Pořád na něj myslím i po takové době

Anonymní
2.12.19 14:58

Pořád na něj myslím i po takové době

Ahoj, potřebuji se trochu vypovidat, nemám s kým o tom mluvit…mám partnera, 2 děti…celkem jinak spokojený život, ale…na mateřské už jsem 2 roky a celou tu dobu myslím na někoho, koho znám z práce. Nikdy jsme se nijak nebavili, já v té době těhotná, nijak jsem si ho nevšimala…pak jsme se přidali asi po půl roce do přátel na fb a jak jsem viděla ty jeho fotky :srdce: nemůžu na něj přestat myslet. Chtěla bych se s ním poznat více, třeba si jen napsat, ikdyz vím, že je to celé blbost.. jen nechápu proč ho mám v hlavě teď po takové době..jestli se až moc na MD nudim :lol: :( kolikrát si i říkám, že když na někoho myslíme, on to vycítí a můžeme si věci sami přitáhnout do svého života :andel: nemáte někdo stejnou zkušenost? Prý sejde z očí, sejde z mysli…už jsem ho přes 2 roky neviděla a je tam pořád :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.12.19 15:02

Zamilovala jste se do své představy, raději toho snění nechte a věnujte se rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
2.12.19 15:05

Přesně zamilovala jsem se do představy… Odeberte z přátel a věnujte se rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
2.12.19 15:13
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se trochu vypovidat, nemám s kým o tom mluvit…mám partnera, 2 děti…celkem jinak spokojený život, ale…na mateřské už jsem 2 roky a celou tu dobu myslím na někoho, koho znám z práce. Nikdy jsme se nijak nebavili, já v té době těhotná, nijak jsem si ho nevšimala…pak jsme se přidali asi po půl roce do přátel na fb a jak jsem viděla ty jeho fotky :srdce: nemůžu na něj přestat myslet. Chtěla bych se s ním poznat více, třeba si jen napsat, ikdyz vím, že je to celé blbost.. jen nechápu proč ho mám v hlavě teď po takové době..jestli se až moc na MD nudim :lol: :( kolikrát si i říkám, že když na někoho myslíme, on to vycítí a můžeme si věci sami přitáhnout do svého života :andel: nemáte někdo stejnou zkušenost? Prý sejde z očí, sejde z mysli…už jsem ho přes 2 roky neviděla a je tam pořád :srdce:

Tak to je láska asi na takové úrovni, jako milovat Johnnyho Deppa. Nebo Batmana. Pár letmých setkání a fotek, to je jen představa s obličejem a jménem, skutečný člověk v tom nehraje žádnou roli.

Tak si užij, že si fantazií můžeš okořenit manželský sex a měj na paměti, že to není víc, než právě fantazie. Kdyby se ti podlamovaly kolena z Vojty Kotka v televizi, taky si kvůli tomu nenabouráš rodinu, ne? A tohle je stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
2.12.19 16:08

Přesně, kolikrát jsem si takhle někoho vysnila a nakonec, když jsem se s ním seznámila, tak nebyl takový, jakýho jsem si ho představovala. Akorát zklamání pro mě. Sni si dál, sny nejsou zakázaný ani fantazie. Ale určitě si kvůli tomu nebourej rodinu. A ano (mám to vyzkoušený) „sejde z očí, sejde z mysli“, proto bych si ho vymazala, čistě můj názor. Pokud to nedokážeš, dělej jak myslíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
2.12.19 19:46

Je jedno, jak moc to holky výše bagatelizují, já třeba naopak chápu, že i určitá platonická láska může s člověkem pěkně zacloumat.
Ale asi bych se od něj odstřihla co nejvíce a nebořila stávající rodinu… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama