Pořád na něho myslím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slecna_xy
Povídálka 22 příspěvků 28.04.18 23:05
Pořád na něho myslím

Hezký sobotní večer, potřebuji se vypovídat, případně, jestli někdo zažil něco podobného.
Mám 4 a půl roku přítele, klape nám to, bydlíme spolu, samozřejmě někdy nějaká neshoda nebo výměna názorů, ale to mně nevadí. Nedávno kvůli mně přítel dokonce přestal kouřit, naše rodiny se znají, všechno v pohodě…
Ale je tu jeden kamarád z minulosti, kterého znám asi 10 let.Byli jsme dost dobří přátelé, než jsem začala chodit s přítelem. Denně jsme si psali, chodili ven, na akce, asi 3krát jsme se v opilosti líbali, ale jinak žádné intimnosti. Já ho vždy brala jako kamaráda (nejsem si jistá jak to měl on), měla jsem ho ráda, ráda byla v jeho přítomnosti, ráda s ním i flirtovala, ale nad vztahem s ním jsem nikdy nepřemýšlela.
Naše kamarádství skončilo tehdy s mým novým vztahem. Někdy si říkám, jak by to tehdy dopadlo, kdyby jsem s přítelem nezačala chodit, ale to už se nikdy nedozvím. Teď se vidíme tak jednou, dvakrát za rok na nějaké akci, pozdravíme se, zná se, ale není prostor moc pokecat. Minulý týden jsem ho náhodou potkala v našem městě s jednou slečnou, no vypadalo to uplně jako rande. Dlouhou dobu vztah neměl, co vím tak o jednom asi před 8 lety, ale to bylo jen pár měsíců, vždy říkal, že nemá na holky štěstí. Vím, že má právo taky někoho mít, být šťastný, ale já jsem snad opravdu žárlila…Moc mi chybí to kamarádství, myslím, že podobný vztah jak tehdy se mnou má teď s tou slečnou, možná i něco víc..
Vždy když ho potkám, nemůžu na něho přestat myslet, ale postupem času to zase přejde díky chodu každodenního života, nemyslím na to. Ale nevím, co mám dělat, s přítelem se rozhodně rozcházet nechci a psat kamarádovi ahoj jak se máš, tak to taky ne..Kdybych ho někde potkala o samotě, tak ráda s ním pokecám, ale takto mně zbydou asi jen vzpomínky.

Reklama

Reakce:

svycarka
Kelišová 7309 příspěvků 28.04.18 23:20

To neni nic, nez ztracena jesitnost. Vzdy byl nekde ten pocit, ze on je a najednou ma asi pritelkyni a ja ztracim obdivovatele. jo, stalo se mi a vyrovnas se s tim ;)

Verun83
Echt Kelišová 7873 příspěvků 34 inzerátů 29.04.18 06:11

Mela jsem taky takoveho, minuly rok se ozenil a narodilo se mu dite. Dlouho nemohl najit pritelkyni a ta informace me dost zasahla. Ale zas mi dost pomohla k tomu, aby se konecne odpoutala od myslenek, jaky by to bylo, kdyby jsme byli spolu. Vim, ze nikdy uz nebudem. Ale to jsem vedela uz tenkrat. My teda meli k sobe jeste bliz nez vy. Sex ale nikdy nebyl.

mrav
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 29.04.18 06:57

Napsat mu můžeš, pokecat s ním taky. Jestli je na Emimino, můžeš mu poslat SZ. :lol: O těch vzpomínkách: Na těch se přece stavět nedá… :mavam:

sakulek
Kecalka 200 příspěvků 29.04.18 18:34

Měl jsem pár kamarádek, který mi byli v různých období života hodně blízký. Dokonce si troufám říct, že několik z nich mělo i zájem o něco víc než o kamarádství, ale já „blbec“ to neviděl.

Taky mě sem tam napadne, co kdybych na ně něco tenkrát zkusil? Co by se stalo? Měli bychom jednou rodinu apod.? No jo… jenže já nic nezkusil a asi to takhle prostě mělo být. Sem tam některou z nich potkám, ale už si nemáme moc co říct, každej máme jinej život, nic nás krom společný minulosti nespojuje. Takže to vždy skončí u několikaminutový zdvořilostní konverzace o škole/práci, rodině (které známe)… a zase jdeme každej svou cestou dál :). V horším případě si řeknu, že ta holka je úplně vymletá a že nechápu, co se s ní stalo/jak jsem někoho takovýho mohl mít rád. :D V tom případě jsem potom i rád, že z toho nic nebylo… :D

slecna_xy
Povídálka 22 příspěvků 30.04.18 00:13

Přesně..člověk se rozhodne pro určitou životní cestu a nikdy se už nedozví, co by přinesla ta jina…
Ke mě se dnes doneslo, že je opravdu ve vztahu..což na jednu stranu jsem i ráda, alespoň jsme na stejné vlně…ale stejně si myslím, že když se potkáme, pořád tam ta jiskra proletí…nicméně myslím, že slečna si ho bude střežit jako oko v hlavě :lol: :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama