Pořád na mě kouká

Anonymní
14.2.21 22:09

Pořád na mě kouká

Ahojte ;) předem se omlouvám za anonym…
No mám kolegu, s kterým pracuji už více než rok, ale až asi před půl rokem jsme se začali více bavit. Od té doby, co jsme se poprvé viděli na mě pořád zíral a usmíval se. V té době jsem ale měla přítele, tak i kdyby něco chtěl zkusit, tak věděl, že nemůže… Potom si našel přítelkyni (ta holka je šílená namyšlená megera, nikdo z firmy nechápe, jak spolu můžou být, on je strašně hodný kluk), tak na nějakou dobu přestal tak zírat :mrgreen: ale poslední půlrok jsme se začali hodně bavit a hodně si rozumíme. Jsem ráda, jsme kolegové, tak je fajn, že si rozumíme. Jenže on poslední ais 2 měsíce po mě pořád kouká… A když říkám pořád, tak tím myslím pořád, fakt pokaždé jak se podívám jeho směrem tak mě sleduje. Před asi 2 týdny se mě ptal, jestli mám přítele, což mě zarazilo úplně, když má tu přítelkyni :think: A teď to, co mě zaráží nejvíc, poslední týden mi přijde, že se mi snaží vyhýbat jak může, a když už nemůže tak vidím, že se na mě kouká jinak, takovým zvláštním pohledem, řekla bych, že až skoro zamilovaným… Ve čtvrtek jsme se bavili koukali do očí a jak jsme domluvili, tak jsme ještě asi dalších 10 sekund si jen tak hleděli do očí a usmívali se… V pátek měl narozeniny, dával nám každému čokoládku a jak přišel za mnou a podíval se mi do očí, tak mi přišlo, že mi chce dát pusu. :think: a ke konci směny jak se přišel za náma podívat, tak mě zezadu polechtal na bocích, což předtím nikdy nedělal a řekla bych, že je ten typ, co jen tak někomu nedělá.. Jo řekla bych, že jim to asi neklape, ale to asi jen tak pravda nebude, když se teď stěhovali do společného bytu (předtím bydleli u jeho rodičů na baráku) a shodou náhod kousek od bytu, kde bydlím já. Už se mě vyptával, kdy zajdeme na pivo… No neřekla jsem mu, že jestli plánuje i s tou jeho, tak to nikde nejdu, protože na ten její nasraný arogantní ksicht se nehodlám dívat :mrgreen: :mrgreen:
Co myslíte, samozřejmě mu do hlavy nikdo nevidí, ale jsou tady ženy s více zkušenostmi a co vím, tak jsou tady i muži :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
857
14.2.21 22:22

Pokud se k ničemu jinému než zírání nedokope, tak nejspíš nemá zájem ;) prostě to zkouší, baví se tím a ty v tom vidíš zbytečně něco víc, někteří chlapi takoví jsou, také to nechápu a stalo se mi to a vůbec nic z toho nebylo, jen ztracený čas s takovým chlapem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4421
14.2.21 22:35
@Anonymní píše:
No mám kolegu, s kterým pracuji už více než rok, ale až asi před půl rokem jsme se začali více bavit. Od té doby, co jsme se poprvé viděli na mě pořád zíral a usmíval se. V té době jsem ale měla přítele, tak i kdyby něco chtěl zkusit, tak věděl, že nemůže… Potom si našel přítelkyni (ta holka je šílená namyšlená megera, nikdo z firmy nechápe, jak spolu můžou být, on je strašně hodný kluk), tak na nějakou dobu přestal tak zírat :mrgreen: ale poslední půlrok jsme se začali hodně bavit a hodně si rozumíme. Jsem ráda, jsme kolegové, tak je fajn, že si rozumíme. Jenže on poslední ais 2 měsíce po mě pořád kouká… A když říkám pořád, tak tím myslím pořád, fakt pokaždé jak se podívám jeho směrem tak mě sleduje. Před asi 2 týdny se mě ptal, jestli mám přítele, což mě zarazilo úplně, když má tu přítelkyni :think: A teď to, co mě zaráží nejvíc, poslední týden mi přijde, že se mi snaží vyhýbat jak může, a když už nemůže tak vidím, že se na mě kouká jinak, takovým zvláštním pohledem, řekla bych, že až skoro zamilovaným… Ve čtvrtek jsme se bavili koukali do očí a jak jsme domluvili, tak jsme ještě asi dalších 10 sekund si jen tak hleděli do očí a usmívali se… V pátek měl narozeniny, dával nám každému čokoládku a jak přišel za mnou a podíval se mi do očí, tak mi přišlo, že mi chce dát pusu. :think: a ke konci směny jak se přišel za náma podívat, tak mě zezadu polechtal na bocích, což předtím nikdy nedělal a řekla bych, že je ten typ, co jen tak někomu nedělá.. Jo řekla bych, že jim to asi neklape, ale to asi jen tak pravda nebude, když se teď stěhovali do společného bytu (předtím bydleli u jeho rodičů na baráku) a shodou náhod kousek od bytu, kde bydlím já. Už se mě vyptával, kdy zajdeme na pivo… No neřekla jsem mu, že jestli plánuje i s tou jeho, tak to nikde nejdu, protože na ten její nasraný arogantní ksicht se nehodlám dívat :mrgreen: :mrgreen:
Co myslíte, samozřejmě mu do hlavy nikdo nevidí, ale jsou tady ženy s více zkušenostmi a co vím, tak jsou tady i muži :think:

Tak jemu zjevne naxrany arogantni ksicht pritelkyne nevadi..mela by ses venovat svemu priteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
14.2.21 22:43

Jsme lidé, máme pusy a na co je máme? zeptáme se, když chceme něco vědět, jedinou opravdovou odpověď dostabneš od něj, my tu nic nevymyslíme, některé ženě se to stalo, některé ne a co ty s tím asi uděláš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
14.2.21 22:44

Hele, s partnerem jsme to měli podobně. Oba jsme měli vztah. Já jsem se pak rozešla, protože jsem s ex neviděla budoucnost, nevyhovovali jsme si a on měl přítelkyni (oba věděli, že je to prostě nezávazný a byli spolu jen čistě z fyzických potřeb). Jednou jsem mu dala číslo, pak jsme si zavolali, domluvili pokec a od té doby jsme to měli nějakou dobu jen na přátelské úrovni. Hodně jsme si rozuměli.. a ve vztah to přešlo tak nějak samo.
Takže má rada je, že se na něj až moc soustředíš. Je lepší nechat věci plynout nebo pokud máš zájem, tak tomu trochu pomoct. Už není pravidlo, že musí dělat vše chlap. Ale pokud si mezi sebou neřeknete, jak nebo co by jste měli v plánu a nebudete ani vědět, jestli si rozumíte, tak tohle spekulování nemá smysl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
14.2.21 22:44
@Anonymní píše:
Co myslíte, samozřejmě mu do hlavy nikdo nevidí, ale jsou tady ženy s více zkušenostmi a co vím, tak jsou tady i muži :think:

Jsi snad Sybila, že víš že jím to neklape? Kdy by měl zájem, už by se dávno k něčemu odhodlal. Nemá zájem, jenom flirtuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
14.2.21 23:01

Teda popravdě z tohoto příspěvku mi přijdeš jako nejvíc nesympatická megera ty. Nějak nechápu, že se vždycky najde někdo, kdo má potřebu házet špínu po přítelkyních svých sexuálních fantazií. Ostatně, kdyby byla tak příšerná, jak jsi tady popsala, asi s ní ten civějící týpek není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 23:12

@Morska vila nevím, psala jsem, že bych řekla - to znamená, že si to myslím. Ovšem jsem to ale pak vyloučila tím, že by se nestěhovali spolu do bytu, kdyby jim to neklaplo ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 23:16

@Uiii no, myslím, že kdyby jsi ji znala, tak pochopíš o čem píšu. On je takový až moc hodný a ona spíš taková, že potřebuje někoho, nad kým bude mít ‚moc‘, jestli mi rozumíš. Říkají to tam všichni, ne jen já, takže na tom asi něco bude ;) a ne, opravdu není má sexuální fantazie, neříkám, že se mi nelíbí, ale sexuální fantazie to pro mě není ;)

• Citovat
  • Nahlásit
939
14.2.21 23:26

On takovou ráznější potřebuje. Krásně se doplňují, ber ho jako kolegu a počkej na jiného partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
14.2.21 23:58

Přijde mi, že si ho až moc všímáš a že buď už jsi zamilovaná nebo se to tam v tobě utváří. Dělá ti dobře, že o tebe někdo jeví zájem a to co tady popisuješ mi zní jak od puberťačky, která se tváří, že jí je to úplně jedno a je v pohodě, ale uvnitř doufá, že jí tu každej odsouhlasí, že tě miluje a chce tě. A samozřejmě, že jeho přítelkyně je k tomu všemu megera. To je každá, která překáží. :P Kdyby ti byl jedno, neřešíš to… na emiminu… :mrgreen: Buď se ho na ferovku zeptej o co jde a nebo si nech zajít chuť. Buď holka činu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
15.2.21 00:25
@Anonymní píše:
@Morska vila nevím, psala jsem, že bych řekla - to znamená, že si to myslím. Ovšem jsem to ale pak vyloučila tím, že by se nestěhovali spolu do bytu, kdyby jim to neklaplo ;)

Bingo. Prostě ho baví s tebou flirtovat. Já bych ho ignorovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
15.2.21 02:52
@evulinda79 píše:
Jsme lidé, máme pusy a na co je máme? zeptáme se, když chceme něco vědět, jedinou opravdovou odpověď dostabneš od něj, my tu nic nevymyslíme, některé ženě se to stalo, některé ne a co ty s tím asi uděláš?

To bys chtela moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
15.2.21 04:49

Tak ona je pro něj možná docela zábava si pohrávat s někým, kdo po něm toužebně zírá. Má to tak dost lidí. Prostě flirt pro posílení sebevědom a ega. Pokud tohle dělá jako zadaný, tak bych v něm nehledala ani žádný velký charakter.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
15.2.21 07:55
@Anonymní píše:
@Uiii no, myslím, že kdyby jsi ji znala, tak pochopíš o čem píšu. On je takový až moc hodný a ona spíš taková, že potřebuje někoho, nad kým bude mít ‚moc‘, jestli mi rozumíš. Říkají to tam všichni, ne jen já, takže na tom asi něco bude ;) a ne, opravdu není má sexuální fantazie, neříkám, že se mi nelíbí, ale sexuální fantazie to pro mě není ;)

Dobře, ale čí je to problém? Tebe a těch ostatních, co o tom diskutujete nebo jeho? Jako pokud s ní bude chtít být, tak s ní bude. Jde mi o to, že lidi si často myslí, jak do druhého vidí, ale ve výsledku to tak vůbec být nemusí. Já třeba působím na všechny hrozně nafoukaně, povýšeně. Přitom trpím nedostatkem sebevědomí a působím tak hlavně proto, že se stydím a často nevím jak ve společnosti zareagovat. Chápeš? Nemusí být vůbec tak špatná, jak si všichni myslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat