Pořád narážím na ty nepravé

Anonymní
24.8.21 17:32

Pořád narážím na ty nepravé

Dobrý den, jsem celkem nešťastná, že už jsem pět let po maturitě - je mi 24 let a pořád narážím na nepravé/nevhodné kluky. Celkem mě to mrzí a říkám si, jestli se vůbec někdy dočkám.
Prostě nemůžu narazit na hodného kluka, který by se mě vážil a byl by psychicky vyrovnaný. Ráda bych někomu dala celé své srdce, ale takový protějšek jsem nepotkala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17773
24.8.21 17:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem celkem nešťastná, že už jsem pět let po maturitě - je mi 24 let a pořád narážím na nepravé/nevhodné kluky. Celkem mě to mrzí a říkám si, jestli se vůbec někdy dočkám.
Prostě nemůžu narazit na hodného kluka, který by se mě vážil a byl by psychicky vyrovnaný. Ráda bych někomu dala celé své srdce, ale takový protějšek jsem nepotkala.

pojem „naráží“ evokuje, že nějak bez vůle narážíš na blbý chlapy, jenže předpokládám, že nejsi zbavená svéprávnosti, takže ty nevhodný chlapy si cíleně vybíráš ty sama, ale ráda bys alespoň před sebou nějak obhájila, že za to nemůžeš

takže v první řadě bys měla přijmout odpovědnost za svůj výběr a hluboce se nad sebou zamyslet, proč ho máš tak blbej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26340
24.8.21 17:59

Tak je ti 24, jsi mladinká ( já se ve 24 vdávala, ale bohužel blbý výběr, takže ve 30 rozvod), máš získávat zkušenosti, zabývat se sama sebou, abys věděla jaká jsi, co potřebuješ, co můžeš dát.. Nemusíš spěchat s výběrem. Kluci ve tvém věku jsou ještě trdla obvykle, takže by to chtělo někoho staršího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
24.8.21 18:01
@pohledzdruhestrany píše:
pojem „naráží“ evokuje, že nějak bez vůle narážíš na blbý chlapy, jenže předpokládám, že nejsi zbavená svéprávnosti, takže ty nevhodný chlapy si cíleně vybíráš ty sama, ale ráda bys alespoň před sebou nějak obhájila, že za to nemůžeštakže v první řadě bys měla přijmout odpovědnost za svůj výběr a hluboce se nad sebou zamyslet, proč ho máš tak blbej

jako tohle je v zásadě pravda, ale je to řečeno trochu krutě. Prostě si i podvědomě vybíráš nějaký typ.
Každej máme nějaké problémy sami se sebou a je potřeba se na ně podívat a zjistit, kde se ti to „kurví“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
24.8.21 18:10

Když pominu věk, tak je to známý problém, je to kvůli vašemu chování. Pokud se budete chovat stále +/- stejně (ve smyslu k mužům resp. od seznamování), budete narážet na podobné typy.

Odstraňuje se to terapií, psycholog s vámi probere různé situace, identifikuje se právě to chování, a pak se pracuje na změně.

Časem se to samozřejmě může změnit také, protože se měníte vy, je jen otázka, jak moc to chcete řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
24.8.21 18:12
@Anonymní píše:

Ale narážíš a potkáváš, jen si jich nevšímáš a přehlížíš je, protože se ti nelíbí :D :* :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
24.8.21 18:39
@Anonymní píše:

Já potkala toho správného až ve 33 takže klid. Zatim se tak tedy jeví. Hodný, spolehlivý, zodpovědný, klidný. Doma se snaží, nikdy nebyl bez práce. Zajištěny. Známe se rok a po trictvrte roce vztahu je budeme brát. Taky se ti poštěstí. Máš čas. Aspoň se vyblbnes a nebudeš ve 30 pak bejcit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17773
24.8.21 18:52
@PhereNicae píše:
jako tohle je v zásadě pravda, ale je to řečeno trochu krutě. Prostě si i podvědomě vybíráš nějaký typ.
Každej máme nějaké problémy sami se sebou a je potřeba se na ně podívat a zjistit, kde se ti to „kurví“.

souhlasím, chce to víc jemnosti a učit se budu u tebe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17773
24.8.21 18:53
@Švédka87 píše:
Já potkala toho správného až ve 33 takže klid. Zatim se tak tedy jeví. Hodný, spolehlivý, zodpovědný, klidný. Doma se snaží, nikdy nebyl bez práce. Zajištěny. Známe se rok a po trictvrte roce vztahu je budeme brát.Taky se ti poštěstí. Máš čas. Aspoň se vyblbnes a nebudeš ve 30 pak bejcit.

neříkej hop, dokud nepřeskočíš a ty ses v podstatě zatím ani neodrazila od země

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
24.8.21 18:59

@pohledzdruhestrany Já? Jak to můžeš prosím tě vědět? Znáš mě snad? Je mi už 33,zkusenosti mám dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17773
24.8.21 19:04
@Švédka87 píše:
@pohledzdruhestrany Já? Jak to můžeš prosím tě vědět? Znáš mě snad? Je mi už 33,zkusenosti mám dost.

podle toho co píšeš samý špatný a po třičtvrtě roku, tedy po vůbec žádný ověřovací době, už zvracíš jednorožce, ty jsi holka nepoučitelná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
24.8.21 19:07

@pohledzdruhestrany Nějak tě nechápu ale to je jedno. Nemůžeš vědět co jsme za tu dobu zažili a přestáli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
24.8.21 19:36

Hodní kluci většinou moc holek nemají. Holky chtěj chodit s vítězi.
https://www.emimino.cz/…plne-436676/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
25.8.21 08:50

To je těžké. Je ti 24 a kluci tohoto věku se vázat moc nechtějí. Tak možná vnitřně si definuj co je ten pravý, ale zbytečně se nelimituj přesudky a ono to přijde. Dále se zamysli jaký obraz z tebe vyzařuje… Always look on the right side of life. Hodně štěstí přeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
25.8.21 11:03
@Mrusnok píše:
Hodní kluci většinou moc holek nemají. Holky chtěj chodit s vítězi.
https://www.emimino.cz/…plne-436676/

A vítěz nemůže být hodnej kluk? To je tak b. l.b. á mužská mantra, že o někoho nestojí ženská jen proto, že je hodnej :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat