, vyřešeno.

Příspěvek upraven 20.05.22 v 21:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8006
20.5.22 21:06

Co přesně řešíš? Řekni pravdu. Lež má krátké nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sl2
11
20.5.22 21:12

@Kfětoslava To, že jsem lhala, a mám strach, že když to přiznám tak že už se spolu bavit nebudeme. Já moc přátel nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
20.5.22 21:14
@Sl2 píše:
Ahoj všichni, mám problém… :(

Včera jsem si psala na VK kontakte s jedním mužem. Byl to Rus já proti jim nic nemám, byl přátelský a prostě milý… No a pak se zeptal kolik mi je, a já napsala že 25 :zed:
Jemu bude 19…

Vím jaká je povaha Rusů a vyrůstala jsem s nimi.
Dost mě to trápí a nevím jak mu říct že jsem lhala či se nějak vymluvit nebo omluvit. :)
Budu ráda za každou vaší radu. :)

PS: Je mi 17 a na tom přátelství mi záleží :D

Myslím, že tady na Emiminu budeš jedna z mála, kdo „vyrůstal s Rusy a zná jejich povahu“. Tak nevím, jak bychom ti tady my mohli dobře poradit, jak přiznat správně menší lež devatenáctiletému Rusovi, se kterým se ani osobně neznáš. Hm…

Já bych asi napsala: „Hele, co kdyby mi bylo 17? Byl by to problém?“ A kdyby napsal, že jo, napsala bych, že se omlouvám a nazdar. Kdyby napsal, že ne, tak bych napsala, že doufám, že ten můj naivní vtip nevzal špatně. Kdyby napsal, že by to bylo super, tak bych mu napsala, že pro něj mám dobrou zprávu. A hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
20.5.22 21:15

@Sl2 no ve skutečnosti je pro tebe bezpečnější, aby náhodná známost z internetu nevěděla kdo doopravdy jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sl2
11
20.5.22 21:17

@Ou Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2900
20.5.22 21:17

Hlavně mu to napiš co nejdřív.
A vzhledem k tomu, že absolutně neznáme kontext, tak nemůžeme říct, jak moc velká to byla lež. Normálně bych to jako velký problém úplně na začátku konverzace neviděla.
Proč jsi mu vlastně lhala? Nevím, jestli kluk v 19 touží po ženě o 6 let starší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sl2
11
20.5.22 21:22

@TRG Víš, já mám psychické problémy, a prostě jsem se nedokázala ovládnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
20.5.22 21:26

A důvod, proč sis přidala věk, jsi měla jaký?

Nejde o nic, prostě mu svůj důvod popravdě napiš, omluv se a dál bych to neřešila.

A nelži. Je to krátkozraký a pak s tím máš zbytečný starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9208
20.5.22 21:26

:lol: a kde jsi - v ČR? - vyrůstala s Rusy?
hele, klid.. bavte se dál.. mile, příjemně.. pak bych nadhodila, že nějaká má info nebyla úplně přesná „protože jsem o tebe stála“ :mrgreen: to mu polechtá ego a bude zvědavý ;)
pak mimo jiné info - v rámci psaní - napiš pravdu..
a jsi teda světlá vyjímka žen, co si na seznamkách přidávají :lol: většina dělá opak :mrgreen:
jsi mladá, buď v klidu, ber to tak - že panna / orel, holt buď to vezme, nebo ne
těhotná s ním nejsi, tak o nic nejde ;)
příště když chceš už být dospělá, tak piš 18.. to je v daném kalendářním roku pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
20.5.22 21:32

Ještě jednou, pokud jsem 17 letá holka, co navíc úplně s lidma mluvit neumí, natož aby se uměla bránit zlejm lidem, tak nepsat nikomu pravý věk a posílat pravé fotky je základ bezpečnosti.

Zejména pokud je to někdo, kdo mě sám osloví na sociální síti a rozhodně se nedá vyloučit že to je podvodník.

A nezáleží na jazyku, státě či síti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sl2
11
20.5.22 21:32

@Lucy75 Ano jsem v ČR a k nám vždy prijízděla naše rodina z Ruska. Byli chudí, a tak k nám přijížděli často. Jezdila k nám teta, strejda, dvojčata (bratranci), bratranec, a sestřenice a další bratranec. Doma bylo vždy veselo. Děkuji ti míč za tvou odpověď, moc si jí vážím. Měj se hezky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sl2
11
20.5.22 21:34

@Zeoli Bála jsem se, že by mi třeba nadával, nebo by se se mnou už nebavil. Vím, jsou to malinké důvody ale pro mě moc znamenají :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28391
20.5.22 21:35
@Sl2 píše:
@Lucy75 Ano jsem v ČR a k nám vždy prijízděla naše rodina z Ruska. Byli chudí, a tak k nám přijížděli často. Jezdila k nám teta, strejda, dvojčata (bratranci), bratranec, a sestřenice a další bratranec. Doma bylo vždy veselo. Děkuji ti míč za tvou odpověď, moc si jí vážím. Měj se hezky :P

Byli chudí, proto jezdili často? :mrgreen: a jak těch 7 takhle za levno z toho Ruska jezdilo?

Příspěvek upraven 20.05.22 v 21:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat